Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
0c3a9cf1493cf8e3e1b02d3a952c2d86.jpg
6metre ilerisi agiz kismi duvarin dibindeki tastan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
daha neyi arıyorsun. para burda diyecek kişi mi arıyorsun.
e ben deyivereyim bari. para burda. giriş yada dolgusu 3-4 metreyi geçmeyecek mesafede.

esrarengiz2828

Kullanıcı
daha neyi arıyorsun. para burda diyecek kişi mi arıyorsun.
e ben deyivereyim bari. para burda. giriş yada dolgusu 3-4 metreyi geçmeyecek mesafede.
ustam şimdi sen öyle diyosunda baltanın ağzı istikametinde yukarı tepede vazo veya küp resmi çevrili duvarın girişinde taşı bulamadım bilen arkadaşı biliyom taşı saklamış onu götürecem baltayı bileni götürdüm balta çıktı vazoyu bilen zaten baltayıda biliyomuş vazoyu bi gidelim bi göstersin hele desenli felan hangisine yönelim şimdi ok mu vazo mu bence vazoyu
bi görelim derim sen görmek istemez misin harbici ustam işaretlerin hepsini bi görelim aradım bulamadım ama adam götürecek bakalım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
resmi yeniden inceledim bu balta değil sanırım bu nacak nacak oluncada ölçüler vede anlamı değişiyor handese tekniğine göre hesaplama olmsı için ölçü şart yönler şart

metin77

Kullanıcı
Ustam değerli yorumunuza hayran kaldım. Öğrenmenin yaşı yokmuş. Daha çok öğreneceklerimiz var.
Konu sahibi begenmiyor daha. A21medli Ustam eliyle koymus gibi tarif etti valla. Bu bilgileri nerden ogrenecez. Bunlarin bir kitabi mi var anlamadim. Muhasebeyi ogrenmek icin ofiste yatiyordum 15 gun sonra ogrendim. Bunlari ogrenmek icin bir ermeni mi bulmamiz lazim acaba. :) bana yakin bir usta olsa bol bol ciraklik yaparim ama yok

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
2.220 yi gördük buda burada mal olduğunu kesinlikle der

esrarengiz2828

Kullanıcı
Konu sahibi begenmiyor daha. A21medli Ustam eliyle koymus gibi tarif etti valla. Bu bilgileri nerden ogrenecez. Bunlarin bir kitabi mi var anlamadim. Muhasebeyi ogrenmek icin ofiste yatiyordum 15 gun sonra ogrendim. Bunlari ogrenmek icin bir ermeni mi bulmamiz lazim acaba. :) bana yakin bir usta olsa bol bol ciraklik yaparim ama yok

sen muhasebeyi 15 günde öğrendiysen ustam ben 30 senedir daha çırağım derim sana ne diyim daha usta olamadık bu işte

esrarengiz2828

Kullanıcı
burda kesinlikle var ustam her taraf eski duvar belki benim bildğim işaretler bunlar burda 1 çekiç 1 kelpeten aynı taşta yine varmış bulamuyom burası bakire ustam sadece ellenmiş yer olaraktan 1 gözenin başı başka yer yok

metin77

Kullanıcı
sen muhasebeyi 15 günde öğrendiysen ustam ben 30 senedir daha çırağım derim sana ne diyim daha usta olamadık bu işte
Muhasebenin can alici noktasi kapanis kayitlari ve bilanco hazirlamadir. Diger muhasebebisleri katipliktir. Sadecd Bu kayitlar icin 15 gun zaamanimi aldi. Bizzat olay yerinde islem yaparak cok cabuk ogrenme olur. Okuyarak ogrenmek icin bol bol hata yapmak lazim

Üst Alt