Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım

esrarengiz2828

Kullanıcı
2.220 yi gördük buda burada mal olduğunu kesinlikle der

Muhasebenin can alici noktasi kapanis kayitlari ve bilanco hazirlamadir. Diger muhasebebisleri katipliktir. Sadecd Bu kayitlar icin 15 gun zaamanimi aldi. Bizzat olay yerinde islem yaparak cok cabuk ogrenme olur. Okuyarak ogrenmek icin bol bol hata yapmak lazim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ustam sana o zaman bulacağım mdalyalardan sana bi tane takmak gerek 15 günde öğrendiysen eğer benim kardeşimde muhasebeci böyle diyor yada sen katipsin

metin77

Kullanıcı
ustam sana o zaman bulacağım mdalyalardan sana bi tane takmak gerek 15 günde öğrendiysen eğer benim kardeşimde muhasebeci böyle diyor yada sen katipsin
40 yasindayim. 1992 den beri bu isi yapiyorum. 1992 den 2002 ye kadar katiptim. 2002 de kapanis kayitlarini ogrendim. 2004 te mali musavir oldum. Ofisim var 55 mukellefim var bagimli calistigim yerler oldu. Deloitte yeminli musavirleriyle uzun bir sure calistim. Senin kardesin deloitte nin ne oldugunu biliyor mu. Hic birsey bilmeden elbette 1t gunde bir is ogrenilmez benim demeye calistigim sey farkliydi zaten onu da katipler anlamaz

esrarengiz2828

Kullanıcı
kesin biliyodur ustam şimdi bunu sormayacağım onunda zaten şuan işleri çok yoğun bu işide çok iyi bildiğine eminim muhasebe yani bizim işden hiç anlamaz en az 200 mükellef ve 20 den fazla büyük şirket muhasebesi tutuyor türkiyenin belki bi çok yerinde neyse lafı uzatmayalım inşallah hepimizde mutlu oluruz (Allah1 c.c)herkese gönlünce versin der seni saygıyla selamlarım canım kardeşim bazıları gibi tartışıp kimsenin kalbini kırmak istemem hatam olduysa affola

metin77

Kullanıcı
kesin biliyodur ustam şimdi bunu sormayacağım onunda zaten şuan işleri çok yoğun bu işide çok iyi bildiğine eminim muhasebe yani bizim işden hiç anlamaz en az 200 mükellef ve 20 den fazla büyük şirket muhasebesi tutuyor türkiyenin belki bi çok yerinde neyse lafı uzatmayalım inşallah hepimizde mutlu oluruz (Allah1 c.c)herkese gönlünce versin der seni saygıyla selamlarım canım kardeşim bazıları gibi tartışıp kimsenin kalbini kırmak istemem hatam olduysa affola
Bu cubuk isi ogrenigi verim. Simdi 10 sene cubuk yurutelim. Bilmedigimiz bir tepkiyi 10 sene sonra ogrensek baska birinden o zaman usta oluruz degilmi eksiksiz hemde. O yuzden sonraki ogrendegimiz cok kisa surer cunku temel var. Yok kirmayiz ALLAH IN izniyle daha cok gorusecez insallah. Bu baltayi sonuclandir kismetinde varsa ins bulursun da hayatini yasarsin. Selametle kolayliklar

Moderatör tarafında düzenlendi:

A21MEDLi

Vip Üye
bak sana en basitinden ve daha net anlayasın diye bii örnek sunayım,sende işaretindeki baltanın ucuyla sapıyla karşılaştır.bu konu hakkında yazacağım son yorumumdur.
baltanın sapını 11 cm herhalde buda duvarın uzunluğunun bize 75-80 mt.ye tekebul ettiğini söylüyor.hesap et baltanın sapı 75-80 metreyse balta nın geneli 1-2 dönüm alan kadar yer kaplıyor demektir.bu geniş alanı ancak kuş bakışı ile görebiliriz.
bu baltayı ve vs. gömü işaretlerini yapan insanların hayal gücü metrelere sığmayacak kadar geniş ufuğa sahiptirler.
bu yüzden bu tür işaretleri küçük adımlara ve 3-5 metrelere sığdıramayız,bundan dolayı hem işareti hemde araziyi okumalıyızki hedefe yaklaşabilelim.
işte baltanın kesici kısmı yani ucu..
baltanın sap kısmı ve kesiciye giden yönü..

A21MEDLi

Vip Üye
burda kesinlikle var ustam her taraf eski duvar belki benim bildğim işaretler bunlar burda 1 çekiç 1 kelpeten aynı taşta yine varmış bulamuyom burası bakire ustam sadece ellenmiş yer olaraktan 1 gözenin başı başka yer yok

sana en baştan diyorum L veya V şeklinde,duvar ara.MALA en yakın bu duvardır diye,sen halla çekiç,kerpeten peşindesin.:D
ben o L duvarın nerde olduğunu biliyorum,birazda sen kafayı çalıştır maps yandex ten pratik yap diye ısrarla yazıyorum,benden bu kadar.

esrarengiz2828

Kullanıcı
a21medli ustam en yakın ağız tarafındaki duvar benziyor yıkmışlar duvarları o taraftaki gidince bakcam sen canını sıkma makina alırmı hiç tutmadım senide unutmadım saygıdeğer ustam yere şu an kar yağıyor yüksek bi mevki ilk fırsatta gitcem ustam hepinizin dediği benim için önemlidir

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ustam şimdi sen öyle diyosunda baltanın ağzı istikametinde yukarı tepede vazo veya küp resmi çevrili duvarın girişinde taşı bulamadım bilen arkadaşı biliyom taşı saklamış onu götürecem baltayı bileni götürdüm balta çıktı vazoyu bilen zaten baltayıda biliyomuş vazoyu bi gidelim bi göstersin hele desenli felan hangisine yönelim şimdi ok mu vazo mu bence vazoyu bi görelim derim sen görmek istemez misin harbici ustam işaretlerin hepsini bi görelim aradım bulamadım ama adam götürecek bakalım
olur görelim tabiki.

Üst Alt