Benzinli Hilti Tavsiyesi Hk | Define işaretleri ve anlamları

Benzinli Hilti Tavsiyesi Hk

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar merhaba.
Bu hafta kısmet olursa benzinli hilti alacağım. Bosch ( Stahlmann ) düşünüyorum, seri çalışmalarda , durma dinlenme olmadan çalışılabilecek bir ürün olduğunu söylediler.
Aşağıdaki ürünleri kullanan yada başka tavsiyesi olan var mı ?
Yaptığım araştırmalara göre ; 3 adet benzinli hilti var.

1-Honda ( 3750 + KDV )

2-Bosch ( Stahlmann ) ( 2750 + KDV )

3-Bartech ( Nişancı ) çin malı ( 1950 TL )

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam konunuzu cihaz bölümüne taşıdım

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
22- Eski Kural:Ci-haz marka, model ve fiyat veren üye uyarılır. Fabrikasyon üretimi olan her hangi bir ci-haz tanıtılamaz, övülemez, kötülenemez. Etik olarak forum içerisinde; üretilmiş, üretilme aşamasında ya da satışa hazır her hangi bir ci-haz veya çubuk sitemizde yıpratılamaz. Ahlaki çerçevede marka, model vermeksizin eleştirilebilinir.
Uyarılmasına rağmen devam ederse forumdan süresiz ya da inisiyatif kullanılarak geçici olarak uzaklaştırılır.
Yeni Kural= Dedektör- Cihaz- Alan Tarama- El Yapımı Bölümü dışında;
Cihaz marka, model ve fiyat veren üye uyarılır.
Fabrikasyon üretimi olan her hangi bir cihaz ilgili bölüm dışında tanıtılamaz, övülemez, kötülenemez. Etik olarak forum içerisinde; üretilmiş, üretilme aşamasında ya da satışa hazır her hangi bir cihaz veya çubuk sitemizde yıpratılamaz.
Uyarılmasına rağmen devam ederse forumdan süresiz ya da inisiyatif kullanılarak geçici olarak uzaklaştırılır.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Sağoalsın @aliveli44 ustam..
Kullanan arkadaşlar varsa tavsiye gerekli, bir cihazı övmek için konu açmadım. :)
Ben konuyu ilgili bölüme açmamışsınız
Bu kısmıyla ilgilendim ustam
;) aliveli44

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Usta bana benzinli hilti lazım..
Maximum verebileceğim ücret 3000-3500 arası ve Ankara'dan alabilirim, bu şartlarda varmı tavsiyen

wolf_52

Kullanıcı
Usta yukardakilerden hangisini tavsiye edersin, maximum sessiz olsa daha iyi olur
(kahkaha)(kahkaha)dostum neticede bu kırcı yanii ne kadar sesiz olbilrkii kuvetli makina olcakkii gücü yetsin kırsın makna ne kadr kuvetliyse o kadar sesi olurr... mantıken böylee... genede ustlar değerlndirsin..... ben bosch kulandım 40kğ lik... dağı indirir o denlii yaniii ama ustamızın dediği gibi alminyum gövde...