Bilgi Ve Tecrübesi Olan... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgi Ve Tecrübesi Olan...

SEVALİ

Kullanıcı
Niyetin beni korkutmak mı? zaten bu türlü olaylar etkiler hep beni allah korusun kimsenin başına gelmesin tabi bizde bu türlü olaylar olmasın diye araştırıyoruz. fikir ediniyoruz, bilgi sahibi oluyoruz... yinede hikaye başlığı ve özeti için teşekkür ederim...

Korkutmak gibi bir düşüncesi içerisinde olmam demek sizle alay etmem anlamını taşır..

Yazdığım yorumun değişik versiyonları şeklinde bir hikayesi mevcut ise öğrendiğim ve bizzat tatbik edilmiş fakat kişisel mülklerin bir hayli fazla olması sebebi ile yasal izinlerin çok meblağ tuttuğu için yasal izin almak için beklemekteyim size nokta dahi verebilirim fakat zaman olarak haziran ayını beklemek zorundasınız malum güneş..

sempatik_06

Kullanıcı
bu konuya aynı bölgede bir başka konu OLAN linke tıklayınız.
konuyu açığa çıkarmak istiyorum aslında bir kaç resim daha var yeni
onlarıda dahada konuyu zenginleştirmek için sizlerle paylaşacağım şelale yanında aynı dede mezarı gibi bir mezar daha önce hiç birimiz bilmiyorduk.
yani yaşadığımız yerde ve biz burayı sır gibi saklıyoruz...
çünki şans eseri denk geldi...

ertug

Kullanıcı
evet yaz geliyor ve dedeyi ziyarete gitmeyi düşünüyorum yeni bilgiler de aldım tabi kesin kaynaklı olup olmadığını araştırıp paylaşacağım.
umarım bu kez sona ulaşırız...

sempatik kardeşim dedeler konusunda bilgilerim mevcut eğer uydudan dedenin bir km çevresini üçgen mezarlık üçgen bahçe veya tarla üçleme yapmış ağaçlar ekşi meyva ağaçları acı veya şifalı su bölgede tek yetişen asırlık ağaç bunları uydudan net görebileceğim sekilde yüklersen sana yardımcı olayım birde çevrede yanık ağaç varmı araştır saygılar

Üst Alt