Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımına Ihtiyaç Var | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımına Ihtiyaç Var

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Benim acizane görüşüm eşkiya işaretleri
sağtarafa ayı kafasını sol tarafa deve kafasını çizmiş
ortadan haçın çevresinden yılanları sarkıtmış taş temizlenirse bu daha net ortaya çıkar
genel görünüm temsil ettiği eşkiyanın sembolü
bende ustalara katılıyorum ayının kapalı mahzenini araştırmak gerek ayrıyeten deveninde hazinesini aramalı.

ZİRVE

Kullanıcı
temizlenen yer net değil.keşketoprağa kadar güzel bi temizlik fırça ile yapılsaydı.aşağıya inen kanallar mevcut.tam karşıdan temizleyince iyi bir foto her şeyi net meydana çıkarırı.iyi bir işaret.etraf fotoları eklenmesi gerek.burda ikinci bir işaretlerde olmalı.kayalar fotolanmadan olmaz.alttaki kare oyma değerli fakat eğimli bir duruşu var.kenar ölçüleri ve derinlik ölçüleri alınmalı.kader ustamda az çok değinmiş.çalkaya ustamda emin olmak istiyor. ikinci işaret bulmalısın.acele etmemek gerek.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Sitemize hoş geldiniz. Hayırlı olsun.

Figürün olduğu kayanın eğimine dikkat ediniz.
Keşke burayı yıkayıp kaliteli bir makina ile çekim yapsaydınız.
Dairenin altındaki kanallar bize birşey söylüyor, lakin ne söylediğini resmin kalitesinden dolayı göremiyoruz.
Tekrar gitme düşünceniz varsa, gittiğinizde o kayayı güzelce yıkayın, kurumaya yakın resimleyiniz.

hhhuuu.jpeg

huhu.jpeg

@BABACONDA abim,
Paylaşımın altında "eğlenceliyi" görünce dedim kim eğlenceli bulmuş. Açtım listeyi: Ali abim :D
Dedim valla bir sebebi vardır, çizimlerime bakınca neden eğlenceli olduğunu çözdüm.(kahkaha)
İnan sen uyandırana kadar aklıma gelmedi ve o gözle hiç görmedim. Ne bileyim o çizgileri takip ettim, orada da bir üçgen vardı, onu da çiziverdim(kafam):D(kahkaha)
Hürmetlerimi sunarım Hocam.

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Yula kardeş,sen biraz daha detaylandırmışsın. bölgede bir çok gizem olduğu görülmektede konu sahibi kayıplarda.
bir mahzenin yerini yazdım . katılım sağlasaydı çizdiğin arka yüzden bir kaç foto isteyecektim.

YULA

Kullanıcı
İkizceli ustam,Katılım konusunda durum ve vaziyeti nedir bilemiycez tabi konu sahibi arkadaşımız içinde hakkında hayırlısı olsun.SAYGILAR.

ZİRVE

Kullanıcı
değerli kardeşim bak komana ustam bir tanesini söylemiş.tek oda tek mezar,(lahit) daha ne söylesin.bi tane iyi bi şakül kulanan veya çubuk kullananı bul işini bitirsin.şakülcü tanıdığın varsa bu daha net görür.içerde olanları tek tek söyler.hatta lahitse ve kurşunlu ise daha kolay anlar lahit olup olmadığını. kurşun ayarında ip boyunu ayarlıyarak baksın.lahitse etrafında gezerek bunu anlar o çubukçu anlamaz.mezar der bırakır.ip boyunu mermer ayarında bakarakta anlar.bu iki püf nokta lahiti verir.mermer ve kurşun. gümüş,kurşun ,sodyum,calsiyum,magnezyum.bunların ip boyları aynıdır.nasıl ayırd ederiz.b unları dönme yani tur sayılarından ayırd edeceğiz.mesela kurşun varsa o odada veya lahitler biliyorsunuz kenarları kurşun kaplıdır. şakül 35 defa dönecek. orada gümüş varsa 62 defa dönecek. mermer se 60 defa dönecek.bunları bilmeyen şakülcü arkadaşlar lütfen bi yere not etsinler.

Üst Alt