Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımına Ihtiyaç Var | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımına Ihtiyaç Var

ZİRVE

Kullanıcı
yula ustamın çiziminde sağ kırmızı çizim.erdem ustam da demişya aslan la kaplan hikayesi.en alta bakın bakalım orda ucu kıvrımlı ok varmı.iyi bakın ama.okun ucuna değilde arka kıvrımı ne yapmış.daha söyleyecek çok şey v arda.yavaş yavaş.iş konu sahibinde.çıt yok çıııttttt.

ZİRVE

Kullanıcı
dsc01287.JPG
bakın arkadaşlar bu orijinal mezar işaretidir.bu iki mezar der.bunlar kanıtlıdır. hani az önce komana ustam tek mezar dediya.bu işte arkadaşlar. oda içinde tek mezar.komana ustam öyle ezbere konuşmaz.

ZİRVE

Kullanıcı
Kapalı oda içerisinde tek mezar der
Odada lahit varsa şaşırmam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
işte bu mesajı.birçok kişiye bu mesaj çok basit gibi gelir.ama işi bilene n eler söylerrrrr neler.komana ustam bi şey yazlyon,ondan sonrada beni konuşturuyon,konuşturuyon.vallaha susuyom,yeter yaaa.(latife ustam latife.)

Mirkut

Vip Üye
değerli kardeşim bak komana ustam bir tanesini söylemiş.tek oda tek mezar,(lahit) daha ne söylesin.bi tane iyi bi şakül kulanan veya çubuk kullananı bul işini bitirsin.şakülcü tanıdığın varsa bu daha net görür.içerde olanları tek tek söyler.hatta lahitse ve kurşunlu ise daha kolay anlar lahit olup olmadığını. kurşun ayarında ip boyunu ayarlıyarak baksın.lahitse etrafında gezerek bunu anlar o çubukçu anlamaz.mezar der bırakır.ip boyunu mermer ayarında bakarakta anlar.bu iki püf nokta lahiti verir.mermer ve kurşun. gümüş,kurşun ,sodyum,calsiyum,magnezyum.bunların ip boyları aynıdır.nasıl ayırd ederiz.b unları dönme yani tur sayılarından ayırd edeceğiz.mesela kurşun varsa o odada veya lahitler biliyorsunuz kenarları kurşun kaplıdır. şakül 35 defa dönecek. orada gümüş varsa 62 defa dönecek. mermer se 60 defa dönecek.bunları bilmeyen şakülcü arkadaşlar lütfen bi yere not etsinler.
Zirve ustam sizden bir ricam olacak. Oncelikle sahkul hic kullanmadim cubuk kullanicisiyim. Eger uygun gorurseniz sahkul hakkinda bir konu acarsaniz, sahkul kullanan veya kullanmak isteyen arkadaslara buyuk yardiminiz olur. Sahkulde hangi maden kullanilirsa daha iyi sonuc verir, ipilerin uzunlugu dediginiz gibi donus turlari v.s hem bizlerde bilgi sahibi olmus oluruz. Umarim vaktiniz olur degerli bilgilerinizi paylasirsiniz.
Selametle saglicakla kalin.

ZİRVE

Kullanıcı
Zirve ustam sizden bir ricam olacak. Oncelikle sahkul hic kullanmadim cubuk kullanicisiyim. Eger uygun gorurseniz sahkul hakkinda bir konu acarsaniz, sahkul kullanan veya kullanmak isteyen arkadaslara buyuk yardiminiz olur. Sahkulde hangi maden kullanilirsa daha iyi sonuc verir, ipilerin uzunlugu dediginiz gibi donus turlari v.s hem bizlerde bilgi sahibi olmus oluruz. Umarim vaktiniz olur degerli bilgilerinizi paylasirsiniz.
Selametle saglicakla kalin.
mirkut ustam,değerli ustam.bu konuda o kadar talep varki.inanamazsınız.bu sitede fazla yazamadım ama.diğer sitelerde başka isism altında yazılarım var.bölük pörçük meraklı arkadaşlara yardımcı oluyorum.kitap yazacak kadar var.ama şunu yazayım .çok harika bir şey.her gün kendine birşeyler katıyorsun.şimdide evlerimizde yediğimiz yiyeceklerle uğraşıyorum.neyin zararlı,neyin yararlı ve nekadar yararlı,zararlı onları şakülle belirleyip notlarımı tutuyorum.mesela bundan sonra peynir yemem.yoğurt yemem.sucuk yemem.marketlerde satılan ambalajlı mallar.çay,tuz,daha neler neler.hiç bi faydası yok insanlara.yoğurt. (Evde köylerde bilhassa inekleri sağıp yapılan,mayası kendinden olan o yoğurt varya % 100 faydalı.marketlerden alınanlar boşuna para veriyoruz.

ZİRVE

Kullanıcı
mirkut ustam,birçok makine kulanan veya çubuk kulanan arkadaşlarımız var.hapsine sorun ne çekiyoz şu minerallerden derler.sızlanıp dururlar.öyle değilmi.zaten en önemliside bu.kas yaptırır durur.işte şakülde ben bunu aştım.ama çok canumı yaktı.alan taramada yılarca beni oyaladı durdu.ama şakülde şimdi canına okudum.hepsini tek tek belirliyorum.örnekleride numuneleride elimde var biriktiriyorum.tanıdığım birçok bu işle ilgilenen makinacı,olsun çubukçu olsun arkadaşlara örneklerle gösterip doğruyu uygulayarak yardımcı oluyorum.bunlaqr ve daha birçok şeyler var.hemen pat diye olmuyor bunlar yılların birikimi.bak ali seydi Gültekin hoca özel dersler veriyor.internette var izlemişsindir.imkanım olsada tüm arkadaşları toplayıp bir kaç seans çalışma yapsak varya ne güzel olur.hem pratik olur.okadar farklı şeyler varki b ıkmazsınız aksine hergün dahada zevk alırsınız.

Mirkut

Vip Üye
Inanin ustam burdan baska sitelere girdigimiz yok ne bu isim altinda nede baska isim altinda. Nedeni ise buradaki saygi ve sevgiye deger abim yerine koydugum ve ustalarimdan vede olculu vir site oldugundan. Sizde bunun farkindasinizdir.
Daha googleye birkez olsun sakul hakkinda bilgi edinmek icin yazi yazip aratmadim fazla ilgimide cekmiyor nedenide cubuk bana yetiyor. Belkide sizin yazacaklariniz bize ilham kaynagi olur ilgi duyariz. Eger bir konu acarsaniz siteye giren kardesler ilgi duyar veya meraklisi oln bir ustamiz bilginizden yararlanip hayir duasini alirsiniz. Suanki meskuliyetinize hayran kaldim eger dediginiz gibi sahkulle zararli zararsiz gidalari ayir edebiliyorsaniz bu buyuk bir basari umarim muvaffak olursunuz.
Yinede firsat bulup vakit ayirirsaniz mutesekkir olurum. Saglicakla selametle kalin ustam.

Mirkut

Vip Üye
mirkut ustam,birçok makine kulanan veya çubuk kulanan arkadaşlarımız var.hapsine sorun ne çekiyoz şu minerallerden derler.sızlanıp dururlar.öyle değilmi.zaten en önemliside bu.kas yaptırır durur.işte şakülde ben bunu aştım.ama çok canumı yaktı.alan taramada yılarca beni oyaladı durdu.ama şakülde şimdi canına okudum.hepsini tek tek belirliyorum.örnekleride numuneleride elimde var biriktiriyorum.tanıdığım birçok bu işle ilgilenen makinacı,olsun çubukçu olsun arkadaşlara örneklerle gösterip doğruyu uygulayarak yardımcı oluyorum.bunlaqr ve daha birçok şeyler var.hemen pat diye olmuyor bunlar yılların birikimi.bak ali seydi Gültekin hoca özel dersler veriyor.internette var izlemişsindir.imkanım olsada tüm arkadaşları toplayıp bir kaç seans çalışma yapsak varya ne güzel olur.hem pratik olur.okadar farklı şeyler varki b ıkmazsınız aksine hergün dahada zevk alırsınız.
Haklisiniz ustam sahkulle bunlari basarmissaniz bu buyuk bir basari. Fakat minerali hemen hemen yuzde yuze yakin eleyen cubuk ustalarida var sagolsunlar onlardan cok seyler ogrendik haklari bize gecti. Umarim ALLAH teala helallesmeyide bizlere nasip eder. Gerci bunu sorun etmezler sagolsunlar.
Ayrica hicbir cikar gozetmeden bildiginiz bir konuda sizden yardim isteyen kardeslere yardimci olmaniz saygi duyulacak bir guzellik. Umarim dahada iyiye gider ve insanlara daha cok yardimci olursunuz.

YULA

Kullanıcı
ZİRVE ustam ,Paylaştığınız resim hakkında söyledikleriniz doğrudur harflerin rakamsal şifrelerinide çözdiyseniz ne mutlu size böyle bir birikiminiz var ise bizimlede paylaşırsanız seviniriz.Aynı zamanda kendinizi şakül konusundada geliştirmişsiniz, emek ve zaman harçadığınız anlaşılıyor.Mirkut ustamızın da dediği gibi konu başlığı açıp bilgimi paylaşımınız yararlı ve ilgilenen arkadaşlarımız içinde faydalı olur diye düşünüyorum .Birde şu resimdeki oku gösterip ne demek istediğini açıklarsanız memnun olurum ustam:))Sağlıcakla kalın ALLAH'A emanet.

ZİRVE

Kullanıcı
Inanin ustam burdan baska sitelere girdigimiz yok ne bu isim altinda nede baska isim altinda. Nedeni ise buradaki saygi ve sevgiye deger abim yerine koydugum ve ustalarimdan vede olculu vir site oldugundan. Sizde bunun farkindasinizdir.
Daha googleye birkez olsun sakul hakkinda bilgi edinmek icin yazi yazip aratmadim fazla ilgimide cekmiyor nedenide cubuk bana yetiyor. Belkide sizin yazacaklariniz bize ilham kaynagi olur ilgi duyariz. Eger bir konu acarsaniz siteye giren kardesler ilgi duyar veya meraklisi oln bir ustamiz bilginizden yararlanip hayir duasini alirsiniz. Suanki meskuliyetinize hayran kaldim eger dediginiz gibi sahkulle zararli zararsiz gidalari ayir edebiliyorsaniz bu buyuk bir basari umarim muvaffak olursunuz.
Yinede firsat bulup vakit ayirirsaniz mutesekkir olurum. Saglicakla selametle kalin ustam.
ALLAH razı olsun.aynı dilekler sizler içinde geçerli.sorusu olan arkadaşlar varsa seve seve cevap yazarım.tşk.ler.

Üst Alt