bir dostumun yeri...... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bir dostumun yeri......

cipskolik

Kullanıcı
Cevap: bir dostumun yeri......

bana bufotolar hakkında bi tavsiyesi olan acil ustalar lazım zaman daraldı elden gidecek yoksa:)

cantar

Vip Üye

zeminde kaplumbağa kafası altta

cipskolik

Kullanıcı

cantar ustam orası normalde öyle değildi kırılma sonucu kaplumba kafası şekli çıkmıştırsilah?

cipskolik

Kullanıcı

cantar ustam göbekteki kapıya zilen yer sanki şahin ve keçi diğer rinin ne olduğunu anlayamadım yardımcı olurmusun cizen ustamdanda detaylı yorum rica ediyorum lütfen

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

cipskolik hoş sefa geldin sitemize arkadaşım. hakkında hayırlı olması temennim ile.

senden ricam burayı 3-4 resim olarak paylaş. bu resimler farklı açılardan çekilmiş olsunlar. bu resimler yüksek kalitede megapixeli yüksek çekilmiş olsunlar ve mümkünse hızlıresim sitesinden yükle. 5 mb a kadar resimleri destekliyor. daha net olursa daha güzel bulgular olabilir. resimler yakınlaşınca bulanmaya başlıyor. halbuki bizden istediğin şeyler yaklaşınca belli oluyor.

ben 3 tane kuş ve 3 tanede yumurta gördüm. çevrede bu 3 leri aramanı öneriyorum.

işaretler kayada ama sonuç için bütün olayın kayada olduğu belli mi? neden resimlerinde cevreyi göremiyoruz?

Son düzenleme:

cipskolik

Kullanıcı

harbici ustam elimde çok foto var ama yüklemeyi beceremedim +diğer fotoları yüklersem yer elimden gider buranın peşimde çok defineci var adamlar burayı gece gündüz bulmak için arıyorlar korkarımki benden önce burayı patlatacaklar harbici ustam rica ediyorum mevcut olan fotolara biraz yoğunlaşım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

esselamün aleyküm,ustamızın dostu bizimde dostumuzdur.konuya ilgisiz kalmamak adına,istediğimiz noktaları görmememize rağmen, bir kaç noktaya temas etmek isterim.
resimlerede ,olmayan bulgular var gibi görünebilir,olanlarda çekim eksikliğinden yeterli görünemediğinden arzu edilen yorum eksik kalıyor maalesef.
alanda en bariz olan, kayadaki işçilik ve ustalarımızın hayvan başına benzettiği kısım.
arkadaşımız ne kadar bozuldu dese bile,doğrudurda, ama orası olayın bir kısmının çözümünü veren bulguları barındırmakta. üzerindeki oyma ve sol kısmında çimenler içindeki küçük kayanın üzerindeki ,zayıfta olsa ,dikkatli bakıldığında görünen oyma ,bu cepheden ,mahzen veya oda girişini veriyor.hem yakındır,hemde arazi biraz meyiilidir.toprak üzerindeki kayadaki oyma direk bir odanın bulgusu. kafadakide sol kısma doğru ayrı bir noktayıda verebilir. alan çıplak gözle incelendiğinde ,mümkünse boşluk tesbitiyle netleştirilmeli.
ayrıca harbici ustamızın işaret ettiği kısımda iyi gözlemlenilmeli ,mümkünse bu işaret ettiğim yerler net fotolarla paylaşılarak çözümün netleştirilmesine yardımcı olunmalı.
saygıyla, ALLAH a emanet olunuz.

cantar

Vip Üye

bir kaç şey karaladım belki hayal belki gerçek ama yer hiç boş değil bu alenen apaçık ortada .....

cipskolik

Kullanıcı

değerli yorumlarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım az önce aldığım bir haberi sizinle paylaşmak istedim kayanın yakınlarında bir kilise ortaya çıkmış burası eski yerleşim yeriymiş etrafında eski taş evlerinden kalıntalar var acaba burası şimdiki ismiyle eskilerin bankası yada parpanesi olabilirmi değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar ustalarım

cantar

Vip Üye

kaplumbağa diyorum.....

Son düzenleme: