bir dostumun yeri...... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

bir dostumun yeri......

cipskolik

Kullanıcı
Cevap: bir dostumun yeri......

ustam yorum için minnet tarım ben burayı yerinde inceledim ama tecrübem ve bilgi eksiğin çok kayanın karşısından baktığın zaman sol altta bi kapı var ama çok zahmetli görülüyor sonradan kapatıldığı çok net belli oluyor hatta ana kayaya tam oturmadığı için üzerine 2 mt boyunda başka bi taş otutturulmuş ve o parçada savunmaya geçen bi yılan fügürü var buranın basit bi girişi olabilirmi varsa yardımlarınız eksik etmeyin lütfen saygılar ustalarım

cipskolik

Kullanıcı

harbici ustam göbekteki kapı aslında kapı değilde aldatmacamı ustam 5 mt yanında akar su var tahminim 50 mt sol ileride 1.5 metre boyunda 20sn kalınlıkta 15 sn derinlikte kayada oyma yılan resmi var yılanın kuyruk doğrusunda bu kaya var

cipskolik

Kullanıcı

sol kapı dediğim foto sitede mevcuttur ustalarım değerli yorumlarınızı beklemekteyim saygılar

Kurt ini

Kullanıcı

harbici ustam göbekteki kapı aslında kapı değilde aldatmacamı ustam 5 mt yanında akar su var tahminim 50 mt sol ileride 1.5 metre boyunda 20sn kalınlıkta 15 sn derinlikte kayada oyma yılan resmi var yılanın kuyruk doğrusunda bu kaya var

bu dediğin yerlerin fotolarını çekmedinmi arkadaşım o kayanın 50 mt etrafında yılan vs bunlar var diyorsun baştan daha ayrıntılı ve yılanında resmi ile beraber atsaydın belki daha ıyi farklı yorum alırdın bizde birşeyler öğrenmiş olurduk

heyecanın dorukta anlıyorum seni ama sakin ve vakar ol arazideki sensin kayayı canlı gören sensin hiçbir detayı kaçırma ustalar sana boşluk testi yap diyorlar dene bakalım

bir empi3 çalardan steleskop yap cebinde bulunsun hem sesin kaydını parsın hemde boşluğu bulman için yardımcı olur eğer kaya mezarı ise işini kolaylaştırır

cipskolik

Kullanıcı

ustam fotolar var elimde ama ne yazıkki yükleyemiyorum sinir oldum (3 adet yılan kadın resmi kaplumba tımsah kurt dumuz insan yüzü kayanın altında yatan beyaz köpek aynı kayada bu yazdıklarım ustalarım sizce ne anlama geliyor bunlar bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacım var saygılar

cipskolik

Kullanıcı

harbici ustam yer hala sağlam yeni katıldım siteye fotoları yükleyemiyorum sıkıntı var

cipskolik

Kullanıcı

sol kapı dediğim yer

cipskolik

Kullanıcı

çıkıntı olan soldaki parçanın üzerinde emaneten konmuş bi taş parçası var ana kayayla aynı hizaya getirilmiş ve bu parçanın üzerinde savunmaya geçen bi yılan fügürü var yarım metre kadar bi çubuğu aradan içeri ittim ve tamamı giitti içeri ustalarım iş sizde artık

cipskolik

Kullanıcı

değerli ustalarım burası anıt mezarmı?

cipskolik

Kullanıcı

harbici ustam 3 kuş 3 yumurta anlamı ne dir detaylı bilgi verirsen sevinirim ustam saygılar

Üst Alt