bir dostumun yeri...... | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

bir dostumun yeri......

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: bir dostumun yeri......

cantar ustam, arkadaşınız bir sürü işaretten bahsetmiş ama anlattıklarının hepsini kendi gördüğüme değişmem. göz kırp

manasını yorumlamak ağır ustalık ister. o da bende yok :D

ben bunu üç tane tünemiş kuş 3 tanede yumurta olarak gördüm. resim beni yanılmadı ise...

mantık kurarak ilerleyelim. 3 kuş ayakları gözükmüyor gibi. o zaman bu kuşlar yuvada? ha ne dersin?

ve 3 yumurta bunların kuşların altında olması gerekmez miydi? ama yandakar, kuluçkada değiller? işte bunu büyük bir bilgi ve gerçekten işaret çözümleme mantığını yalamış yutmuş bir usta anlatabilir.

dediğim gibi sen cevrede 3 olanı ara. üç dikkat çekici.

3 kaya olabilir , 3 eski ağaç olabilir. 3 yığma olabilir, 3 mezar olabilir.

ama kesin anladığım birşey varsa bana güzel birtakım hediyeleri anlattığı kesin.

cipskolik

Kullanıcı

ustam ağzından bal damlıyor inşallah içinde olduğunu tahmin ediyoruz kısmet olurda açarsak paylaşırım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hayırlısı olsun arkadaşım. diğer ustaların dediği gibi ,, burası çok heyecanı ve aceleyi kaldırmayacak bir yerdir. uzun soluklu araştır, iyi düşün, net kontroller yap. burası sağ gösterip sol da vurabilir !!! umduğun yerde, umduğun kadar kolay olmayabilir. işini yasal yap. saygılar.

cipskolik

Kullanıcı

harbici ustam cantar ustanın çizdiği kaplumba figürünü bi incelermisin rice etsem basit giriş orası olabilirmi orda benim dikkatimi çeken bir şey oldu kaplumbağı kayanın sağ üst tepesinde ordan su almış sol alt kapı dediğim yerden suyu vermiş ?????????????????

şahin

Kullanıcı

1) + koydugum yer karşı karşıya delikmıdır.?

2) delikse sıtını + koydugum yere koydugunu var sayalım önün ne yön? arkan ne yönde kalır?

cipskolik

Kullanıcı

sırtım güneyde yüzüm kuzeyde kalır ustam

cipskolik

Kullanıcı

ustam delik değil göz olduğunu düşünüyorum artı koyduğun yeri

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

alttaki üçgendeki yılanı, dere yada kervanyolu olduğunu varsaysak, buradaki kıvrımlara uyan bu kayaya çok yakın mesafedeki dere mi ? orta mesafeden geçen kervan yolu mu.

yılanın kıvrımları dereyemi kervanyolunamı benziyor ise, kıvrımları takip ederek yumurtaların yani 3 mezarların yerini bulacaksın çünkü yılanın oyma. yumurtalar ise bence 3 adet yığma mezardı.

yanlız dediğim gibi bu resimler olayı analiz etmeye yetecek çözünürlükte değil. en baştan beridir diyorum. bu resimleri daha net yükle diye ama gelmedi. daha güzel yorumlar için net resim ver. resimde farkedilmeyen eksik bişey yorumcuyu yanıltır. saygılar.

cantar

Kullanıcı

arkadaşımızın heyecanını hoş görün define hazine bu işte insanın aklını başından alabilir kalp atışını hızlandırır adrenalin seviyesini arttırır aynı şeyleri resimleri peşpeşe sıralar bilgiye ilgiye aç yeni yetişen bir çocuk gibi yeri hakikaten çok güzel sanki mevcut alan bir ressamın tual i gibi resimlerle süslenmiş çok değer verilmiş bir alan zamanın şartlarına göre bence çok iyi bir işçilik yapılmış uğraş verilmiş doğru zamanda doğru şekilde bir fotograflama yapılmış ama ışık gölge işaretleri ortaya çıkarmış ama şimdi tekrar gidilse aynı fotograf kareleri aynı yerden çekilse o işaretler sanırım gözükmeyecek sadece değişmeyecek kaybolmayacak izler görülebilecek ....
Ama o alan içinde ne vardır onu Allah bilir biz o yeri ganimetle doldurmuş olsa idik derdik ki içerisinde şu var bu var ama biz koymadık doldurmadık ganimetlemedik gaybı Allah bilir.Arkadaşımızın şansına ........
hemen hemen bütün dini sembollerle süslenmiş.
kurt
domuz
tavus kuşu
yılan
kaplumbağa
köpek
kuş
yumurta
vs.vs

Son düzenleme:

cipskolik

Kullanıcı

arkadaşımızın heyecanını hoş görün define hazine bu işte insanın aklını başından alabilir kalp atışını hızlandırır adrenalin seviyesini arttırır aynı şeyleri resimleri peşpeşe sıralar bilgiye ilgiye aç yeni yetişen bir çocuk gibi yeri hakikaten çok güzel sanki mevcut alan bir ressamın tual i gibi resimlerle süslenmiş çok değer verilmiş bir alan zamanın şartlarına göre bence çok iyi bir işçilik yapılmış uğraş verilmiş doğru zamanda doğru şekilde bir fotograflama yapılmış ama ışık gölge işaretleri ortaya çıkarmış ama şimdi tekrar gidilse aynı fotograf kareleri aynı yerden çekilse o işaretler sanırım gözükmeyecek sadece değişmeyecek kaybolmayacak izler görülebilecek ....
Ama o alan içinde ne vardır onu Allah bilir biz o yeri ganimetle doldurmuş olsa idik derdik ki içerisinde şu var bu var ama biz koymadık doldurmadık ganimetlemedik gaybı Allah bilir.Arkadaşımızın şansına ........
hemen hemen bütün dini sembollerle süslenmiş.
kurt
domuz
tavus kuşu
yılan
kaplumbağa
köpek
kuş
yumurta
vs.vs

ustam :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Üst Alt