bir dostumun yeri...... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

bir dostumun yeri......

cipskolik

Kullanıcı
Cevap: bir dostumun yeri......

değerli ustalarım sizin yorumlarınız benim için çok önemli zaman darardı yumurta düşmek üzere siz değerli ustalarımdan nekadar bilgi edinirsem işim okadar kolaylaşacaktır lütfen mevcut fotolara yorum yapınız saygılar

barış

Kullanıcı

orada hayvan eğlenir. eski değirmen yeridir. kilise öreni buraya 500m gibidir. kayaların diplerine virajlara iyi bak.

cipskolik

Kullanıcı

cantar ustan çizdiğiniz yerin hemen altında saki timsah figürü var rica etsem incelermisin saygılar

cipskolik

Kullanıcı

barış ustam yorumun için çok tşk ederim ama viraj derken yakınındaki yollardanmı bahsediyorsunuz anlayamadım ?

cipskolik

Kullanıcı

ustalarım içimdeki heycan boşunamı burda görülen şekilller zamanlamı ortaya çıkmış insan eli değmişmi umudum azalıyor sanki hevesin azalıyor:(

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

senin bu hayvanat bahcesini andıran taşında herşey var, burda güzel olaylar da illaki var olmaya varda,,, sende çaba yok dostum. biraz gayret edip şu taşın net resimlerini bile vermedin.

timsahı gördünse hemen üzerindeki ayıyı da gördün demektir. şahini de kuş yuvasının üzerinde buldun demektir. daha kimbilir neler vardır da ben boz bulanık resimlere bakmayı sevmem, kimsede sevmez.

buranın işi acele ise sen zaten çok geç kalmışsın. burası uzun zaman ister ha deyince kazma da vurulacak gibi bişey değil. herşey yerli yerine oturmalı önce. saygılarımla dostum.

cipskolik

Kullanıcı

ustalarım kayanın göbeğindeki görülen kapımıdır? denemeye değermi?:confused:

cipskolik

Kullanıcı

ustalarım sanki kare içine alınan yerde bi bayan figürü var değerli yorumlarınızı beklemekteyim

cipskolik

Kullanıcı

ustalarım sitede yeniyim yazdıklarımı doğru yeremi azıyorum diye düşünmekteyim sizlere ulaşıyormu yazdıklarım?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ustalarım sitede yeniyim yazdıklarımı doğru yeremi azıyorum diye düşünmekteyim sizlere ulaşıyormu yazdıklarım?

evet yazılarını görüyoruz. sana sadece şu aklı vereyim o zaman sende git değerlendir.

bir boşluk bulma çubuğu yada makinası ile buraya gideceksin. taşın tam en üzerine çıkacaksın. (boşluk çubukları tarifleri de, nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler de sitemizde hem görsel hemde anlatımlı olarak vardır.)

üzerine çıktığın kayaya boşluk bakacaksın, sonuç olumlu ise kayanın kapağını bulmak için gerçekten çok güzel inceleme daha yapacaksın, tıklama ile ses dinleyecek ve kapağı tespite çalışacaksın.

ama ben bu kadar teferruatlı işlenmiş sistemli yapılmış bir yerin bu kadar bariz bu kadar göz önünde bir kapağı olacağına ihtimal vermiyorum.

diyelimki kapağı buldun, bu kapak ince kasa kapağı gibi olmayacaktır, kalın ve işi de meşakkatli olacaktır, hem zaman hem para hem emek isteyecektir. o zamanda yasal izinle işini halletmeye bakacaksın. saygılar.

Son düzenleme: