böyle bi yerde ne olabilirki? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

böyle bi yerde ne olabilirki?

adamali

Kullanıcı
Cevap: böyle bi yerde ne olabilirki?

Yazdiklarina bakilirsa
Anliyorsun bu isten
İsi garantili yapayim diyorsun ve
Altta mahsen var diyorsun
Mahseni ogrenebilmen icic bosluk bakman sart
3 kisi bakip farkli seyler soyliyebilirler
Burda bazen ustalarimizin soylemlerinden
Farkli seyler soyliye biliyoruz
Yapacagin sey yaa aklina yatana uyacaksin
Ya da bosluk bakmayi ogreneceksin
Kendin yaptiginda daha emin olursun

Kolay gelsin

evet ustam bu işlerden anlıyorum ama sadece kendi tecrübelerimi paylaşırım! alıntı yapmayı sevmiyorum çünkü bir başkasının tecrübelerini kendi tecrübe etmişim gibi göstermek istemem ama alıntı yaparsamda bunu acıkca belirtirim... daha önce uzun zamandır başka bi forumda paylaşım yapıyordum hatta bu forumda da bazı ustalarımız tanır beni!! artık o forumdan istifa ettim..o forumda seviyesiz,saygısız,saldırgan ve terbiyesiz sahtekar insanlar türemeye başlamış! bir çok defa dolandırılma olayı yaşadım! ve bu üyeler halen orda aktifler ve aksine korunuyorlarda!!

bazı üyelerde onları dürüst zannedib halen onların arkasında duruyorlar! orda açıklama yapmama fırsat vermeden beni topa tuttular.. bende tek kelime etmeden ayrıldım ordan! yöneticilere durumu bildirdim ama ilgilenen olmadı.ilerde beni anlayacaklar ama iş işden gecmiş olacak..

bu ve bir çok forumu uzun zamandır takip ediyordum ve en mantıklı ve öğretici forum olarak burayı görüyorum..burda herkes seviyeli ve çok anlayışlı..birlik ve beraberlik var..ustaların çoğu yaşını almış,kişilikleri oturmuş kişiler.

inşallah burda kalıcı olurum...

allah hepinizden razı olsun

adamali

Kullanıcı

aliveli44 ustam konumuza gelecek olursak,evet garantili iş yapmak istiyorum çünkü zamanında çok fazla yanlış yerlere yönlendirildim yanlış ve tehlikeli yerlerde bulundum! bir kaç defa kaza atlattım! bu yüzden çok emin olmadan bir adım bile atmak istemem!
umarım beni anlayışla karşılarsınız...

yakın bir zamanda tekrar bir inceleme yapacağım bakalım neler olacak:)

teşekkürler ilgi alaka icin

cantar

Vip Üye

sl098.jpg

burada sol üstte iki kaplumbağa kafalarını bağalarından çıkarmışlar...
sl07p.jpg

buda gülen bir kaplumbağa mız...........
sl05s.jpg

burada da 3 adet kafa şeklinde düzenlenmiş taş ve üçgen meydana getiren bir dizilim olan ilginç yer..
çevre fotografları olsa iyi idi................

adamali

Kullanıcı

ustam cevre fotolari şu an icin elimde yok ama araziye gidince resim ceker eklerim foruma..

bu dizilim dediğiniz gibi ilginç! acaba neyi anlatıyor?

cantar

Vip Üye

o kafaların arka tarafındaki arazinin fotoğrafı veya anlatımı...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

evet ustam bu işlerden anlıyorum ama sadece kendi tecrübelerimi paylaşırım! alıntı yapmayı sevmiyorum çünkü bir başkasının tecrübelerini kendi tecrübe etmişim gibi göstermek istemem ama alıntı yaparsamda bunu acıkca belirtirim... daha önce uzun zamandır başka bi forumda paylaşım yapıyordum hatta bu forumda da bazı ustalarımız tanır beni!! artık o forumdan istifa ettim..o forumda seviyesiz,saygısız,saldırgan ve terbiyesiz sahtekar insanlar türemeye başlamış! bir çok defa dolandırılma olayı yaşadım! ve bu üyeler halen orda aktifler ve aksine korunuyorlarda!!

bazı üyelerde onları dürüst zannedib halen onların arkasında duruyorlar! orda açıklama yapmama fırsat vermeden beni topa tuttular.. bende tek kelime etmeden ayrıldım ordan! yöneticilere durumu bildirdim ama ilgilenen olmadı.ilerde beni anlayacaklar ama iş işden gecmiş olacak..

bu ve bir çok forumu uzun zamandır takip ediyordum ve en mantıklı ve öğretici forum olarak burayı görüyorum..burda herkes seviyeli ve çok anlayışlı..birlik ve beraberlik var..ustaların çoğu yaşını almış,kişilikleri oturmuş kişiler.

inşallah burda kalıcı olurum...

Ustam her koyun kendi ayağından asılır ya
Boş ver geçmişi
Ailemize hoş geldin:)
Değerli paylaşımlarınızı bekleriz
Hatamız olduğunda ise
Memnuniyetle dinler
Gereğini hep beraber yaparız
Birlik ve beraberlik içinde iyi forumlar dilerim;)

adamali

Kullanıcı

teşekkürler aliveli44 ustam:)

hoşbulduk sağolun..
inşallah güzel maceralar yaşarız hepberaber:)

allaha emanet olun

Serhat

Kullanıcı

Benim Gördüğüm kadarıyla Burda İşaret,emare Adına Hiç Bişey yok Neyi Nasıl Görmek istediğini isteyen Kişiler tarafından Kazılmış sadece Herşey doğaldır..Saygılar..

adamali

Kullanıcı

ustalarım yakında tekrar bu araziye gideceğim inşallah..cevre fotolarını çekeceğim ve detaylı bir inceleme yapacağım..
kanas ve harbici ustamızında yorumunu alabilseydik iyiydi.yazmazlarsada canları sağ olsun.