bu kaya ilgilemeye değer mi

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: bu kaya ilgilemeye değer mi

gidip görmek araştırmak lazım usta gittinmi
gitdim çalıların içinde bir uzun kaya yanında da başka sivri bir kaya var onunda fotoları var ustaların yorumuna göre yükleyeceğim.Bana biraz uzak ben kocaelindeyim orası ise istanbulda kısmetse gideriz birgün sen poyrazdamısın yani boğazda

Son düzenleme:

DRAGON-34

Kullanıcı

Keşke kanas -ustanın memleketinden yakalasam o hemen leb demeden çözerdi olayı nasip bakalım.
KANAS USTA olur yoksa ERSAN ustamı olur bir ALLAH kulunun bulması gerek yer hem kolay da hem zor sanki birşey yokmuş gibi duruyor ama öyle kaya İstanbulda nadir bulunur illaki birşeyler saklanmıştır diye düşünüyorum şahsen

ersan

Admin

DRAGON-34 ustam sana bir belge arkasinda kacindim zamaninda ve 7 bin lv para arcadim birde bir yere varamadim az kaldi hanem dala yazdi .
onustam ustam hic urasmaya deymez bence uyle kolay yerelere buyle belgede olaca kolay yere para koymazlar ustam asma gene se biulirsin sini .benim sade bir tavsiyem .ustam saten belgelerden anlamam .

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

DRAGON-34 ustam sana bir belge arkasinda kacindim zamaninda ve 7 bin lv para arcadim birde bir yere varamadim az kaldi hanem dala yazdi .
onustam ustam hic urasmaya deymez bence uyle kolay yerelere buyle belgede olaca kolay yere para koymazlar ustam asma gene se biulirsin sini .benim sade bir tavsiyem .ustam saten belgelerden anlamam .

Ersan bence okumak iyidir,boş zamanın olduğunda sayıların gizemi çoktur:)Sayılan değerleri gibi devam ederler kolay gelsin(alkış)