bu kayada kapak olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bu kayada kapak olabilirmi

ibrahim181

Kullanıcı
Cevap: bu kayada kapak olabilirmi

sevgili kardeşim yılan dikkat edersen kabartma kafasının baktığı yön senin bahsettiğin kayaya bakıyormuş kendi ağzınla söylüyon yani ustaların tesbiti kesinlikle nokta atışı dkayalardaki bu tür kabartma yılan işaretlerinde yılanın kafasının baktığı yönde araştırma yapılır yılan senin dediğin kayaya bakıyor yılan korktuğu zaman nereye girer yer altına doğrumu eee işte ustaların bahsettiği mahsen olayı doğru oraya git gerekli boşluk testine başlamanı tavsiye ederim saygılar .

efe usta yakın zamanda boşluk tespiti yapmaya gidecem kaya çok büyük altında mahsen olsa dahi ulaşmak mesele. yılan kabartma 96 cm uzunuğunda yanlız vucut kısmı düz baş kısmı hafif meyili yani yılan ölü ayrıca kabartma derken kaynak dersem daha iyi olur yılan taşa kaynak edilimiş saygılar

efe_41

Kullanıcı

sevgili kardeşim yılan işaretleri o kadar meşakkatli işaretlerdirki sana sıralasam en az 30 -40 tane anlam çıkar yılan işaretlerinden yılan tehlikeyide simgeler yılan işaretleri çok detaylıdır anlıcan örnek. oldu boşluk tesbiti yaptın girişi buldunuz çok dikkat etmelisin sonuçta yılan işareti var bol şanslar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

aliömer ustad, bu resmi neden daha önce atmadın o kabartma yılan dediğin resmini? konuyu neden tek foto ile açtın veya konuyu açarken bu yılana ait bilgilerden bahsetmedin?

yanlış anlama beni , ben bunların sebebini merak ettim. mümkünse beni aydınlatabilir misin ustam.

ibrahim181

Kullanıcı

aliömer ustad, bu resmi neden daha önce atmadın o kabartma yılan dediğin resmini? konuyu neden tek foto ile açtın veya konuyu açarken bu yılana ait bilgilerden bahsetmedin?

yanlış anlama beni , ben bunların sebebini merak ettim. mümkünse beni aydınlatabilir misin ustam.

harbici ustam konuyu açarken yılanın fotrafının bilgisayarımda silinmiş olduğunu gördüm mahçup olmamak için ilkin söylemedim daha sonra eski bir fılaşdiste rast geldim tekrardan yükledim mesele bu yoksa başka amaçım yok. zaten fotoğrafı bulmasaydım yine yılandan konu açmazdım. ha elinde yılanın baktığı kaya varda yılanın kendisi niye yok diye arkadaşlarda iyi bir izlenim bırakmayacağını düşünerekten böyle uygun gördüm saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

anladım muhterem. kusura bakma günahını almadım ama alacak gibi de oluverdim :D

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kukır usta. bak Allah razı olsun. senin sayende uyandım ben bu işi.

bence bu kuş da kasa var... şartlar uyuyor... kafa, bakış, sağ kanatta işaret, her şey tamam....

ali ömer usta bu kuşu ultrasona sokarsan çocuk varmı yokmu net anlaşılır bence...

özellikle ultrason makinasını sağ kanatta oymanın sağ üst çaprazına tuttur...

barış

Kullanıcı

Sanırım otuzüç

ersan

Admin

merhaba usta bu carpi yaptim yerleri birt yokla kasa olma ihtimali cok yuksek HARBICI ustamin dedi gibide .
birde burde bir para isareti yapislar tam onun altunda kaliyor kasai.
o cizdiyim yede bir kus fuguru var o hepsi horasan siva bak bir yokla bosluk sesi .
bu bir bayan mezrina benziyor bu yer isaretlere bakarsak.
hadi usta salicaklan kal ,,,,

ibrahim181

Kullanıcı

KARE(KUKIR) ustam senin çizim yaptığın yerde aslında boşluk aldım aynı zamanda kayanın bize gözüken kısmındada boşluk aldım yanlız sorun şu ki burada elimdeki çubuklar net nokta vermiyor sanki aynı yerde farklı noktalar var hem taşın önü hem altı hem de kendisi de sinyal alıyorum hayırlısıyla baharın ersan ustanın tarifi üzerine gümüş çubuklarla işe koyulaçağım