bu kayada kapak olabilirmi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

bu kayada kapak olabilirmi

ibrahim181

Kullanıcı
Cevap: bu kayada kapak olabilirmi

Sanırım otuzüç

barış kardeşim otuz üç derken neyi kast etin anlayamadım izah edermisin. harbiçi ustam ultrasyona verdim diyorki var ama bakalım ersan ustam taşın sağ kısmıyla biraz uğraştım ama mümkün deyil kırılmıyor sadece ufaktan toz haline geliyor hepinize ayrı ayrı saygılarımı iletirim

İRON

Kullanıcı

kukıt ustanın işretlediği yer başlangıç olup kayanın altına doğru gidebilir oda veya mahsen.
onun için çok kaliteli çubuk yöntemleri ile tespit etmek lazım

İRON

Kullanıcı

ben şahsen yılan dendimi İKİZCELİ ustamın uzerinde usta tanımam.
nede olsa işi ehline brakmak gerekk..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ben şahsen yılan dendimi İKİZCELİ ustamın uzerinde usta tanımam.
nede olsa işi ehline brakmak gerekk..
merhaba fakir baba. beni mahçup ediyorsun. bizim noksan olduğumuz bir detayı tamamlayacak tecrübede ustalarımız elbette var.
sevgili ali ömer kardeşim. mesajına duyarsız kalmamak ve bir kaç ilave yazmak için girdim. aslında yılanla ilgili sorularımıza açıklık getirdiğini zanettim. bu konuda tek kelime yazmamışsın. eğer doğrulayabilseydik, burası devede kulak kalırdı ve çok daha kolay noktalara ulaşma şansın doğacaktı. o kabartmanın ismindenmi korkuyorsun.
konuna gelince,biz sana ne yazdık ve arkadaşlarımız olabilecekleri hakkında neler beyan ettiler,değilmi.değerlendirmen bu yönde olmalı.ayrıldığımız tek nokta ben sadece kasa ihtimaline sıcak bakamadım. olmazda demiyorum.biz mahzen olduğunu çok açık ifade ettik. kasada çıkarsa şansına.başka yorumlarımızda gördüyseniz,kayanın ön kısmından girişin olduğunu ve kayanın altından bir yolla arka kısma odaların uzandığını hep hatırlatırım. sende bu şekilde boşluğu almış lakin tam yerli yerine oturtamamışsın.kayanın altına girmeden görünen kısımdanda geçebilir. girişten kayanın önüne kadar gelir ,tünel ayrılabilirde. odanın biri kayanın altına diğeri sağ görünen kısmada olur. bazı yapıtlar böylede çıkar. bu ihtimaller ışığında bir daha gittiğinde tesbitine önem veririsin. inşaallah zaman içinde başaracağını umuyorum.bana burda mahzen yok desen dahi ben kabul etmem. çünkü bulgular çok açık. işçiliğide basit değil. zihninin bir köşesine yazıver. ama silinmesin. bunuda hesabını iyi yapman adına yazıyorum. çünkü bir kaç metre derinliğe indikten sonra kayanın altından arkaya geçmen gerek. açık yazdığımı umuyorum. sağlıcakla...

ersan

Admin

merehaba aliömer usta bu tastaki putun isaretler bu tasin altinda diyorar giris yerini cok net beli oluyor isaretler saten ustalarimiz gerekeni yaz,is sana .
cubuklar bu tasa nokta vermesi cok normal minerali olduna burdaki boslukta nasil bir emin olamiyorsun az ve cokta olsa senu cubukcu biliyorum usta ne genislikte ne erinlikte oldunu az cok beli eder kendini bu yer .

benim buna benzer bir yerlen urasim zamaninda zanetmeki usta 1 mt giris yerini bulacan
benim giris yeri 3,50 mt derinde cikti var bilesin ki

ibrahim181

Kullanıcı

ikizceli ustam ersan ustam ve isimlerini yazmadığım tüm ustalarım yorumlarınızı esirgemediğiniz için hepinize saygılarımı sumarım ustalar dediklerinizi tek tek not etim havaların ısınmasıyla allah nasip ederse gider verdiğiniz bilgiler ışığında çalışmalarıma yoğunlaşacam.

ibrahim181

Kullanıcı

merhaba aliömer ustam bu yere cubuksuz gitme bir tavsiyem darilma yine.;)

ersan ustam senin ikizceli ustamın cantar ustamın ve diğer ustalarımın verdiği değerli bilgiler doğrultusunda harek edecem bilesinki asla cubuklar olmadan bir yere çıkmam;)