Bu Nedir Ustalarım ?kaplumbağa, kertenkele, kurbağa... | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Nedir Ustalarım ?kaplumbağa, kertenkele, kurbağa...

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
ikizceli,komana,ersan,ASİAVCI,çanta,HARBİCİ,Lacivert,İRON,GOLF SAFİR,zebun,wolf_52,Gandalf,bebe555,xenon,aga_0074,ankara,kervan07 ve hatirlayamadigim.ustalarım eTelefondan etiketleme yapamadim.konu güncellenmiştir.herkesin yorumu benim için önemlidir.teşekkür ederim.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
S. A.Ustalarım konuyu güncelledim.yeni farklı yorumlarınızla katkı da bulunursaniz sevinirim.benim için herkesin yorumu önemli

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
paşam kaya güzelce traşlanmış bir sığır görünümü verilmiş.

kayanın kendiyle işiniz yok. sedece çizdiğim yer odayı vermeye kafi. alttan 6. resimde öyle.
ortalama bir metre genişliğinde bir girişin tam başlangıcını bu görüntülerden vermek olanaksız.
tarif ettiğim şekilde ancak boşluk tespiti ile netleştirilmeli.
S.a abi bu dediğini yeni resimlerden anlamak mümkün olmaz mı?

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Değerli ustalarım ben burasi için yasal başvuru yapacam eğer buna değerse.son bi yorumunuz katkınız Olursa sevinirim. Resimleri güncellendi. detayli anlattim.Geriye bakarsanız

ASİAVCI

Kullanıcı
BU KAYALAR ÜST KISIMLARINDA BOŞLUK TESPİTİ YAPIN RESİMLERDEN ŞURASIDIR DEMEK ZOR BEN ÖNEMLİ BİR İŞARET GÖREMEDİM KENDİ ADIMA K.GELSİN

ersan

Vip Üye
ustam isarete bakilirsa tasta traslama var ve tam detayli baklilirsa bir roma dunemine ayit mezarlik alani dayma ayni tasin ustu D seklindeyse demeki roma mezari kaplumba isareti dedinm tasin ustunu cubuk tut bakalim bosluk alabilecen mi.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
ustam isarete bakilirsa tasta traslama var ve tam detayli baklilirsa bir roma dunemine ayit mezarlik alani dayma ayni tasin ustu D seklindeyse demeki roma mezari kaplumba isareti dedinm tasin ustunu cubuk tut bakalim bosluk alabilecen mi.
Tamam abi tutarım.bana değerli çekim verdi diye yazdigım ve hac olan taş ta yön derinlik falan ne olduğu hakkında bi fikrin var mı.

Üst Alt