Bu Sistemin Mantığı Nedir...? | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Sistemin Mantığı Nedir...?

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
en çok işkillendiğim nokta ,kuyudan girmekten neden vazgeçtin.tünelle bağlantılı olması gerekirdi.fakat kuyu ile tüneli bağlamamışsın.yokmu yoksa.tüneler tek değildir.bir girişi birde çıkışı olmalı. L Ş eklinde olması gerekir.güzel ve bilgili çalışmalarından dolayı seni tebrik ederim.hayırlı uğurlu olsun.
Kiymetli ustam tesekkur ederim.
Benim bu denli buyuk ve uzun tunel tecrubem olmadi. Kiymetli bir ustama soz verdim kuyudan irtibat kurmayacagim. Bir ihtimal var, makina ile calisma imkani. O zaman soracagiz, onay gelirse olabilir.

Dediginiz dogru tunel kuyuya dogru L yapiyor, o kismi cizmedim krokiye.

ZİRVE

Kullanıcı
Kiymetli ustam tesekkur ederim.
Benim bu denli buyuk ve uzun tunel tecrubem olmadi. Kiymetli bir ustama soz verdim kuyudan irtibat kurmayacagim. Bir ihtimal var, makina ile calisma imkani. O zaman soracagiz, onay gelirse olabilir.

Dediginiz dogru tunel kuyuya dogru L yapiyor, o kismi cizmedim krokiye.
@kader 25 ustam şimdi oldu.çünkü kuyudan bağlantı olmaması beni çok şüphelendirdi.bende zannettimki bu bağlantıyı bulamadın.birçok defineci arkadaşlarımız kuyulardaki gizemden pek haberleri yoktur.işi bilmeyenin yada buradaki sırrı çözemeyenin kuyularda işi olmamalıdır.daha önce kuyu ile ilgili birşeyler yazayımda kader ustam dikkatli olsun diyecektim.iyiki yazmamışım.benden önce zaten değerli ustam sizi uyarmış.böyle olunca susmayı yeğledim.bi söz vardır,,,,,,Her doğru,heryerde söylenmez. diye.takipteyim.sıkıntılı bi durum olursa özelinden uyarırım.Rahmetli dedem bana,torunum büyük sözü dinle,dinlemesende kulağının arkasında dursun unutma derdi.????????? bazende kulağına küpe olsun derdi.Nur içinde yatsın. Kıssadan hisse. =bi ağbimiz rahatsızlanır.akciğer kanseri olur.kısa zaman zarfında yataklara düşer.bunu haber alan değerli bi arkadaşı hemen ziyaretine gider.bir bakar ki hastayı zor tanır.ahlar vahlar derken,hastamız arkadaşına der ki. benim durumuma hiç üzülme, ben koşarak gidiyorum gideceğim yere,sen ise yürüyerek gidiyorsun.er geç benim gibi son durağa sende geleceksin.şimdi hangimiz üzülsün,hangimiz sevinsin.???????????????

ZİRVE

Kullanıcı
çizimini yaptığım işaretlerde papazın baktığı yeride bulmuşsun,ora çok önemli.orada dikkatli ol.acele etme danış,bilgilerini topla.diğer önlemlerinide alacağından eminim.çıplak el yok biliyorsun.bi tanede gaz sensörü edin.koy cebine dursun.aslında ele girerseniz maskede gerekebilir.sadece basit uyarı bunlar.hepimiz bazen gaflete düşüyoruz.

david07

Kullanıcı
Ustam gerçekten çok güzel yer. Benimde naçizane bir kac önerim olacak. İlk olarak aşırı göçmüş yerlereli hiç ellesme zaten göçmüş açılması seni zorlayacaltir. Onun haricinde giriş olarak tespit ettiğin yerleri kullanabilir ama güvenliği hiç elden bırakmamalısın. Ustalarim zaten belirtmiş bir gaz maskesi şart. Egerki olurda tünele kadar inebilirsen eğer önden surebilirsen bir alet benzeri birşey surebilirsen birnevi güvenlik önlemi olabilir tabiki iş sende bitiyor. Acele etme yavaş yavaş iyice araştır sonra bütün araştırmaların ve ne yapacağını belirlediğinde çalışmaya başla. Allah muvaffak eylesin.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
kbyRm7.png
Senin hesaplarına uyuyorsa sağdaki giriş doğru

Kader25

Admin
çizimini yaptığım işaretlerde papazın baktığı yeride bulmuşsun,ora çok önemli.orada dikkatli ol.acele etme danış,bilgilerini topla.diğer önlemlerinide alacağından eminim.çıplak el yok biliyorsun.bi tanede gaz sensörü edin.koy cebine dursun.aslında ele girerseniz maskede gerekebilir.sadece basit uyarı bunlar.hepimiz bazen gaflete düşüyoruz.
Cok tesekkur ederim kiymetli ustam. Biz rizik nedir bilinlerdeniz elhamdulillah. Acelemiz yoktur.
Nasip olacak olanin vakti ve saati vardir. Gayretimiz vardir, israrimuz yoktur insallah.

Kader25

Admin
Ustam gerçekten çok güzel yer. Benimde naçizane bir kac önerim olacak. İlk olarak aşırı göçmüş yerlereli hiç ellesme zaten göçmüş açılması seni zorlayacaltir. Onun haricinde giriş olarak tespit ettiğin yerleri kullanabilir ama güvenliği hiç elden bırakmamalısın. Ustalarim zaten belirtmiş bir gaz maskesi şart. Egerki olurda tünele kadar inebilirsen eğer önden surebilirsen bir alet benzeri birşey surebilirsen birnevi güvenlik önlemi olabilir tabiki iş sende bitiyor. Acele etme yavaş yavaş iyice araştır sonra bütün araştırmaların ve ne yapacağını belirlediğinde çalışmaya başla. Allah muvaffak eylesin.
Tesekkur ederim ustam.
Kimsenun tirnagina halel gelmeyecegine inanirsam baslarim. Yoksa unuturum, donup bakmam. Allah cc. Niyetimizi biliyor, biz niyetimizin pesindeyiz, hirsimizin pesinde degiliz elhamdulillah. Cok tedbirli olacagim, sagolunuz.

Kader25

Admin
Topram odaların koridoru tüneli vs kuyu ile bağlantılı mı, ?
Kuyunun duvarında herhangi yuvarlak yada karemsi bi farklı taş bulunuyor mu. ?
Ustam mevcutta 2 kuyu varmis. Birisi acik. İkincisi de birinciye yakin. Biz bu isi kuyulardan halletmeyecegimiz icin kuyularla hic ugrasmadik. Kuyularin ustunde sag caprazinda cok ozel papazlara ait odalar var. Orayi da simdilik eledik. Mevcut sistemin sagindaki bolumu gormezlikten geliyoruz. Nasip olur biraz palazlanirsak, sonra oraya bir formul bulacagiz insallah.

Kader25

Admin
kbyRm7.png
Senin hesaplarına uyuyorsa sağdaki giriş doğru
Kiymetli ustam,
Sizin cizime gore girisin birisi de
Kayalik kismin hemen yanindan.
İsin gercegi o kisimda hic cubuk tutmadim, ve duvara bakmadim. Tunele odaklaninca atlamisiz. İnsallah gittigimde kontrol ederim. Oradan bir giris daha varsa bu bana yeterli olur insallah.
Cok tesekkur ederim. Donuste sizi bilgilendiririm insallah.

Üst Alt