Bu Sistemin Mantığı Nedir...? | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Sistemin Mantığı Nedir...?

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ben duacınım usta.
Allah cc senden razi olsun.
Dunya ve ahiret saadeti ihsan eylesin. Ahirette hesabi kolay gorulenler listesine yazdirsin.
Rizkini bol, gonlunu ve elini genis tutsun. Sana saliha bir eş, hayirli evlatlar nasip etsin. Bir dostunun gonlune girmeyi bahşetsin. Zakirlerden, şakirlerden, saidlerden olasin. Hizir As. Ordusuna katilasin.
Amin amin, sav hatirina, amin.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memati43

Kullanıcı
Ustam dualarımız sizinle.(Büyüklerin duası olsun İNŞAALLAH)Rabbim gönĺünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bilgiler malum once teorik sonrada pratikdedir illaki her gomunun bir sistemi vardir malum gomu sisteminin ustadi tekdir baş muhendis ne belirtdiyse binlerce yil hep ayni sistemle gomulduler. her medeniyet ve bolgenin sistemi birbirine benzesede farklidir. burdaki sistem akar dereyle kuru derenin birleşimine yakin emareyle kuru dere arasinda cakilli ve buyuk kaya tasin oldugu yeri bulmakdir. yada bosluk bulma sistemin saglamsa tuneli dereye kadar takip etmekdir bitimi girişindir.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
bilgiler malum once teorik sonrada pratikdedir illaki her gomunun bir sistemi vardir malum gomu sisteminin ustadi tekdir baş muhendis ne belirtdiyse binlerce yil hep ayni sistemle gomulduler. her medeniyet ve bolgenin sistemi birbirine benzesede farklidir. burdaki sistem akar dereyle kuru derenin birleşimine yakin emareyle kuru dere arasinda cakilli ve buyuk kaya tasin oldugu yeri bulmakdir. yada bosluk bulma sistemin saglamsa tuneli dereye kadar takip etmekdir bitimi girişindir.
Kiymetli @BABACONDA Ustadim,
Tesekkur ederim.
Dediginiz cakilli alan ve tas, isaretin dogu istikametinde yaklasik 9-10 metre. Olayi orada anlamadigim icin gidip o alana hic bakmamistim.
Kuru dere isaret olan tasin kuzeydogu istikametinde yaklasik 300 metre ileride. Gerci dere ic bukey olarak tasa gore; dogu-kuzey- kuzey bati istikametinde devam ediyor. Bu kadar mesafe olabilirmi?

Yalniz tasa gore, guneyinde;
Kuzeydogudan guneybati istikametinde giden bizim Atyolu dedigimiz yol var. Meyil cok fazla olmadigindan patika demedim. Patika da diyebiliriz.

Üst Alt