Bu Taş Dogalmi Ustalar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Taş Dogalmi Ustalar

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Bu resimde az birsey gorunuyor arka tarafta yukarda biryer var sanki cok eski millet yasadigi yer olabilir orda bir bosluk var gorunuyo bu taslarda ordan kalma hatta oranin giriside fotoya bakinca bize gore sag tarafta biyerde kaliyo baska foto olmadigi icin tam goremiyorum o alani burda yasayanlar putlara tapan millet idi cok eskiye ait yani orda yasam alani vardi 1200 yillarin sonu 1300 yillar arasi olmasi lazim saygilar

Hemera cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay kardeş neler söylediğinin farkındamısın?

turgay53

Kullanıcı
Turgay kardeş neler söylediğinin farkındamısın?
Evet farkindayim istersen bir arastir dedim ya allahimin verdigi yetenek var biraz ama inanip inanmamak size kalmis hatta soyle diyim medyum kagan var ona inaniyolar bendede olamazmi boyle birsey ama bende oyle cin min yok saygilar

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Madem öyle şimdi sana iletilen bilgileri bir az açarsan benim de söyleyeceklerim olacak kardesim hem biz hakka inandık doğruyu söyleyen kuluna niye inanmayalım..

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Evet farkindayim istersen bir arastir dedim ya allahimin verdigi yetenek var biraz ama inanip inanmamak size kalmis hatta soyle diyim medyum kagan var ona inaniyolar bendede olamazmi boyle birsey ama bende oyle cin min yok saygilar

Madem öyle şimdi sana iletilen bilgileri bir az açarsan benim de söyleyeceklerim olacak kardesim hem biz hakka inandık doğruyu söyleyen kuluna niye inanmayalım..

feylezof

Kullanıcı

Turgay usta bu bilgilere resme bakarak mi ulaşıyorsunuz?

turgay53

Kullanıcı
Eyvvallah supesiz hepimiz inaniyoruz hakka ben sadece yardimci olmak isterim siz degerli arkadaslara hatta soyle soyliyim o bolgede tuzak varmi yokmu nasil calisir ne sekilde tuzak var tilsim yada buyu varmi hepsini soyleye bilirim tabiki bazi gunler tam net gostermiyorlar simdi nasil oluyor goruyorum ordaki ruhlar bana gelip gosteriyor anlatiyor bu ruhlar genellikle arafta kalmis olanlar diger tarafa gecemeyenler onlarda biliyorki iyilik yapmasi lazimki gecebilsin onun icin kim nerde gelip gosteriyor yeri ve orda yasanmislari olaylari he bazi kerede biraz inatlasiyolar dedikleri olsun diye yapmayinca o yerde biraz ugrastiriyolar bu sekilde iste

turgay53

Kullanıcı
Bu çok buyuk bir yetenek daha doğrusu Allah vergisi.,zamani gelince bizde istifade etmek isteriz.Başarılarınizın devamını dilerim.
Tesekkur ederim herzaman yardimci olmak isterin tabiki siz degerli arkadaslara tabiki inanip inanmayanlara saygimiz var herzaman yanliz ben bu yazma olayini fazla sevmem aslinda birde fotolar daha genis oldumu nerde ne oldugunu daha rahat soyleyebiliyorum tabi herzaman kolay olmuyo cunku ordaki bazi uc harfliler ugrastiriyo araya girip he onlarla bir baglantim yik onlarda beni goremiyor o anda ama ben onlari o anda gorebiliyorum ne yapiyolar falan gibi saygilar

Gölge Oyunu

Kullanıcı
Tesekkur ederim herzaman yardimci olmak isterin tabiki siz degerli arkadaslara tabiki inanip inanmayanlara saygimiz var herzaman yanliz ben bu yazma olayini fazla sevmem aslinda birde fotolar daha genis oldumu nerde ne oldugunu daha rahat soyleyebiliyorum tabi herzaman kolay olmuyo cunku ordaki bazi uc harfliler ugrastiriyo araya girip he onlarla bir baglantim yik onlarda beni goremiyor o anda ama ben onlari o anda gorebiliyorum ne yapiyolar falan gibi saygilar

Bak kardesim güzel konuşuyorsun ama bana öyle bir şey söyleki bu adam da bir allah vergisi var diyelim madem ruhlar sana herşeyi söyluyo benimde bildigim gordugum bir seyi soylesinler sana olmazmi??

Üst Alt