Bu Yerden Ümitliyim! | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Yerden Ümitliyim!

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
yerin emarelerin guzel fakat cok zor işler arkeolojik sistemde calişilmasi gerekir medeniyet her daim zor işdir kesik gorunen yer pek kumbaraya benzemesede bir kontrol edin yilan kamera saliniz

exsbandit

Kullanıcı
yerin emarelerin guzel fakat cok zor işler arkeolojik sistemde calişilmasi gerekir medeniyet her daim zor işdir kesik gorunen yer pek kumbaraya benzemesede bir kontrol edin yilan kamera saliniz
Yorumunuz icin tesekkurler. Arkeolojik sistemde calisilmasi gerekir derken yani ne demek istediniz anlamadim biraz daha acarmisiniz?

ihtiyar45

Vip Üye
Sevgili kardeşim,moralini bozmak istemiyorum ama o adamın söyledikleri seni çok etkilemiş,söylentilerle bir yere varılmaz,resimlerinde işe yarar bir olay görünmemektedir.Saygılarımla.

exsbandit

Kullanıcı
Sevgili kardeşim,moralini bozmak istemiyorum ama o adamın söyledikleri seni çok etkilemiş,söylentilerle bir yere varılmaz,resimlerinde işe yarar bir olay görünmemektedir.Saygılarımla.
Yorumunuz icin tesekkurler. Dusunvenize saygi duyuyorum.

demirkıran

Kullanıcı
Hitit Dönemine Ait bir yer Yanılmıyorsam. Bu tür şeylerde hep yığma mezar yada mahsen türü, bir yandanda pek çalışma yapılmayacak bir yere benziyor iyice bi kontrol etmen lazım. Selametle..

exsbandit

Kullanıcı
Hitit Dönemine Ait bir yer Yanılmıyorsam. Bu tür şeylerde hep yığma mezar yada mahsen türü, bir yandanda pek çalışma yapılmayacak bir yere benziyor iyice bi kontrol etmen lazım. Selametle..
Tesekkurler. Donemini bilmiyorum bakicaz gorucez. Ama calisma yapilmayacak bir yere benziyor derken ne demek istediniz?

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
arkeolojik bazda dememizin sebebi buyuk derin konulari bir gecede halledemezsin bunun icin geniş zaman maddiyat vede en onemlisi guvenlik gereklidir ya projeyle yaparsin yada izinli.

cantar

Vip Üye
yeriniz güzel tavşan fare benzeri işaretler bence güzel
sunakların altı bence önemli
çevre fotografları da olsaydı iyiydi..

exsbandit

Kullanıcı
yeriniz güzel tavşan fare benzeri işaretler bence güzel
sunakların altı bence önemli
çevre fotografları da olsaydı iyiydi..
Yorumunuz icin tesekkurler bu tavsan fare dediginiz yerleri isaretleyerek gosterebilirmisiniz. Bu sunaklarin alti kaya mezar olabilirmi? Cevre fotografi bi kac tane var. Bolgeye gittigimde daha cok yukleme yaparim.