çözüme birlikte gidelimmi? | Define işaretleri ve anlamları

çözüme birlikte gidelimmi?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem arkadaşlarım,bu gidişimde ,sizlere faydalı olması amacıyla bir kaç yeri detaylı çözümlü fotoladım. umarım katkısı olur. öncekilerde hiç yorum istememiştim. şimdi ise bu işaretlere ,her arkadaşımdan yorum bekliyorum. gördüğümüz işaretler ne olabilir bizlere neler verebilir düşüncelerimizi sözlü paylaşmanızı bekliyorum.

FENERLi

Vip Üye
Ustam yer Karadeniz bölgesi olması veya benzerlik gösteriyorda olabilebilir mi?
Bazen yön sormaya gerek kalmıyor,direk denize,,,veya dereye bakıyor,,,Mezar'ın içine su gitmemeli olmazsa olmazdır.Biraz daha resim açalım ikizceli ustam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
DEĞERLİ DOSTLARIM ,ilginize teşekkürler.

bu çizimi biraz daha fikirlerinize sunsam...
sonrada fenerli ustamızın fikrine uyarak bir kaç ilave yapsak...
komana ustam,ayni resim biri yakın çekim.ana işaretin altında ve bir küçükte üstünde var.iyi görünmesi için,birini yakın çekmiştim. neler verdiğini bielikte net bir şekilde ayrı ayrı göreceğiz inşaallah.

bu iki resmin olduğu yer sizce hangi yönde . varım diyenler bunları görünce vaz geçer herhalde.

sofratasi

Kullanıcı
DEĞERLİ DOSTLARIM ,ilginize teşekkürler.

bu çizimi biraz daha fikirlerinize sunsam...
sonrada fenerli ustamızın fikrine uyarak bir kaç ilave yapsak...
komana ustam,ayni resim biri yakın çekim.ana işaretin altında ve bir küçükte üstünde var.iyi görünmesi için,birini yakın çekmiştim. neler verdiğini bielikte net bir şekilde ayrı ayrı göreceğiz inşaallah.

bu iki resmin olduğu yer sizce hangi yönde . varım diyenler bunları görünce vaz geçer herhalde.

Bu resimler ilk resme göre güney yada biraz daha güney doğu kalıyor.
son gönderdiğin resimdeki kırmızı oklar ne? kaynak nerede?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Işaretlerin batısındamı?
2. Resimdeki büyük kayanın sağ üst köşede ki kalbe benzeyen taşta işçilik vargibi. Sol alttaki üçgen taş için de aynı şeyi düşünüyorum. Büyük kaya birşeylere kamufle olmuş olabilirmi?
Kırmızı ile çizdiğin uzun olanlar şelale mi? Pek anlaşılmıyor mübarek yer amazon gibi maşallah.
Devamını bekleriz.

Üst Alt