Cozemedilerrr | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

Cozemedilerrr

constantine

Kullanıcı
Cantar ustam teskkur ederım yorumun ıcın tekrar paylasıcam uzaktan fotolayıp

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

constantine

Kullanıcı
1068bde7cac639467f442ba063a0a53e.jpg
Nedir

constantine

Kullanıcı
498ff2bbef9d7e13989fae676c557f3f.jpg
degerlı yorumlar ıcın sımdıden tesekkurler ikizceli ustam sen kralsın bu arada su fuze gıbı kayanın etrafı ustalarım tedekkurler

constantine

Kullanıcı
Fuzenın hemen altı bıraz sagı resımden bakıncq ve sol tarafı alan ıcınde tesekkurelr

constantine

Kullanıcı
Bu işe baslarken hıc bısıyımız yokdu sımdı alan tarama cubugumuzdq var kazma kurek falan fılan da özellıkle ıkızcelı ustamın dedılerını yapıorm goaterdıgı alanda cubuklar tepkı vermıyor cubukların tepkı verdıgı yer bur resım ve dıkılı bı tas var az gerıdekı resımde orası da verıyo tepkı fakat sureklı kazı yapılabılecek bı mekan degıl o yuzden nokta yapmak ıstıyorm ustalarıma tesekkur ederım sagolun

esrarengiz2828

Kullanıcı
önceki işaretleri inceledim hepside doğal gibi ama burası tam makina ile gezilecek bi yer veya yeraltı şehri başlangıç noktası veya giriş noktası olabilir buralara iyice bakarsan cihazla bi şeyler saklanma ihtimali olabilir kolay olamaya bilir ama uğraş olmadanda ekmek olmaz sade içlerini ve önlerini yüzeysel bile olsa gezersen bişeyler çıkabilir ama çok çok eski gibi saygı vede sevgiler

Mirkut

Vip Üye
Bu işe baslarken hıc bısıyımız yokdu sımdı alan tarama cubugumuzdq var kazma kurek falan fılan da özellıkle ıkızcelı ustamın dedılerını yapıorm goaterdıgı alanda cubuklar tepkı vermıyor cubukların tepkı verdıgı yer bur resım ve dıkılı bı tas var az gerıdekı resımde orası da verıyo tepkı fakat sureklı kazı yapılabılecek bı mekan degıl o yuzden nokta yapmak ıstıyorm ustalarıma tesekkur ederım sagolun

Cihaziniza nekadar guveniyorsunuz? gosterilen yerle sizin sinyal adiginiz yerin mesafesi nekadar. Bazi sinyaller gercek degerlinin verdigi sinyalleri bastirdigindan degerliyi cubuklar algilamaz. Elektronik cihazlada bakiyorsaniz bu cihazlarin yozde doksani guvenilir degil ve istenilen derinligede ulasamazlar. Burda size verilen yerler olabilecek yerler. Kullandiginuz cihazdan biraz bahsedermisiniz ve nasil kullandiginizi anlatirmisiniz lutfen. Tesekkurler

constantine

Kullanıcı
Yorum ıcın tesekkurler ustam cıhaz dedıgımız cubuklarımız var vede topaca benzıyen bısey ben onu hıc kullanmadım xubuklar ında ıcınde mınaral var 7 ader ve ıkı 3 yerde cok net tepkıler verdı bu alanda daha once de yazmıstım guvendık bır kac kısıye makına fln yok dıe bu alana getırdık yıllardır bı kazma vurulmamıs alanın kazıldıgına sahıt oldum ve kup krıkları falan buldum kazılan yerde kapagı yuvarlak bıcımde delıklı kup kırıgı uzuldum ama bu sıte bana cok yardımcı oldu allah hepınızden razı olsun ustalarım tesekkurler

Üst Alt