Çubukları Minerali Verip Vermediğini Anlamak, | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Çubukları Minerali Verip Vermediğini Anlamak,

Mirkut

Vip Üye
bu gün yıllarca toprak altında çürümüş agaç kökü degerli sinyali veriyor minarelli taşları eliyebiliyorum ama bunu eleyemedim ,çürümüş agaç kökü nasıl degerli verir ustalarım?
Ustam eskiden ve simdide agaclarin demir vitamini almasi icin koklerine dogru ve etrafina demid parcaciklari ve talas turu metaryeller dokerlermis. Buyuk ihtimal oksitlenmeden kaynaklaniyordur.

ersan

Admin
bu gün yıllarca toprak altında çürümüş agaç kökü degerli sinyali veriyor minarelli taşları eliyebiliyorum ama bunu eleyemedim ,çürümüş agaç kökü nasıl degerli verir ustalarım?
fosfora cekim almisin ustam aynen mineral cekimi gibi deyerli ceker ama bir cakmak eline aldimi uyarici gibi cekmemesi lazim yasa ordaki curumus ac kukleri az da olsa bosluk sekli yapar

ekran1976

Kullanıcı
ersan ustam yarın denerim çakmakla tutarım bir denerim bakalım ne yapacak :) teşekkürler ustalarım ALLAH razı olsun hepinizden

güneşev

Kullanıcı
Ustam bugun evde cakmak ve altini yan yana koydum ve pirinc cubuk sol taraftaki sabit sag taraftaki cakmaga yoneldi sag elime altin aldigimda cubuklarin ikiside altina yoneldi sorum su arazide bu sol ele cakmak sag ele altin alarak arama yaparsak minareli ne kadarini elemis oluruz

Mirkut

Vip Üye
Vana kalirsa arazide kendin deneme yaparak bunu anlayabilirsin. En saglam yontem bu yani kisinin gercek arazide kendini test etmesi. Evde yapilan islemlerde hersey yolunda giderken arazide vazen isler degisiyor. Bu teknigi hic denemedim belkide guzel is yapabilir. Saglicakla kal ustam

adaletya

Kullanıcı
tşk ler eli öpülesi ustam malum mineral hepimizin başına bela,merak ettim bu denemeyi evde nasıl yapıyorsunuz.gaz olduğunu biliibde mi ölçüyorsunuz.yoksa iki kapalı bir kaba birini altın birini gaz koydurub öylemi deniyorsunuz.eğer ölçtüğünüz nesneyi siz bilirseniz.malum o ölçüm ,ölür.
ustam bu mineral konusunda aslında tek bir çözüm var oda altın sinyalini kesmek o sinyali kese bildinmi mineral eleme yüzde yüz başarı.oda çok pahalı ve zor bulunan bir maddeyle mümkün.[/]