Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

ersan

Vip Üye
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

merhaba ikizceli ustam ben hayata buyle sey icin para almam ben orada ne terliyorum nede bayiliyorum te aldim para birde bisey cikmadi o adamin parasi bana yaramaz hayata ustam haram almam ve de yimem o adam bir iylenirse bana ben ilazim bir hafta mevlut okudem beni afetsin deye .
ustam buyle cok arkadaslara yardim etim var deyil paraylan bir kisiye bir santim vermem
geldimi basi cok sikildmi gidik bir is yapaca yer gusteriyorum icindeki onun kismeti .
ve buyle cok hayirli duvalar var aldim usta saten sormuyorum ne ciktini icerden .
necinse ustan yuzlerce yerlerim var bildim.

KERASUS

Kullanıcı

ikizceli usta ve arsan usta çubuklarla ilgili bilgi dökümü birazcık zayıdı birazdaha bilgi aktarımı olursa iyi olur ben yapmış oldugum testleri paylaşıyorum konuda diger arkadaşlardanda beklerim paylaşım olumlu yada olumsuz

saygılar

xenon ustam valla benim yerim yok burada ben istanbudayım .burda olmasam çok deneme yapar görüntülü bilem yollarım ama yerim ve mekan müsait değil.bir çok usta gibi..emin ol ..daha önceki çubukları yapıp videosunu çekmiş göndermiştim.. hatta ...bulabilirsem onu yükleyecem bu akşam..kal sağlıcakla.çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

KERASUS

Kullanıcı

...

acemilik dönemlerimden...:(:(:(:confused::confused:çiçek sanaçiçek sana

benim bilgisayarda çok net ama nedense buraya attığımda böyle oldu...:confused::confused::confused:.bi yanlışlık var ama ney...göz kırpgöz kırpgöz kırp...

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

...

acemilik dönemlerimden...:(:(:(:confused::confused:çiçek sanaçiçek sana

benim bilgisayarda çok net ama nedense buraya attığımda böyle oldu...:confused::confused::confused:.bi yanlışlık var ama ney...göz kırpgöz kırpgöz kırp...

emeğine sağlık kardeşim,görüntüde fena sayılmaz.
arkadaşlarımız,uzunluğundan ve ilave aparatından acaba diyebilirler.
araç anten türü açılıp kısaltılan bir düzende yapılırsa,uzak yerleri alması için uzatarak,alan içinde ise kısaltarak kullanırsa ,daha yararlı olur. sen bunları bu gün zaten aşmış durumdasın.sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

merhaba ikizceli ustam ben hayata buyle sey icin para almam ben orada ne terliyorum nede bayiliyorum te aldim para birde bisey cikmadi o adamin parasi bana yaramaz hayata ustam haram almam ve de yimem o adam bir iylenirse bana ben ilazim bir hafta mevlut okudem beni afetsin deye .
ustam buyle cok arkadaslara yardim etim var deyil paraylan bir kisiye bir santim vermem
geldimi basi cok sikildmi gidik bir is yapaca yer gusteriyorum icindeki onun kismeti .
ve buyle cok hayirli duvalar var aldim usta saten sormuyorum ne ciktini icerden .
necinse ustan yuzlerce yerlerim var bildim.
sevgili ersan seni, işte bu samimi,dürüst,ahlaklı bir karaktere sahip olmandan dolayı seviyoruz.içten ALLAH razı olsun dedirtebilmek,dünyanın bütün nimetlerinden daha güzel ,daha kazançlı bir kazanımdır. ne mutlu bu bilinçle hayatını idame edenlere. sevgiyle .

KERASUS

Kullanıcı

emeğine sağlık kardeşim,görüntüde fena sayılmaz.
arkadaşlarımız,uzunluğundan ve ilave aparatından acaba diyebilirler.
araç anten türü açılıp kısaltılan bir düzende yapılırsa,uzak yerleri alması için uzatarak,alan içinde ise kısaltarak kullanırsa ,daha yararlı olur. sen bunları bu gün zaten aşmış durumdasın.sağlıcakla.

ustam senin sayende geldik bu günlere.tam olmasa bile az çok dilinden anlamaya başladık..senin gibi olabilmek için daha çokkk fırın ekmek yememiz lazım..ALLAH ne muradın varsa versin.sen olmasaydın çokkk tırmalardık bilip bilmeden...

cantar

Kullanıcı

ARKADAŞLARIMIZIN BU VİDEO YU İZLEMESİNDE FAYDA VAR......

HANİ HEP DİYORUM YA İŞARET MERKEZ OLARAK ALINMALI50 M'2 ALAN İÇERİSİNDE O İŞARETE AİT YERİN TESBİT EDİLMESİNİN SAĞLANILMASI DİYE....

BURADA DA ÇUBUKLARIN BOŞLUK ÜZERİNDE DEĞİŞİK YÖNLERDE GELİNDİĞİNDE ÇUBUKLARIN ALDIĞI ŞEKİLLERİN İZLENİLMESİ

BOŞLUK ÜZERİNE GELİNDİĞİNDE SAĞA SOLA AÇILAN ÇUBUKLARIN AYNI YERE DEĞİŞİK YÖNDEN GELİNDİĞİNDE ALDIKLARI ŞEKİLLER.....
BENCE ÖNEMLİ..

ersan

Vip Üye

merhaba HONDAVTEC usta cubuklarini cok biyendim herkez bastan buyle acemi insan anasinin karninda urenmiyor ya her sey yavas ve tecurbeylen ureniliyor.
ama bosluk builmaya istersen plastik boru olsa ta iyi olur bence bu metal cubuklar aldatma ihtiumali cok yuksek pvs yine balim medanlere cekim vermiyor .
sade urenemedim o sol elinin o kesede ne varda bu boslu cekim e yunlendiriyor.

TRUVA

Admin

Asi üsdat resimdeki çubuklardan istiyorum.bana bilgi yada numune gönderebilirsen sevinirim.

Üst Alt