Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

ersan

Vip Üye
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

nerhaba TRUVA usta hic gumus cubuklari denedinmi birde onlar dene bak gureceksin ubur cubuklardan ta baska prensipte calisiyor .(alkış)(alkış)(alkış)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ARKADAŞLARIMIZIN BU VİDEO YU İZLEMESİNDE FAYDA VAR......

HANİ HEP DİYORUM YA İŞARET MERKEZ OLARAK ALINMALI50 M'2 ALAN İÇERİSİNDE O İŞARETE AİT YERİN TESBİT EDİLMESİNİN SAĞLANILMASI DİYE....

BURADA DA ÇUBUKLARIN BOŞLUK ÜZERİNDE DEĞİŞİK YÖNLERDE GELİNDİĞİNDE ÇUBUKLARIN ALDIĞI ŞEKİLLERİN İZLENİLMESİ

BOŞLUK ÜZERİNE GELİNDİĞİNDE SAĞA SOLA AÇILAN ÇUBUKLARIN AYNI YERE DEĞİŞİK YÖNDEN GELİNDİĞİNDE ALDIKLARI ŞEKİLLER.....
BENCE ÖNEMLİ..[/QUOTE
muhterem cantar ustam öncelikle bu değerli katkınıza sonsuz teşekkür ederim.gönlünüze sağlık. bu sistemin farklı ülkelerdede kullanıldığı gerçeğini sayende görüyoruz.
adamcağız sanki bizden eğitim almış gibi,bizim yorumumuzdaki ve tavsiyelerimizdeki tarzda çalışma yapıyor. demekki dünyanın neresinde olursak olalım,doğru bir tanedir.
açıklamalarını çevirme şansım olsa üyelerimize sunardım.yorucu olabilir ama varsa başarabilecek bir kardeşimiz,site adına minnettar oluruz.
sağlıcakla.

cantar

Kullanıcı

adamın çubuğuna dikkat ederseniz çubuk olarak normal yaylı eski araba antenleri gibi bir çubuk sistemi kullanıyor .
başka görselleride paylaşalım o zaman beğenildi ise....

ikizceli

Kullanıcı

muhterem ustam maalesef açamadım.acaba benden kaynaklımı bilemiyorum.

voyvada

Yasaklı
Yasaklı

ibrahim181

Kullanıcı

çubuk işi tarih oldu kusura bakmayın 6 tane var l tipide dahil ne yaptım bunlarla koca bi sıfır kendinizi kandırmış olursunuz arkadaşlar şubu yok bul o bahsedilen yeri ne olursa onada razıyız çek resimleri ve bizde görelim nasıl bulunuyomuş emeğinize yazık arkadaşlar gayret tabiki çaba olmalı ama tecrübeyle beraber birleşsin mış,miş,muşları bırakalım saygılarımla

voyvada arkadaşım her define çihazı bunlara çubuklarda dahil altın boşluk bulmuş olsaydı emin ol bu gün dünyada gömülmüş olan bütün gömüler yer yüzüne çıkmış olacaktı. şimdilerde ise nete 200 300 tl neyse yüzde yüz altın bulan çubuklar satılıyor. hata sorduğun soruya doğru cevap veren çubuklar dahi satılıyor. satıcısına sorarsan beceri ve tercübeden konu açacak her halde kimsede kendisine tercübesiz denmesini istemez. pazarlama zekası işte. öte yandan görüntülü dijital bilmem türlü türlü çihazlar hata 10 m gibi derinlikte bile tespit yapan *****lar var. alıcıda demiyorki kardeşim sen bu 10 m nasıl tespi etinde kesin konuşuyosun. Bir deyim var kelin ilacı olsa önce başına sürerdi diye. madem *****ları okadar iş yapıyorda ne diye milete satmak için bu kadar dil döküyorlar okadarki taksitli satmaya bile başlamışlar. yeminle söylüyorum çihaz satan bir tanıdığım var hemen her *****dan satıyor ona dedimki gel bahçemde dört ayrı noktada metal gömüşüm 2 şer m derinlikte içinde altında var istediğin çihazı getir altını bulursan sana bulmasan çihazı bana bırak git dedim. dediği şu oldu firma malını deneme amaçlı kulanmamız yasaklamış. dediğim bu şahıs uzun yılarını defineye vermiş kazımadığı gitmediği yer kalmamış sonuç olarak en iyi definenin mileti dolandırmaktan geçtiğini anlamış olmalı ki şimdi sadece ***** satıcılığı yapıyor. konun özüne gelirsek arkadaşım emin ol boşluk bulan çubukta var metal tespiti yapanda bu işin sırı kulanıcıda ve kulandığı çubuklarda gizli.

ersan

Vip Üye

merhaba ,,voyvada,, usta bak avucu kupeksiz oluyor mu --olmuyor --bu bizim islen urasanlarda cubnuksuz olmuyor .
her avucu kupeyi ava gidermi gitmez ya bilirsin .
bu bizim istede herkez cubuk yurudemez bilesin .
kulanan yuzlerrce arkadaslar var belkimde binlerce de olabilr
ama her usta ve arkadas bu cubuklarinda dilinden anlamaz emin ol cesitleri var basimdan gecen .
hadi ustam salicaklan kal.

ersan

Vip Üye

aliömer usta bunlari cok doru demisin aynen bende sana katiliyorum,,,,

,,,, konun özüne gelirsek arkadaşım emin ol boşluk bulan çubukta var metal tespiti yapanda bu işin sırı kulanıcıda ve kulandığı çubuklarda gizli.,,,

birgun 6 tane arkadas hepside cubuk kulananlkardaniz bizi bir yere gutuduler
bir yerde 6 gr yuzuk varmis gumuk putun arkadaslar cekti cubuklari birsi tam bir nokta alamadik ama nekadarda olsa sade iki arkadas yaklasa bildi birisi ben 2mt ubur arkadasta emen emen yakin bana .
onustan buyle yer cok unemli nekadar uzak ve kucuk okadar atma sansi cok yuksek onustan buyle cubukcu ustalar bulamiyorlar tya coku diyorlar bu yer bos deye

ama buyle yere vardimi bir kac yerede nokta aldimi ve basladimi mineral testini denemeye azar azar atiyor kendini tam bitkinci noktaya varinca .

benim basima gedi var buyle yer baya bir uzak yerden cektim yere vardim yer kaya mezarli tam cubuklarin nokta verdi yere vardimi yokladim
her denemekte hep ati kendini demeki use yaklasiyorum .
ustalarim tam 6 mt atmis kendini bu gumus cubuklar ,
berkete az ve cok anliyorum - bu yerden okadar cesit insanlar gectiki hic inanilacak gibi deyil cubukcusundan en hizli makinesine kadar derinde oldu icin makineler sinyali tutamiyorlar .
buldumu baya bir guldum yanda odasi var o yerin boslunu da aldim ama acmadim ici deyerli bisey vermedi .
ustalarim sanetmeyin ben kendimi uyorum basimdan gecenleri anlatiyorun sade .

ikizceli

Kullanıcı

başarıdan yoksun acizlere ben ancak acımak duygusuyla bakıyor onlara üzül
üyorum. onların başaramadığını başkaları nasıl başarabilirki. onların ruh hali bunu kabullenemiyor. çünkü ben yapamıyorum ya hiçkimsede yapamaz benliği zihinlerini kaplamış,atamazlar.
ersan usta böyle düşünenlere sözümüz yok. bizler insanlara katkı yapma gayretimizi bize inananlara ve bu işe gönül vermiş kardeşlerimiz için yapıyoruz.diğerleri yazdıklarımızı okumasınlar ve muhalif yorum yazma zahmetinde bulunup,bizleri tecrübelerimizi paylaşmamızı engelleyeceklerinide sanmasınlar. bu konuyu ben açtım,sağolsun bazı ustalarımızda katkı yaptılar. bazı sataşmaları sabırla karşıladım ama bir daha olursa,bir tercih yapmak zorunda kalacağımında bilinmesini isterim. zaten iki gündür ,bir moral bozukluğundan yorum dahi yazmıyorum. ama bu konuda en son edinimlerimide arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. çünkü bekleyen kardeşlerim olduğunu biliyorum.ersan ustam senin gümüş çubuklarla ilgili açıklamalarımı biraz sonra paylaşacağım inşallah. sağlıcakla.

Üst Alt