Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

cantar

Kullanıcı
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

kaynak çubukları ile araştırma yapmak....

cantar

Kullanıcı

askerin arazide L rod çalışması....

xenon

Kullanıcı

http://www.definemekani.com/cubuklarla-tesbit-ve-t11193p10.html

çubuklar konusunda İkizceli ustama Ersan ustaya ve Harbici usta ile bir çok kere bilgi paylaşımında bulunduk ister inanın ister inanmayın diğer metallerle yapılan çubuklar ile bu çubuklar arasında dağlar kadar fark var sayın ikizceli ustamın yorumunu sabırsızlıkla bekliyordum ve güzel aynı zamanda benimde düşüncelerimi teyit eden yorumlarını görünce sevindim ama maalesef maalesef İkizceli ustanın yılması üzdü beni;
İkizceli ustam üzme kendini biz buradayız buna müsaade etmeyiz ARGE çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz ustam

Sayın yönetimimizden yazdığım ağır itamlar için özür dilerim

saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

cantar

Kullanıcı

voyvada kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı
çubuk işi tarih oldu kusura bakmayın 6 tane var l tipide dahil ne yaptım bunlarla koca bi sıfır kendinizi kandırmış olursunuz arkadaşlar şubu yok bul o bahsedilen yeri ne olursa onada razıyız çek resimleri ve bizde görelim nasıl bulunuyomuş emeğinize yazık arkadaşlar gayret tabiki çaba olmalı ama tecrübeyle beraber birleşsin mış,miş,muşları bırakalım saygılarımla

bütün dünyada kabul görmüş bir gerçeğin bir kaç saçma sapan sözle boşa çıkacağını sananlar kendi hayal alemlerinde yaşayabilirler.
biz kendi hayallerimizle ve gerçeklerimizle mutluyuz hayatta hiç bir zaman mış muşlu yaşamadım gerçek ne ise o dur.

çubuklar bir gerçektir inanmayan inanmaz ama inananlarada kendi beceriksizliklerini kendi hatalarını yanlışlıklarını eksiklerini yafta olarak yapıştıramaz.....

hani demişler ya birisi yemek götürüyor adam banane demiş ama demiş sizin eve gidiyor o zaman sanane

sizde sende başarısız oldu ise başkalarında başarılı olmıyacak diye hiç bir mesnede dayandırmadan kestirip atmak güzel bir şey değil.....

cantar

Kullanıcı

10 kişi 20 kişi 30 kişi ve daha niceleri ben netice aldım çalıştı diyor birisi çıkıyor bu iş boş iş diyor bu bana ters geldi kusura bakmayın.....
o kadar kişi salak ya sadece bir o akıllı...................

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

askerin arazide L rod çalışması....

muhterem cantar ustam,konuya katkınız takdire şayan. görseller bir harika. elin Amerikalısı Avrupalısı hatta rusu ,farklı yöntemlerle,bilimsel teknik ve bir o kadarda donanımla büyük bir ciddiyet içinde ,bir çubuğun ışığında ,inançla çalışıyorlar.
bir noksanlığını veya bir ihtiyacını gidermek isteyen,başarabilirse kendisi,aksi durumda bir ustayla bu işini görecektir.
bir acemiyi usta kabul ederek bir iş verdiğimizde,netice malum.
usta olupta istediğimiz özellikte yapmayanlar yokmu.
bilhassa bu alanın her türlü istismarada çok açık olduğunu maalesef hepimiz biliyoruz.bu nedenle,ben acizane bu alanda ,başkalarına muhtaç olmadan ,göbeğimizi kendimiz kesmeye çalışmayı tercih edelim,bununda en kolay maliyetsiz ve başarabilenler için en kolay yolu bu sistem içinde neticelendirilmesini sağlama gayretidir. konuyu açtığımdan bu ana kadar olumlu katkı yapan değerli kardeşlerime ayrıayrı teşekkür ediyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

merhaba ikizceli ustam ana okadar cok sevindimki bu gumus cubuklarlan ne guzel ve net cevaplar aldina .
bak usta bunca pahali reklar tuzaklari varki bu cubuklar icin hic anlatmazlan pitmez .
ama birisi bu gumus cubuk tirnana eremez ustam ben bu reklam cubuk sistemlerini cok ucuzundan cok palisina kadar denedi bi deyil usta 1-2 gun bu 20 seneni adi var usta belkimde 100 cesitlerini denedim ama sade bir bunlar isliyor guzel .
bende arkadaslarinkilerini bilmem .
bak ustam sende ne guzel neticeler almisin bu cubuklarlan .

ustam hic pirin cubuklarini denedin mi onlarda cok duyarli bilesin
onlar hepten baska prensipte nokta veriyor .
sevgili ersan,bir arkadaşta vardı sadece bir dakika kadar elime aldım ve duyarlılığını gördüm, okadar.bizlere boşluk tesbitinden önemli olanı sen armağan ettin. gümüşleri... memleketimin her alanında sayısızca yapıtlar mevcut.tesbiti açıkbir hava berraklığında manzara seyretmek kadar kolay.
ya içerde beni umutlarımmı yoksa kocaman bir hayal kırıklığımı. işte bu surunun cevabını senin tavsiyen gereği gümüşlerle aşacağız inşallah. ilk denememi yazdım.çok olumlu buldum. birde bildiğim açılmadığından emin olduğum bir kaç noktadada deneyerek %de % kesinleştirmeyi düşünüyorum. bir küçük olası ihtimali dahi sıfıra indirmek istiyorum.
bir ikide ayrıntıyı eklemek istiyorum. iki büyük şehirde araştırmalarım sonucu,metrepolde 3lük ,başkentte 2likten kalını maalesef yok.ancak fazla miktarda özel sipariş olarak yapıyorlar.
2lik biraz hafif geldi .bizim aklımızada karadenizlinin bir pratik düşüncesi geldi. gümüş tamircilerinin kaynak yapabileceği düşüncesinden yola çıkarak bir arkadaşımla paylaştım ve yaptırabileceğini söyledi.sağolsun yaptırdıda
. ikisi yan yana, oldu dörtlük.ele alınan kısmın bükülen yerine kadar birerde arasına koydurarak,bir miktar ağırlaştırarak dengesini iyi sağlamasını ve el içinde hareketinin rahatlamasınıda sağlamış olduk. kullanımıda uyumuda gayet güzel oldu. isteyen faydalansın düşüncesiyle yazdım.RABBİM işlerinizi rast getirsin.

cantar

Kullanıcı

mezarlık alanında araştırma yapan bir kız

xenon

Kullanıcı

sevgili ersan,bir arkadaşta vardı sadece bir dakika kadar elime aldım ve duyarlılığını gördüm, okadar.bizlere boşluk tesbitinden önemli olanı sen armağan ettin. gümüşleri... memleketimin her alanında sayısızca yapıtlar mevcut.tesbiti açıkbir hava berraklığında manzara seyretmek kadar kolay.
ya içerde beni umutlarımmı yoksa kocaman bir hayal kırıklığımı. işte bu surunun cevabını senin tavsiyen gereği gümüşlerle aşacağız inşallah. ilk denememi yazdım.çok olumlu buldum. birde bildiğim açılmadığından emin olduğum bir kaç noktadada deneyerek %de % kesinleştirmeyi düşünüyorum. bir küçük olası ihtimali dahi sıfıra indirmek istiyorum.
bir ikide ayrıntıyı eklemek istiyorum. iki büyük şehirde araştırmalarım sonucu,metrepolde 3lük ,başkentte 2likten kalını maalesef yok.ancak fazla miktarda özel sipariş olarak yapıyorlar.
2lik biraz hafif geldi .bizim aklımızada karadenizlinin bir pratik düşüncesi geldi. gümüş tamircilerinin kaynak yapabileceği düşüncesinden yola çıkarak bir arkadaşımla paylaştım ve yaptırabileceğini söyledi.sağolsun yaptırdıda
. ikisi yan yana, oldu dörtlük.ele alınan kısmın bükülen yerine kadar birerde arasına koydurarak,bir miktar ağırlaştırarak dengesini iyi sağlamasını ve el içinde hareketinin rahatlamasınıda sağlamış olduk. kullanımıda uyumuda gayet güzel oldu. isteyen faydalansın düşüncesiyle yazdım.RABBİM işlerinizi rast getirsin.

sayın ustam güzel bir konuya degindiniz ve benimde kafamı kurcalayan bir konu inceliginde hemfikirim fakat ekleme yapıldıgında nasıl olur onu bilemem lakin avuç içinde çubuklar kavranamadıgı için ben avuç içi ile çubukları kavradıkdan sonra baş parmagımla cubugun dönüşünü etkilemeyecek şekilde destek veriyorum ve çubugun başparmagında yönlendigini hissediyorum hafif olmasından dolayı salmanmasını ise mümkün oldugu kadar dengeli yürümeye çalışıyorum zira engebeli arzide dengeli yürümek zor olacagı için çubukların uçu bir yukarı bir aşagıya inmesi kacınılmaz diye düşünüorum ersan usta sen bu konuda ne düşünüyorsun bolca pratik yaptıgın için yorumun önemli

saygılar

Üst Alt