Define için işaret sayılabilecek bitki türleri | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

Define için işaret sayılabilecek bitki türleri

dardanos

Vip Üye
Ustam bitkiyi şimdi hatırladım net olarak ama ismini bilmiyorum. Ermenice ismi biraz tuhaftı ketâ keğâni’ydi yanlış hatırlamıyorsam. Ustam bunun olduğu bölgede çevrede beyaz veya kırmızı alıç var mı? Senin işine yarayan kırmızı olanı. Ek olarak o bölgede doğu kengeri ve yeraltı elması olup olmadığını sor. Var ise dereye, dere kuru olsa bile derenin nerede olduğunu net anlarız. Bitkide doğru bir seçim yapmışsınız bunun içinde ayrıca tebrik ederim. Bakmak görmek istediğiniz şeyleri seçebiliyorsunuz. Buda tecrübelerin verdiği sessiz ilhamdır.
Ustam sordum bitkiyi tanımıyorlar. Burası bir kaya mezarı olan mağaranın tam önü öbür sitede bir kardeşimiz konu açtı bu bitki dikkatimi çekti çok gördüğüm tür değil . Her halde her yerde olmayan bir tür yer erzurummuş.O yüzden sizi fazlası ile oyalayıp kafanızı şişirdim. Ustam ilgin için teşekkürler. Boş ver sıkma canını. Hakkını helal et ustam

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam sordum bitkiyi tanımıyorlar. Burası bir kaya mezarı olan mağaranın tam önü öbür sitede bir kardeşimiz konu açtı bu bitki dikkatimi çekti çok gördüğüm tür değil . Her halde her yerde olmayan bir tür yer erzurummuş.O yüzden sizi fazlası ile oyalayıp kafanızı şişirdim. Ustam ilgin için teşekkürler. Boş ver sıkma canını. Hakkını helal et ustam
Estafirullah. Kafa şişirmek ne kelime kıymetli ustam ben keyif aldım her cevap yazdığımda. Bitkiyi muşta araştırtıyorum kısa zamanda dönerler İnş’ALLAH. Google lens kullanarak bitkiyi çekip googlede aratsınlar bakalım türkçe ismi neymiş.

Üst Alt