Defineciler Buyrun Açık Sol El Ve Kalp | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

yoksul

Kullanıcı
Yardımcı olma düşüncesiyle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum lakin ben bu paylaşacam belgeye göre 1 e 1 zaten uyuşuyor diyebilirim,önemli olan söylenilen işaretlerin sırayla bulunması öyle değilmi!Mesela belgeye geçelim
(Bir şelaleden yukarı bir BALIK resmi yaptık. SAZAN
balığıdır. ARKACIK DEĞİRMENİ buradan bulunur. İşaretleri bunlardır. Üçgen bir
muska vari taş yaptık balığın önünde balığa bakar. Balıkta muskalı taşa bakar.
Bunların önünde balığın önünde kroki taş var. Bu taş bakırdandır. Haritadır. 18
yerin parası AKKAYA buradan anlayacaksın ve balıkların altında bu bakır
haritadadır. Sağ altında bir haritanın ve orada da bir binek taşı var ve yanında
bir karpuz biçiminde yarık taş var.) Burda söylendiği gibi 3gen musga vari taş,önündeki balık,kroki taş,Sağ altında karpuz dilimi gibi yarık ve yuvarlağımsı kaya bunların içinde başlangıç noktam,balığın önündeki buradaki balıktan kast SAZAN'dır ve tek parça kaya, sazan kafasının önündeki muska şeklindeki kayanın üzerinden bu kayaya (doğudan güneyden kuzeyden hep aynı 3gen musga varidir), 1.KALP işareti ve yönüne gittiğimde ise 2.kalbi, karpuz şeklinde yarık kayanın yanında buldum.Bunların önlerinde yaklaşık 20mt'de dere var ama ben oturttuğum belgeye göre Harami deresi olarak geçiyor
bu volcan belgeleriyle çok uğraştım onların değirmen dediği şey para yeri yani gömü yeri eğer holluk derse noktayı verir sayısal değerler şifredir yeri tarif ederken doğru söyler fakat paranın yerini bulmak o kadar kolay değil .buradaki arkacık değirmeni yerinin arka tarafta olduğunu verir sen önce bakıra kazınmış haritayı bulmaya çalış çok yaklaşmışsın bir de belgenin devamınıda yazarsan belki birşey yakalanır .bu adamlar çok iyi sakamışlar çok kurnazca yapmışlar bu işlerle alakalı çok bilgili ekibi varmış yüz kişinin üzerinde malı hem derine hem de çok korunaklı yerlere saklamışlar ondan blamıyor uğraşıp duruyoruz

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
bu volcan belgeleriyle çok uğraştım onların değirmen dediği şey para yeri yani gömü yeri eğer holluk derse noktayı verir sayısal değerler şifredir yeri tarif ederken doğru söyler fakat paranın yerini bulmak o kadar kolay değil .buradaki arkacık değirmeni yerinin arka tarafta olduğunu verir sen önce bakıra kazınmış haritayı bulmaya çalış çok yaklaşmışsın bir de belgenin devamınıda yazarsan belki birşey yakalanır .bu adamlar çok iyi sakamışlar çok kurnazca yapmışlar bu işlerle alakalı çok bilgili ekibi varmış yüz kişinin üzerinde malı hem derine hem de çok korunaklı yerlere saklamışlar ondan blamıyor uğraşıp duruyoruz
Yoksul usta biz belgeyi ve bölgeyi bitirdik eee 5 yıl bitti 6 ya girdik artık çıkarma işlemi ile uğraşıyoruz,Allah'ım izin verirse Halkalı Kayanın içindeki 90 okka tüm bölgelerini açtırmaya yeter artar bile fazlasıyla,İnşaAllah 90 okka doğru çıkar, ki doğru çıkacağına dair birçok işaretleri mevcut,eğer doğruluğunu da görür isek bu demek oluyo ki belgedeki miktar doğru,o zaman da Allah'ın izniyle fakir kimse diye ümmet'ten millet'ten kimse kalmayacak,devletimiz de kendi payına düşen ile ne yepmak isterse kendileri bilirler...Hıı Bakır haritanın 1.işareti tamam hatırlarsanız tek parça yerde yatık P işareti idi,benim geçmiş konularımda 2.mahzende daha görmedim

yoksul

Kullanıcı
heycan yapma şnşallah kısmetiniz dir 90 0kka miktar değil şitredir ben bunları unuttum ustalar her ihtimale ğöre 90 sayısının manasını da vermeye çalışsınlar çok yakınındasınız buna eminim

yoksul

Kullanıcı
90 rakamı başlangıç noktasındaki odayı verir ,,kara taşın oradaki girişi verebilir bir de tehlikeli bir odayı da verebilir ....eşkiyaların gömülerinde genelde karbon zehri kullanılmıştır bu zehir solunduğu anda insanı zehirler ve asla kurtulamaz çünkü karbon moekülü kandaki oksijen taşıyan hücrelere yapışıyor o canlı bir daha nefes alsa dahi kanına oksijen alamıyor ve ölüyor ,,kısaca eşkiyanın odasına giren parayı götüremeden ölüyor ,,mantıklı değilmi...birşey sorucam bu delikli kayanın etrafında ne var uçurum veya bir set yapan yer varmı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
90 rakamı başlangıç noktasındaki odayı verir ,,kara taşın oradaki girişi verebilir bir de tehlikeli bir odayı da verebilir ....eşkiyaların gömülerinde genelde karbon zehri kullanılmıştır bu zehir solunduğu anda insanı zehirler ve asla kurtulamaz çünkü karbon moekülü kandaki oksijen taşıyan hücrelere yapışıyor o canlı bir daha nefes alsa dahi kanına oksijen alamıyor ve ölüyor ,,kısaca eşkiyanın odasına giren parayı götüremeden ölüyor ,,mantıklı değilmi...birşey sorucam bu delikli kayanın etrafında ne var uçurum veya bir set yapan yer varmı
90 rakamı başlangıç noktasındaki odayı verir ,,kara taşın oradaki girişi verebilir bir de tehlikeli bir odayı da verebilir demişsin bu doğru yalnız karataş'ın altındaki giriş daha doğru olur,karbon zehri ihtimaline karşı önlem alacam bu hususta uyarın için teşekkür ediyorum,zaten bu girişe öyle lodoslama girilmeyeceğini bildiğim için girişe çok yakın olduğum halde girmeyi şimdilik düşünmüyoruz giriş tuzağını Allah'ın yardımıyla bozduğumuz halde,ama halkalı kaya isminin geçtiği 3 belgede de içerisinde 90 okka geçiyor sadece 1 inde 92 okka 7 çeşit parası olduğu yazıyor bu yazanıda kayanın kendisi zaten içindeki defineyi veriyor işaret olarak,hakkımızda hayırlısı olsun;birşey soracam definenin bulunduğu noktada kayanın altında birgözü oyma D (D nin oval kısmı kayayı göstermiş) diğer gözü oyma dikdörtgen, içinde C kendisi BAYKUŞ bence son nokta olarak kayadaki define yi vermiş sence nedir!
Delikli kaya yıda anlatayım; balık sırtı gibi bir tepelik ve kayalık bir alan düşün burası çevreye hakim bir yer bu tepeliğin batı yönü dik kayalık rampa 30mt civarında buranın kuzeye gelen kısmı da dikey rampa buranın üzerinde delikli kayalar uçurum diyebiliriz,burada 2tane değl delikli kaya ben 4ünü gördüm fakat diğerleri ayrı ayrı durmakta,doğu kısmı tatlı yokuş buraya balık sırtı dedim ama set gibide bir anlamda

yoksul

Kullanıcı
ustam girişi buldum ,giriş tuzağını bozdum demişsin neden açıp ne var ne yok diye bakmak istemediniz anlayamadım tam güvenli gaz maskesi hatta bir hortum vasıtasıyla dışardan bir yerden hava alınsa bir sorun çıkmaz sanırım başka da bir tuzak olmaz olamaz diye düşünüyorum ,her zaman tedbirli olmakta fayda vardır bu tartışılmaz kuraldır

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustam girişi buldum ,giriş tuzağını bozdum demişsin neden açıp ne var ne yok diye bakmak istemediniz anlayamadım tam güvenli gaz maskesi hatta bir hortum vasıtasıyla dışardan bir yerden hava alınsa bir sorun çıkmaz sanırım başka da bir tuzak olmaz olamaz diye düşünüyorum ,her zaman tedbirli olmakta fayda vardır bu tartışılmaz kuraldır
Evet girişi geldiğimizde başımızın üstündeki tuzağı gördük,girilmesi imkansız der gibi duruyordu, bizde o zaman bunu düşürmeye düşüremeyiz nerden baksan 5 belki 10 ton gelirdi tuzak kaya,bizde arkasından dolanalım diye uğraşırken hem tuzak kayanın düşeceği yeri hazırlıyorduk hemde ön kısmından yanlamasına tam altına giriyorduk öyleki işaretlerin tamamını açığa çıkarttık sadece önümüzde duran kayanın altında diyordu giriş işaretleri ama tuzak bozulmalıydı,bıraktık,1 soraki gidişimizde altını sağını solunu açtığımız kaya, çok yağmurun yağması ile kayıp düşmüştü tamda istediğimiz yere,altında kapı resmi yanındada baykuşu görünce fikrimiz değişti,doğrusu malı koyarken bile hesap yapmış bunlar kayanın tam alt ortasına koymuşlar ve bu güne kadar kırdığım en sert horasan olduğunu bilmeden büyük hilti ve jeneratör e güvenerekten BİSMİLLAH demiş olduk ve jeneratör arıza yapana kadar mücadele ettik,şimdi ise jeneratörü yaptırdım Allah izin verirse yarım bıraktığım 90 yada 92 okkaya devam dicez dicezde gitmesi mesele her gidiş geliş bidünya para

yoksul

Kullanıcı
allah kolaylık versin gidince işi sonlandırmadan gelmemek lazım yoksa masyafı çok fazla oluyor

balkaya34

Kullanıcı
Yoksul usta biz belgeyi ve bölgeyi bitirdik eee 5 yıl bitti 6 ya girdik artık çıkarma işlemi ile uğraşıyoruz,Allah'ım izin verirse Halkalı Kayanın içindeki 90 okka tüm bölgelerini açtırmaya yeter artar bile fazlasıyla,İnşaAllah 90 okka doğru çıkar, ki doğru çıkacağına dair birçok işaretleri mevcut,eğer doğruluğunu da görür isek bu demek oluyo ki belgedeki miktar doğru,o zaman da Allah'ın izniyle fakir kimse diye ümmet'ten millet'ten kimse kalmayacak,devletimiz de kendi payına düşen ile ne yepmak isterse kendileri bilirler...Hıı Bakır haritanın 1.işareti tamam hatırlarsanız tek parça yerde yatık P işareti idi,benim geçmiş konularımda 2.mahzende daha görmedim
Selam usdam : Bu yazıyı başdan sona okudum , Ve konu sahibini heyecanlı gordüm ALLAH muaffak eylesin INŞALLAH .
Ancak Dagarcık degirmeni,delik kaya,Balık, Ve Penis den bahsetmiş ,
Ve hatta delik olan kayanin hemen altında küçük magradan bahsetmiş ,
Aynı bu işaretler bende mevcut ,
Aradaki fark ; 1- Balıkla Dagarcık degirmenin arasindaki Penis Yatık degil Dik duruyor ( şuan sitede var buresim )
2- Delik kayanın hemen altında su degmeyecek kadar yukarda yani su ile delik kaya arasinda ama suya daha yakın fakat su asla girmez yerde üsdü oval ve iki girişi olan vede 75 veya 80 cm kadar girince önü buyuk taşla kapalı olan magra ki bu ucurumun dibe yakın kısmında.
Yani Penis Dik duruyor .
Magraninda iki girişi var.
Şunu rahatlıkla yazarımki , burası anlatmakla bitecek bir yerdegil.
Erdem usdadımın EL konusu hariç , Diger tüm yazdıkları bire bir benim bizzat araşdırdıgim yerlerdir. SAYGILAR.