Defineciler Buyrun Açık Sol El Ve Kalp | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Usta sana ulaşıp ulaşamamalarını bilmiyorum.ama budüşüncende yerinde. Benim kasttetğim işaretlerin sonucu yok. Yani dönüp duruyorsun başkada bişeyok. Olması enmuhtemel yeri gözüne kestirdiğin anda olumsuzluklar başlıyor senihedeften saptırıyor bişeyler. Örnek yılan köpekler semender çoban vs gibi bunlar başına gelmiyorsa inan yolun yanlış geliyorsa yolundoğru. Ve oişin daha başlamadan beş altı metresinde başlıyor. Sana başka şeylerde atacam işaretler hakkında kenditesbitlerimden biriki müsfette. Onlar biraz tozlu raflarda bulunca söz sanausta.
Düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederim ,Yolum doğru sonuç Allaha ait olunca kurban olduğum benim istediğm zamanda değil onun yaratacağı zamanda olması için araya olmayacak şeyleri koyuyor,anlatsam inanmazsın,Eyvallah din kardeşim

gıral

Vip Üye
Allah cc doğruyoldan ayırmasın cümlemizi

komesli1453

Kullanıcı
Şimdi sana biliyorum desem ne olacak,bilmiyorum desem ne olacak,Adam bile demeye dilimin varmadığı birinin at koşturmadığı bir yer yok ki hemen hemen ülkemin yarısında işaretleri var,27. bölgesini arama Allah (cc) nasıl hükmü nü verirse bu bölgeden başlanılacak açılmaya,başka da soru cevap yok bunu bilin yeter ...
yazık terbiyesiz

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
yazık terbiyesiz
Eyvallah güzel ahlaklı (din kardeşim)isminin yanına1453 yazdığına göre de müslümansın,pek tanışmışlığımız yok ama belli ki sen çok terbiyelisin,Seni adam yerine koyup cevap yazdığım ve ayıktırdığım için mi bu hakaret,iddia değil benimki daha nasıl belirtmem lazım arama diyorsam bulmuşum demektir...

Son düzenleme:

Kader25

Admin
Erdem Ustam,
Hakaret edene hakaret etmeyeni Allah cc hakki icin severim. Bu peygamber sav. ahlakidir. Her musluman bu ve diger tum ahlaki hamideyenin talepcisi ve gayretinde olmalidir.
Bu vesile ile size eskiya isaretleri ile akali şu kisa bilgiyi vermek isterim:
Belgelerde, defterlerde, haritalarda vd. seylerde gecen bu anlatimlara ait yer ve isaretler tamamen farkli bir sekilde. Evet bu isaretler var lakin dusundugumuz gibi degil.
Ben ilk baslangic yillarimda biraz kosturunca yoruldum ve eskiya defterini kapattim. Size ufak tefek de olsa bazi bilgileri onumuzdeki gunlerde ozelden yazarim insallah. Buraya yazarsam deli diyenler cikabilir. En azindan siz demezsiniz :))

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem Ustam,
Hakaret edene hakaret etmeyeni Allah cc hakki icin severim. Bu peygamber sav. ahlakidir. Her musluman bu ve diger tum ahlaki hamideyenin talepcisi ve gayretinde olmalidir.
Bu vesile ile size eskiya isaretleri ile akali şu kisa bilgiyi vermek isterim:
Belgelerde, defterlerde, haritalarda vd. seylerde gecen bu anlatimlara ait yer ve isaretler tamamen farkli bir sekilde. Evet bu isaretler var lakin dusundugumuz gibi degil.
Ben ilk baslangic yillarimda biraz kosturunca yoruldum ve eskiya defterini kapattim. Size ufak tefek de olsa bazi bilgileri onumuzdeki gunlerde ozelden yazarim insallah. Buraya yazarsam deli diyenler cikabilir. En azindan siz demezsiniz :))
Eyvallah yüreği güzel ustam.Belgelerde, defterlerde, haritalarda vd. seylerde gecen bu anlatimlara ait yer ve isaretler tamamen farkli bir sekilde. (demişsin)katılıyorum,Arar isen bu işaretleri bulamazsın,Bulursan ALLAH buldurmuştur, onuda bulunca inceleyip öğrendik sıra anlarsın,bu konuda pek birşey açıklama yapmak istemiyorum,Bölge ve Yer isimleri,yön cihedleri ve konumları yanlış,anladığım kadarıyla ama, şu gerçek olan,işaretleri bir köy içerisinden diğer köye kadar sirayet ediyor zemin üstü ve çok kollu tünellerle,bunların bölge olararak değilde işaret olarak ardı ardına sıralı,saymadan söylüyorum( 1.işaretleri )20 kadarını buldum sanıyorum doğrusunu Rab'bim bilir...

gıral

Vip Üye
Allah kolaylık versin usta işinzor İnşallah emeklerinin karşılığını Rabbim verir

kingoctapus

Kullanıcı
burda ne el var nede kalp benzetmeyle bu iş olmaz kalp dediğin kayayı hafif ıslatsan birde genişten fotolasan tadından yenmeyecek cevaplar alırsın

yoksul

Kullanıcı
arkadaşlar benim gördüğüm tünellerin derinliği en fazla bir buçuk metre deriniğindeydi bu toprak altı tuneller yumşak kayaları üsten kanal gibi kesmişler ve üzerini kapayıp tünel yapmışlar odaları ise aynı sistemle yapmışlr demek oluyorki bu şekilde daha çabuk ve sağlam oluyor