Degerli Ustalar Oyma Hançerin Anlamı Nedir? | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustalar Oyma Hançerin Anlamı Nedir?

kılıç54

Kullanıcı
ustalarım bu kaya ormanın derinliklerinde eski ipek yolu güzargahına 2 yada 3 km mesafede bu oymayı görmek için ya yanına çıkıp bakacasın yada yerden birtek noktadan gözüküyor kayaya 1 km mesafede birde dere var ayrıca kayada oyma iki adedet daha işaret var onlarıda yüklicem ama bu hançerin ne anlattığını bilen ustalarım yorumlarsa minnettar kalırım şimdiden hepinize tşk ederim Mevla herkesin gönlüne göre versin.

sondurak

Kullanıcı
,,Buranın Geriden Ve Karşıdan Resmini Paylaşınız.. Önündeki Yol Ve Gökyüzü Görünür Şekilde.. Konuyla Alakalı Görünüyor..

kılıç54

Kullanıcı
sondurak ustam burda yol yok kaya yamaçta önden resmini yüklüyorum saygılar

bu kayanın önden görünüşü

buda hançerin yerden görüldüğü nokta

karanar

Kullanıcı
orada oyma hançer yok. ama sen çok güzel bir olası kaya mezarı alanı bulmuşsun. mutlaka oralarda işaretler vardır.sen onları bulmalısın. bölge ıssız o yüzden kayaları temizlemelisin. kolay gelsin

kılıç54

Kullanıcı
karanar ustam öncelikle bilgilerin için tşk ederim başka işaretlerde var oyma yılan birde birbirine bitişik 4 adet baklava dilimi onlarda oyma hepsi aynı kayada ustam peki bu oyma hençer de deyilse nedir sizce?

cantar

Kullanıcı
yuvada oturan bir kuş olduğu yerde araştırma yap üst üste konulmuş kayalara bak...

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek::),,Konuyla Alakalı Görülen Noktalar..1- Resimdeki Arkadaşınızın Arkasındaki Kaya, 2-Karaladıgınız Resim Tarihinin üst Tarafındaki Kayalıgın Altı.. Çubuklarla Bakarsanız Yolu Bulursunuz..

kılıç54

Kullanıcı
vermiş olduğunuz bilgiler için hepinize tşk ederim bunlarda kayadaki diğer işaretler ayrıca pazar günü tekrar gidicem tavsiyelerinize bilginize ihtiyacım var

karanar

Kullanıcı
karanar ustam öncelikle bilgilerin için tşk ederim başka işaretlerde var oyma yılan birde birbirine bitişik 4 adet baklava dilimi onlarda oyma hepsi aynı kayada ustam peki bu oyma hençer de deyilse nedir sizce?
yılan, baklava oymaların var ama sen hançere bile benzemeyen oymanın peşine mi düştün.derhal abdestini tazele ve o işaretlerinin fotolarnı çek. ya da elin de gerçekten bir hançer işareti varsa onları gönder. :)

kılıç54

Kullanıcı
karanar ustam hançere bile benzemeyen bir oymanın peşine düşmedim ne olduğunu ne anlatmaya çalıştığını öğrenmekti amacım bu işaret her neyse bir işçilik olduğu bariz belli bana göre hançer cantar ustama göre bir kuş ben daha acemiyim tabiki sizler gibi bilge ustaların bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak bilmediklerimi öğrenmek doğru bildiğim yanlışları düzeltmek için burdayım konuma cevap yazan bilgilerini paylaşan herkese saygılarımı sunuyorum pazar günü tekrar bölgeye gidip araştırma yapıcam sonuçları burdan sizlerle paylaşıcam.

Üst Alt