Dikkat Çubukcular Konusu!!! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Dikkat Çubukcular Konusu!!!

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bak seeeeenn!!! demek artık bazlarnn tekerlerinin arasına çomak kaçtı, demek en az 5 - 6 bin tl den başlayıp ''definelerinizi itina ile bulur'' diye sattıkları bakır tel, hesap makinesi ve radyodan oluşan cihazlarınn pili bitti. vay şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler vaaayyy. tabi; az dolandırdlar milleti. 30 cm den tek parayı zor bulan dandik cihazlarını; ''10 metreden kesin bulur'' diye satan BAZI elektronik çakalları rahatsız oldu.bir de tehdit ediyorlar demek. alçaklığın bu kadarını da ancak onlar yapabilir.Hodri meydan, lafının adamı olan gelir.
ya ustam yorumların beni öldürüyor tam bir hiciv ustasısın çubuktan sonra

ersan

Admin
ASI abi sana basimdan gecen bor olay anadem arkadasta guzel derinlik veren makinelen ciktik gezmeye ve bende sade cubuklar benden aldi cubuklari ve denedi hic cekim yok ve cubuklari ata bildi kadar ati birak buyle akli basinda amasin ersan dedi ben bu gumus cubuklari buldum ve ciktir eski roma mezarlik alanina geziyoruz bana cubuklar bir yere nokta verdiler saten makinelen orda umru gececek bir sey bulamaz makinelen arkadasa dedim gem bak bakalim burda bana ceim veriyor dedim guluyor banma birak su oyncaklari dedi makineylen yokladim
sinyal yok basladi bana gulmeye ama ben var ddedimi bos deyil nedense cubuklarin hareketlerini biliyorum ve baya bir kazdimi basladi sinyal gelmeye ve neyse o yri actil inanmayan arkadas cubuklara sindik anadamasin cubuklar calismaz deye.

karanar

Kullanıcı
ASI abi sana basimdan gecen bor olay anadem arkadasta guzel derinlik veren makinelen ciktik gezmeye ve bende sade cubuklar benden aldi cubuklari ve denedi hic cekim yok ve cubuklari ata bildi kadar ati birak buyle akli basinda amasin ersan dedi ben bu gumus cubuklari buldum ve ciktir eski roma mezarlik alanina geziyoruz bana cubuklar bir yere nokta verdiler saten makinelen orda umru gececek bir sey bulamaz makinelen arkadasa dedim gem bak bakalim burda bana ceim veriyor dedim guluyor banma birak su oyncaklari dedi makineylen yokladim
sinyal yok basladi bana gulmeye ama ben var ddedimi bos deyil nedense cubuklarin hareketlerini biliyorum ve baya bir kazdimi basladi sinyal gelmeye ve neyse o yri actil inanmayan arkadas cubuklara sindik anadamasin cubuklar calismaz deye.
sen de onun ma kinasını fırlatıp atsaydın ersan usta(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
mesajların hepsini okudum gerçekten sinir hat safada olmuş.
şimdi arkadaşlar benim bir teyze oğlum var kendisi elektronikçi
bir türlü şu çubuk işini ona anlatamadım defineyle bir alakası yoktur kendisinin
bu siteye üye olmadan önce benimde kullandığım çubuklarım vardı
l tipi bakır çubuklar ama ustalar inanın çok yerdenedim ya minerale gider yada
boşu boşuna toprak havalandırır bana yani bir faydasını görmedim yalnız
ersan ustanın çubuklarını youtup da izleyince işin rengi değişti birden
demekki bizim çubuklarda bir eksiklik varmış dedim kendi kendime ama
bir türlü ersan ustanın çubuklarının yapımını alamadık malesef bu sıkıntıda var
ne dersiniz sıkıntı bendemi çubuktamı.saygılarımla ustalar.

kılıçbalığı

Kullanıcı
bak seeeeenn!!! demek artık bazlarnn tekerlerinin arasına çomak kaçtı, demek en az 5 - 6 bin tl den başlayıp ''definelerinizi itina ile bulur'' diye sattıkları bakır tel, hesap makinesi ve radyodan oluşan cihazlarınn pili bitti. vay şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler vaaayyy. tabi; az dolandırdlar milleti. 30 cm den tek parayı zor bulan dandik cihazlarını; ''10 metreden kesin bulur'' diye satan BAZI elektronik çakalları rahatsız oldu.bir de tehdit ediyorlar demek. alçaklığın bu kadarını da ancak onlar yapabilir.Hodri meydan, lafının adamı olan gelir.

Eyvallah karanar usta katılyorum aynen katılıyorum .

karanar

Kullanıcı
mesajların hepsini okudum gerçekten sinir hat safada olmuş.
şimdi arkadaşlar benim bir teyze oğlum var kendisi elektronikçi
bir türlü şu çubuk işini ona anlatamadım defineyle bir alakası yoktur kendisinin
bu siteye üye olmadan önce benimde kullandığım çubuklarım vardı
l tipi bakır çubuklar ama ustalar inanın çok yerdenedim ya minerale gider yada
boşu boşuna toprak havalandırır bana yani bir faydasını görmedim yalnız
ersan ustanın çubuklarını youtup da izleyince işin rengi değişti birden
demekki bizim çubuklarda bir eksiklik varmış dedim kendi kendime ama
bir türlü ersan ustanın çubuklarının yapımını alamadık malesef bu sıkıntıda var
ne dersiniz sıkıntı bendemi çubuktamı.saygılarımla ustalar.
ersan usta; şahini modifiye etmiş, rahatlıkla 200 basıyor ustam. ama şu da bir gerçek 200 le yada 90 la şahin gideceği yere gider. yani; bazen her çubuk her kişi de verimli çalışmayabilir. o zaman modifiye etmek gerekebilir. ama illaki de modifiye olmadan çubuklar çalışmaz diye bir şey yok.bakır ben de de en az tepkiyi verir doğru dürüst çalışmaz. ama pirinç ve gümüşler güzel çalışır. tepkileri iyi okumak iyi anlamak lazım. çubuğun her döndüğü yere yumulursak, sadece çok iyi kas yaparız. o dönmenin sebebini anlamak lazım. minerali iyi elemek lazım.sonuca ulaşmadan bütün olasılıklar değerlendirmek lazım.çubuk altnı gördümü yüzde yüz döner. bunun aksini kimse bana kabul ettiremez.tek farkla ki biz bu tepkiyi iyi okumalıyız.