Dikkat Çubukcular Konusu!!! | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Dikkat Çubukcular Konusu!!!

denizliden20

Kullanıcı
it urur kervan yurur bizler bilgi vede uyarılarımızı yapalım gerisi hikaye sıkmayın sizler canınızı bir gün deriz al makınanı gel yerimiz var kaca bakarsan önemli deyil deriz cıkar gelir cubuğu eline verir geri göndeririz .ozaman anlayacaktır anca cubuğun iş yaptığını
selamun aleyküm asi ustam helal olsun ,çok güzel cevap.eğer gün gelir.biri çok karmaşık ve içinde farklı değerler olan bir yer için izin alırsa.derinlik fark etmez.han gi nesne nerde, nerde duvar nerde, kapı nerde, direk.direklerin genişliği dvarların kalınlığına vs.vs her türlü ayrıntı .yer altının komple planını çıkarmasını el birliğiyle yapacağımıza inanıyorum.bu konuda önce allaha sonra siz büyüklerime sonra kendime güveniyorum.eğer öle bir durum hasıl olursa medya önünde her cihaza meydan okuyorum. selametle saygılar

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
selamun aleyküm asi ustam helal olsun ,çok güzel cevap.eğer gün gelir.biri çok karmaşık ve içinde farklı değerler olan bir yer için izin alırsa.derinlik fark etmez.han gi nesne nerde, nerde duvar nerde, kapı nerde, direk.direklerin genişliği dvarların kalınlığına vs.vs her türlü ayrıntı .yer altının komple planını çıkarmasını el birliğiyle yapacağımıza inanıyorum.bu konuda önce allaha sonra siz büyüklerime sonra kendime güveniyorum.eğer öle bir durum hasıl olursa medya önünde her cihaza meydan okuyorum. selametle saygılar
emegine yüregine saglık kocayörük

sempatik_06

Kullanıcı
ustalarım bir yorumda benden benim araştırmacı yönümün olduğunu hepiniz biliyorsunuz.
bir kaç makinayı bizzat kendim denemek şartı ile çalıştırdım. hatta bir defasında kazı yapılan bir bölgeye bakarmısın dediler.
gittik tabi baktık bende bırakın altını felan o kazılan boşlugu görecekmi diye onlara çaktırmadan bakıyordum.
ama görmedi gerçi 10 metre gibi bi derinliği vardı belki ondandır. nereye baktık ise hep cuf yani
çok kişi ile konuşma şansım oldu bu işe değer veren gerçek ustalarla konuşmalarımda kimse makinayı tutmadı hatta makinanın baktığı yere gitmem diyeni bile vardı.
aslında söylenecek anlatılacak öyle çok şey varki inşallah başka zaman.
çubuklara gelince gözlerimle çoğu kez şahit oldum hiç bilmeme rağmen denedim ve başarılı oldum daha tecrübe gerekiyor ama
ve yine dediğim gibi bu işde iyi ustaların hepsi çubuk diyor.
daha nediyelim Allah akıl fikir vermiş 1 kişiye faydamız olsun diye yola çıktık.
ANLAYANA.....

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aslın da sempatik kardeşim piyasada çok iyi makinalar var ancak her insanın ulaşacagı şeyler degil piyasada bulunan lar ise fazla işe yaramıyor işte buradan sorun başlıyor kimse malına ekşi demiyor piyasada namuslu tüccar varken üç kağatcı da var şimdi zengin olma hayali yaşayan kişiye dünyanın en iyi makinasını versen kullanamaz uzun süre egitim ve tecrübe şart bu da gerçek sıradam bir tek tek ci makinayı bile kullanmak için bile biraz bilgi ve tecrübenin şart olması gerekir ancak bu makinaları öyle anlatıyorlarki yerin onlarca metre altını görüyormuş üç kuruşluk şeyi on liraya satıp sonrasında insanların maduruyeti meydana geliyor bunun savunulacak bir yanı yok benim sözüm bunlara sıkıyı görünce sıvışıyorlar bu hafta böyle oldu çubuk şöle böyle diyemem bu konuda tecrübesi olan ustalar gerekeni yazıyor burada sıkıntı duyanların bir kısmı makinacılar artık eskisi gibi popiliteleri yok ikinci kısım insanların bir araya gelmesini istemeyen kerameti kendinden ustalar benin ilgilendigim kısım burası artık birlik beraberlik zamanı yoksa ileride boynunda gizli haç taşıyanlar istediklerine kuvuşacaklar işte burası önemli sistem ona göre ayarlanıyor ALLAHA emanet olunuz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ev var,bir oda bir salon,er ver iki oda bir salon,kimisi üç kimisi,4-5 kimi düblex . 300 m kare bir daireye koyduğun insanı veya eşyayı ,alır
50-60 m kare bir daire sığdırmaya çalışırsan, sempatik kardeşim senin dediğin netice doğar.
kimi kaptan bir daireyi bir seferde güzel istifler götürür,bir diğeri 2 kimisi üç seferde götürür.
söylemeye çalıştığım, kapasitesinin üzerinde olan bir yaklaşım ,istenilen neticeyi vermeyeceği gibi, kullanan kaptanın da yeterli donanımda olması şarttır.
ben ustamıza ,dil uzatanların ,bu işlere haiz birileri olmadığını, destede güreşenler veya ,bu işlerde bilgisi olmadan ukalalık yapmayı meziyet sayanlar olduğunu düşünüyorum.
bu işi layıkıyla yapanlar yokmu. elbette var. onları tenzih edelim,bu türlerden de ayrı tutalım.
ankara ustamızla ayni dakikalarda yazmışız .ne tesadüfidirki ayni düşünceleri paylaşmışız.
benim tanıdığım ,bu işi hakkıyla yapan şirkette var. ama herkes ulaşamaz ve bin bir rica ile giderler ve ücretsiz işte yapmazlar,
bir sürü ekipmanları var. bir yere gitmek için bir sürü eziyet ve artı masraf gerekiyor.
bu nedenle bizler başarabilenler için ,kendi kendine masrafsız bir sistemi anlatmaya çalışıyoruz.

kılıçbalığı

Kullanıcı

Eyvallah kardeş Allahın izni ile

kılıçbalığı

Kullanıcı
Kranar kardeş selamlar
Şuan çalıştığım çubuklar içinde sendeki pirinçlerden de var acep uçlarına gümüş sarmamız tepkileri değiştirirmi yoksa,sizin anladığınız bu sarımlar pirinç çubuklardaki neyi etkiliyor
çekiminimi güçlendiriyor vardığınız sonuç nedir

maceracı37

Kullanıcı
türkiyede ilk defa birileri defineci kimlikleriyle toplanmış bir araya gelmiş birilede rahatsız olmuş şimdi de bu mesele size ne sizi enterese eden ne sebebi ego ben ben ben olmazsam kimse olmasın insanlar onlarca km yol gelmiş şeref vermiş bizi sevindirmiş sözde tarikatcı profilinde öyle yazıyor rahatsız olmuş çamur çirkef içinde yazılar yazıyor ne cevap yazarsak yazalım içindeki kirlilik dışarı vuruyor bunlar karnının gurultusuyla yaşayan adamlar islam bunlar için gösteriş olmuş birlikte rahmet ayrılıkta azap oldugunu unutmuşlar dünyalık derdineler.
arkadaşlar niye kızıyosunuz bunlara anlamadım kıskananlar çatlasın kendileri bir işi başaramayınca uygulanacak taktik bellidir çamur at tutarsa tutar tutmazsa izi kalır mantıgı kendileri sabahtan akşama sitelerinde dinden imandan bahsederler akşam oluncada mezar soymaya giderler bunlarda din iman tarikat herşey göstermelik bunların dini imanı para bunları adam yerine koyup cevap verdiginize bile degmez hele moral bozmaya hiç degmez

ersan

Admin
Kranar kardeş selamlar
Şuan çalıştığım çubuklar içinde sendeki pirinçlerden de var acep uçlarına gümüş sarmamız tepkileri değiştirirmi yoksa,sizin anladığınız bu sarımlar pirinç çubuklardaki neyi etkiliyor
çekiminimi güçlendiriyor vardığınız sonuç nedir
ustam pirinc cubuklara bir sey koyma elkerinde bir sey olmayacak temiz olacak elerin saten pirinc cubuklarin er madende cesit oluyor tepkileri .