Dikkatli Olunuz... | Define işaretleri ve anlamları

Dikkatli Olunuz...

sempatik_06

Kullanıcı
Usta, Çırak, Yeni üye, ve bu işle uğraşmak isteyen arkadaşlar. başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. özetleyerek bir arkadaşımın vasıtası ile bir kaç defineci ile tanıştım.ozamanlar çok bilgisiz ayrıca çokta cahilmişim merak salmıştım bana bir yerde gömülü define olduğunu söylediler gidip çıkaralım dediler ben ozamanlar meraklı dildim bu konulara. ama arştırmakta ve farklı şeyler birde macerası çok cezbetmişti beni tamam dedim
çünki direk olarak para istememiş malzeme alalım ortak demişlerdi onlarda para kattılar ve define için ne gerekli ise aldık buraya bir kaçkez çalışılmaya gidildi. ama hiç bir şey yok sadece bak neler var bu imareler olmalı felan deniyordu. ben cahilce dinliyordum... aradan bir zaman sonra baktımki bizi korkutum oradan uzaklaştırmaya çalışıyorlar. nedeni ne diye merak ediyordum amaçları tüm malzemeyi alıp kaçmakmış ne malzemesi diyeceksiniz tabiki kazı için alınan tüm alet ve edevat... öylece uçup gitti bu acı ve üzücü tecrübeyi sizlerde yaşamamanız adına tam tanımadığınız hatta tanıdığım zannettiğniz kişilere karşı dikkatli olun.... saygılarımla...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

uyarı mahiyetindeki bu açıklama ve samimiyetiniz için teşekkür ederim.
bunlar olağan ve dikkat edilmez ise yine olmaya devam edecek hususlardır.

dikkatli olmamız dileği ile,
hayırlı cumalar.

osi

Kullanıcı
neyse ucuz atlatmıssınız bu ıslerde bunlar oluyor dıkkatlı olmak lazım o yuzden bu sıtede bu tarz uyarılar cok yapılıyor dıkatlı okumak lazım yazılanları gecmıs olsun tecrube oluyor bu tur yasananlar

sempatik_06

Kullanıcı
neyse ucuz atlatmıssınız bu ıslerde bunlar oluyor dıkkatlı olmak lazım o yuzden bu sıtede bu tarz uyarılar cok yapılıyor dıkatlı okumak lazım yazılanları gecmıs olsun tecrube oluyor bu tur yasananlar

teşekkür ederim düşe kalka büyüyorsun işte tecrübesizde olmuyor yaşıyarak tecrübe etmekte en acısı oluyor...