Dikkatli Olunuz... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dikkatli Olunuz...

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Gelmiş geçmiş olsun bununla atlattığınız için Allah'a şükredin
benim başımdan.Geçenleri.!!!! bir anlatmaya başlasam sayfalar ve günler yetmez.
Allah'a Şükürler olsun'ki ayakatayız.candan bir arkadaşınız bile konuşmaya başladığında ağzının kıyısından ballar akıyor ammaaaaa.!! araziye çıkıldığında ise sanki O' arkadaşınız değil başka biri..Birde sonucu görsek demekki bizi,bizleri o yere gömecek.
evet bende şimdi arkadaş seçemiyorum.
Paylaşımınız için Teşekkür eder.Elinize ve Emeğinize Sağlık derim.
Saygılar.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Allah (cc) korkusu olan, takva sahibi ve düzgün karakterli arkadaşlarınız varsa mesele yok.
Elhamdulillah bizim ekip böyle. Tanımadığım kişiler içinde, bu karakterde kişilerin referansı olmassa olmazımdır.
Rabbim cümlemizi iyilerle karşılaştırsın.

SEVALİ

Kullanıcı

Bu konu ve açabileceğimiz binlerce güven dost arkadaşlık konusu nu irdeler isek ansiklopediler yetmez..

İllaki her birimiz kendi açımızdan haklı olduğumuz yönlerde haksızlığa uğradığımızı kabul eder ve üçüncü kişilerde bunu anlatır bizim haklı olduğumuza inanmasını sağlamaya çalışırız..

Konu sahibi arkadaşımın üzüntülerini sıkıntılarını anlamakla beraber sıkıntımızın tek sebebinin İslamı tam bilmemekle beraber sıkıntıların doğduğu konusudur şahsım dahil her birimizin sıkıntıları olmuştur ve olacaktır önemli olan seçebilmektir..

Aşağıdaki videoyuda bu sebeple paylaşıyorum..

ALLAH bizleri iyi kullarından ve hayırlı kulları ile dost arkadaş etsin..

its78

Vip Üye
Allah (cc) korkusu olan, takva sahibi ve düzgün karakterli arkadaşlarınız varsa mesele yok.
Elhamdulillah bizim ekip böyle. Tanımadığım kişiler içinde, bu karakterde kişilerin referansı olmassa olmazımdır.
Rabbim cümlemizi iyilerle karşılaştırsın.
Komana ustam
Ekip çalışması konusundaki stratejimiz birbiriyle uyuşuyor.
Bizde bahsettiğiniz gibi çalışmaya gayret ediyoruz.

PARDUS-66

Kullanıcı
Usta, Çırak, Yeni üye, ve bu işle uğraşmak isteyen arkadaşlar. başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. özetleyerek bir arkadaşımın vasıtası ile bir kaç defineci ile tanıştım.ozamanlar çok bilgisiz ayrıca çokta cahilmişim merak salmıştım bana bir yerde gömülü define olduğunu söylediler gidip çıkaralım dediler ben ozamanlar meraklı dildim bu konulara. ama arştırmakta ve farklı şeyler birde macerası çok cezbetmişti beni tamam dedim
çünki direk olarak para istememiş malzeme alalım ortak demişlerdi onlarda para kattılar ve define için ne gerekli ise aldık buraya bir kaçkez çalışılmaya gidildi. ama hiç bir şey yok sadece bak neler var bu imareler olmalı felan deniyordu. ben cahilce dinliyordum... aradan bir zaman sonra baktımki bizi korkutum oradan uzaklaştırmaya çalışıyorlar. nedeni ne diye merak ediyordum amaçları tüm malzemeyi alıp kaçmakmış ne malzemesi diyeceksiniz tabiki kazı için alınan tüm alet ve edevat... öylece uçup gitti bu acı ve üzücü tecrübeyi sizlerde yaşamamanız adına tam tanımadığınız hatta tanıdığım zannettiğniz kişilere karşı dikkatli olun.... saygılarımla...
bununla geçmiş olsun benim iki arkadaş giderler 1 bir buçuk metre eşip çanağı çıkaracağı zaman yukarıdan tabancanın mermisinin ağzına verdiğini görüyor yukardaki diyor aç aşağıdaki bulduğunamı yansın öleceğinemi çanağı kır diyor duayla kırıyor inşallah boş çıkar diye kırıyor boşş eğer dolu olsaymış çukurun içindekini oraya gömecekmiş yani diyeceğim gittiğiniz arkadaşlarınızı kendiniz ayarlamız gerekiyor AMA NE KADARR selametle

walkman

Kullanıcı
Rabbim hakkımızda hayırlı ve güzel olanı nasip eylesin. Etraftan duyduğum kadarı ile çıkan mal yüzünden birbirini kürek ile parçalayan mı dersin birbirlerini zehirlemeye çalışanlar mı dersiniz. Allah bu tür bela ve musibetlerden muhafaza buyursun. Ekip işi herşeyden önemli. Ekipte en az bir ile arka daş olmak gerek diye düşünüyorum.