Ermeni Eviyle Ilgili Bütün Resimler Ve Ölçümler Wtrlk Usta Ve Diğer Ustalar

Sado6161

Kullanıcı
üsdatlar buraya bi el atın resimde kapı gibi örülmüş yeri ev sahibi kendi kapamıştır sormak istediğiniz bişiy olursa cevabını verebilirim şimdiden tşk

Sado6161

Kullanıcı
aynen yanlışlıkla oldu diğer resimleri ekleyememişim onda nerde ustalar kimseden ses çıkmadı

A21MEDLi

Admin
şu kemerli girişin ve solundaki pencerenin karşı resim varmı?

Sado6161

Kullanıcı
Usta kemerli giriş ben göremiyorum resimlerde resimlerin hepsi buladar hacı kına geldi resim çekmekten tşk alakan için

A21MEDLi

Admin
sırıtını mihraba ve pencereye ver karşısının resimleri varmı?
bu evde işaret göremiyoruz,ne edek,ancak bu tip yerler ne amaçla yapılmış öncelikle onu görmeye çalışıyoruz.eğer karşısındada şüpheli bi yer göremezsem bu konu benim için kapanır.

gakkos

Kullanıcı
Kardeşim öncelik ocak olan yerdir ocağın alt zeminin de sal taş olmalı varsa bak aynısı pencere gibi olan küçük yer içinde geçerli

Sado6161

Kullanıcı
sırıtını mihraba ve pencereye ver karşısının resimleri varmı?
bu evde işaret göremiyoruz,ne edek,ancak bu tip yerler ne amaçla yapılmış öncelikle onu görmeye çalışıyoruz.eğer karşısındada şüpheli bi yer göremezsem bu konu benim için kapanır.

Usta resimleein hepsine bakmadın galiba pencere diye işaretlediğin yerin solu normal duvar işaret göremedim derken ocagın kmer yerinin orda bi işaret var ikincisi pencere diye işaretlenmiş olan yerdeki taştada çarpıya benzer bi işaret var bilmem baktınmı saygılar

A21MEDLi

Admin
Usta resimleein hepsine bakmadın galiba pencere diye işaretlediğin yerin solu normal duvar işaret göremedim derken ocagın kmer yerinin orda bi işaret var ikincisi pencere diye işaretlenmiş olan yerdeki taştada çarpıya benzer bi işaret var bilmem baktınmı saygılar

o kemer ocak yerimi? sanki orda hiç yemek yapılmamış gibi çok temiz duruyor.orda şuna dikkat et.ocağın başlangıcından havalandırmasının taa çıkışına kadar olan iç bölmünü çok iyi kontrol et gerekirse bacanın dış kısmında dedektör tut..şöminenin üstündekini görmüştüm.
pencerede OKu çizerken sol duvarı göstermiş gibi olmuş.sırtını pencereye ve şömineye verip karşısının resmini yolla..