Ermenilerde 3 ün Önemi ve , Mezar , Gömü Bulma yöntemleri | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Ermenilerde 3 ün Önemi ve , Mezar , Gömü Bulma yöntemleri

grasviti

Kullanıcı
Niye olmasın.... vardır unutmayın ki yıllar önce banka yoktu kilise vardı birçok.insan zihniyet eşyalarını kiliseye birakirlardi

GraSviTi

asterix

Kullanıcı
ben o taşları mezar olarak algılamıştım ustam sizne dersiniz.kılıse dyosunuz gerçi.hep aynı yerde sürekli düzgün taşlar çıkıyo zaten

grasviti

Kullanıcı
Ustam aynı yer bir zamanlar bende vardı bir sürü o şekilde taş çıktı ayrıca mezarda var kilise varsa mezarda vardır yakinlarinda

GraSviTi

grasviti

Kullanıcı
Tabi surasida var çift sürdüğünüz için bakalım yapıyı nereden koparıp geldi yani anlayacağın o taşlar çift sürdükçe oralara buralara dagildi

GraSviTi

asterix

Kullanıcı
taşlar belli metre içerisinde zaten çift uzağa götüremiyor.yanındada o taşlar var zaten.ve sol tarafında 100 mt mezarlık zaten mevcut.bu taşlar o mezarlığın devamımıdır diye düşündüm.altında bişeyler olabılır gibi geldi diğer ustaların yorumlarınıda alırsam sevinirim

Storm

Kullanıcı
oVXJpQ
Z3Xlpg
pnbO5n
RDrjgn
yq6kGN
6NajD9
WDqjXQ
Öncelikle sa hocam. Yaşadığım bölge se önceden Ermeniler yaşıyormuştı. Gezerken şelale gibi yerin üst kısmında bu tarz şeyler buldum bi yardımcı olursanız sevinirim. Bunu buldum parçaladım direk. Daha sonra bunun hemen yakınında bi adet daha buldum hemen üst kısmında bi adet daha vardı. Yalnız onların sekli bundan farklı

gıral

Vip Üye
oVXJpQ
Z3Xlpg
pnbO5n
RDrjgn
yq6kGN
6NajD9
WDqjXQ
Öncelikle sa hocam. Yaşadığım bölge se önceden Ermeniler yaşıyormuştı. Gezerken şelale gibi yerin üst kısmında bu tarz şeyler buldum bi yardımcı olursanız sevinirim. Bunu buldum parçaladım direk. Daha sonra bunun hemen yakınında bi adet daha buldum hemen üst kısmında bi adet daha vardı. Yalnız onların sekli bundan farklı
Resimler görünmüyor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
oVXJpQ
Z3Xlpg
pnbO5n
RDrjgn
yq6kGN
6NajD9
WDqjXQ
Fotoğraflı define işaretleri bölümünde
Konunuzu açınız
Hem bu konuyu bölmemiş olursunuz
Hem de Ustalarımız
Konunuzu daha rahat takip ederler
Konunuzun içeriği ile ilgili
Başlık seçiniz
Lütfen forum kurallarını tekrar okuyunuz

sprtcs

Kullanıcı
galiba resimleri tek göremeyen ben değilim ☺