Fayda Yok | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Fayda Yok

wolf_52

Kullanıcı
desdurrrrrrrr....konuya bakdım burda pazar var yaa, aha bende şu köşeye durayım barii.. ya bismillah, şelale var yığma ma var değirmen var mahsen varr mezarı var kasası varrr ...........:p:p:p(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha) ahada pazarladım getdiiii

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustalarımız,birlikte bir resmi kazı yapma arzusundalar. o nedenle resmiyete uygun,münasip bir yer tespiti henüz yapılmadığından,gelen tekliflerden en uygun olan seçilecek. menzilli kardeşime ,bu amaçla yazıldığını herkes anlasın. yoksa üyelerimiz yazılanların amacını anlamayacak.

wolf_52

Kullanıcı
ustalarımız,birlikte bir resmi kazı yapma arzusundalar. o nedenle resmiyete uygun,münasip bir yer tespiti henüz yapılmadığından,gelen tekliflerden en uygun olan seçilecek. menzilli kardeşime ,bu amaçla yazıldığını herkes anlasın. yoksa üyelerimiz yazılanların amacını anlamayacak.
kesinliklee öyle abii... arkdaşlar ilk başda belirtmiş resmi kazı için sadece .. ben de onlara istinaden.. bir az gerçek bir az latife.. ortaya karşık mayetinde söyledimm... ne edelim senden onay çıkmadı... ama demem gibii orası kontrolum altında bir yer abimm....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
64 hisseli dedemin evi, dertli baba türbesi, arazi sahibinin beni silahla beklediği çeşme, çok eski camide avluda bir miktar, 2 dede mezarı yatırı var.
(aliveli gerisini okuma kardeşim ;) ) gayrı resmi yapıyoruz diyene kapımız sonuna kadar açık.

resmiyetle çözülür yerim ilk düşünüşümde yok ama merak buyurmayınız daha düşündükçe aklıma uygun yerlerde gelebilir. hele şu kardeşler abiler eteğinde neler var bir döksünler. (keyif)

unutmadan @sakaryalı ya da bir danışmak lazım belki buna uygun yerleri vardır.

wolf_52

Kullanıcı
64 hisseli dedemin evi, dertli baba türbesi, arazi sahibinin beni silahla beklediği çeşme, çok eski camide avluda bir miktar, 2 dede mezarı yatırı var.
(aliveli gerisini okuma kardeşim ;) ) gayrı resmi yapıyoruz diyene kapımız sonuna kadar açık.

resmiyetle çözülür yerim ilk düşünüşümde yok ama merak buyurmayınız daha düşündükçe aklıma uygun yerlerde gelebilir. hele şu kardeşler abiler eteğinde neler var bir döksünler. (keyif)

unutmadan @sakaryalı ya da bir danışmak lazım belki buna uygun yerleri vardır.
HAHAHAH herkez etğindeki taşı döksün ben daha yatan adam dağından bahsetmedim.... oralar adam uçurur şimdii rabbim nasip ederse baharda gidecem herkezin azı açık kalcakk öyle dehşet bir yer orası... orayı yapanlar... yapanlardan sonra ben bilyorum sadece.... 1.50 boyunda yumurta sadece bu kadrrını söyelimm....aslında kırokisini çizmişdim kardeş site olan xxxxxxxx paylaşdım.... ilada fotraf dedilerr... bakim ordan koplerim buraya ... değşiklik olurr...

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizliden20

Kullanıcı
:D:D:D:D:Dustalarım beni güldürdünüz allah da sizi her daim güldürsün inşllah.bendede ilk üçtanesini söyleyeyim bari olaya şenlik gelsin.60*90 -60 cm içi altın ve gümüş olan sandık.110*90 içi altın dolu küp.100*70 içi altın küp.bunlar sadece 3 ad gerisine sayarsam .kırmızı nokta.:D:D:D:D:D

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ustam bu kısırlık normal, bakın zamanla çok yerler paylaşılacak, ben yerimi paylaşmıycam diyen bir ortağımız olacağını sanmam. zamanla burası dolar da taşar bakında görün. nisan mayıs gibi en az 20 30 yer önerisi gelmiş olur bile.

Üst Alt