Fayda Yok | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Fayda Yok

sfm

Kullanıcı
selam ustalarım sizde durumlar nasıldır bilmem o kadar güzel yerler var elimde, ne izin alabilecek sponsor bulabiliyorum.ne çalışacak ekip bula biliyorum.olmuyor arkadaş ben bu milleti anlamıyorum.istediğin kadar yer altının röntgenini çıkart.belki fotoraf üzerinden nokta atan tek kişiyim.gene olmuyor.dünyanın en güzel jeo radar cihazının yapamadığı çizimleri de atsan fayda yok.ekip yok sponsor yok yok yok.saygılar
boş ver abi sen dert etme bir gün kıymetini bilen çıkar.o zaman şimdi kıymetini bilmiyenler için her şey çok geç olacaktır.abi bana da senin gibi değerli abi lazım özelden numaranı versen

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
O Honaz dağı yokmu neler gizliyor neler acı gölün suyuna neler yansı yor benden bukadar.

denizliden20

Kullanıcı
boş ver abi sen dert etme bir gün kıymetini bilen çıkar.o zaman şimdi kıymetini bilmiyenler için her şey çok geç olacaktır.abi bana da senin gibi değerli abi lazım özelden numaranı versen
sfm kardeşim kusura bakma tel veremiyorum.çok değerli olduğunu bildiğim bir ustanın radyosteziyle kendi tarlasında bir kaç yer ölçtüm.bey efendi tenezül edip ölçtüğüm yerleri kontrole gitmeden beni başka yer ölçtürdü.orayıda zaten yanlış noktalamış.benim aldığım noktaları yalanlayıp.beni maskara etme gereği duydu.yani iki yerede henüz gidip kontrol etme gereği duymadan benim notumu verdi yani noyum sıfır .onun için kendine başka birini bul kardeş ben sahtekarın biriyim.milleti kandırmaktan başka bildiğim bişi yok kusura kalma kal sağlıcakla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Denizlili20 bence sen bu olayı çok büyüttün ve başkalarının lafı ike hem kendine hem bizlere gereksiz haksızlık yapıyorsun. Bunu böyle bil...

ASİAVCI

Kullanıcı
sfm kardeşim kusura bakma tel veremiyorum.çok değerli olduğunu bildiğim bir ustanın radyosteziyle kendi tarlasında bir kaç yer ölçtüm.bey efendi tenezül edip ölçtüğüm yerleri kontrole gitmeden beni başka yer ölçtürdü.orayıda zaten yanlış noktalamış.benim aldığım noktaları yalanlayıp.beni maskara etme gereği duydu.yani iki yerede henüz gidip kontrol etme gereği duymadan benim notumu verdi yani noyum sıfır .onun için kendine başka birini bul kardeş ben sahtekarın biriyim.milleti kandırmaktan başka bildiğim bişi yok kusura kalma kal sağlıcakla

yukarda bahsi edilen kişi benim evet kendi köyumde bir araziye bakması için rıcada bulundum sağ olsun bikaç noktada emarelerin olduğunu ve bakılması gereken yerleri işaretledi malum annemin hastalığı zamanın olmayışından ankaraya 180km köyume gidip gösterilen noktalarda etut yapamadım.

Diğer konu ise harbiçi arkadaşımız bana etüdü ön calışması yapılmış neyin ne olduğu bilinen bir resim atın ben DENİZLİDEN20 USTADA BİR BAKTIRAYIM DEDİ bunun üzerine cihaz etüdü cubuk etüdü ve anlatmayacağım iki etut daha bu yer için yapıldı yer sadece benim bilgim dahilinde deyil KAREKUKIR arkadaşımızında bilgisi dahilindeki bir noktadır şimdi sizlere denizli20 usdadın ölçumlerini atacağım ve bizim aldığımız ölçümleri atacağım .
ALLAH şahittir bir arkadaşıma bu adam bilmiyor üfürüyor yalancıdır demedim siteden bir cok arkadaşa telefonda bakılacak yer varsa denizli arkadaşın yeridir dedim neden böyle bir alınganlık yaptı onuda bilmiyorum
bu ilk bakması

buda netleştirdiği olcumu

BU RESİMDEKİ YERDE 4 CİHAZLA ETUT EDİLİP 3 ODALI BİR YER OLUP ORTADAKİ ODA MALZEME ODASIDIR BUDA BİZİM GARANTİYE BİNDİRDİĞİMİZ YERDİR

BİZ BUNU SÖYLEDİĞİMİZ İÇİN birilerini şuçlamış oluyorsak bişey diyemeyeceğim denizli usdat alınganlık yapıyor derim

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizliden20

Kullanıcı
yok be erol bey tm o kişi sesinde gazeteye vereydin bari benin sana alındığım benim aldığım noktayı kontrol etmeden noktayı yalış demen e şimdi bu oldumu yaaa;)(kahkaha)

• Beğen
Tepkiler: sfm

denizliden20

Kullanıcı
Denizlili20 bence sen bu olayı çok büyüttün ve başkalarının lafı ike hem kendine hem bizlere gereksiz haksızlık yapıyorsun. Bunu böyle bil...
estafullah bozkurt bey ben kimsenin lafıfla iş yapmam ve kimseyede üzmem hele hele (albertusun )gibi kişilerle olub kimseyede üzmem sadece susar beklerim.rabbimden beklerim olacakları.

ASİAVCI

Kullanıcı
yok be erol bey tm o kişi sesinde gazeteye vereydin bari benin sana alındığım benim aldığım noktayı kontrol etmeden noktayı yalış demen e şimdi bu oldumu yaaa;)(kahkaha)
biz neyin ne olduğu yerin teyidi için attık bu resimleri sana bize lahit yeri veya para bulasın diye değil işallah o noktalarıda etut ederiz zamanı geldiğinde sıkıntı olmaz sadece biraz zaman alır okadar bu tur alınganlıklar olmasın lütfen biz herkezin adına cabalıyoruz bunun içine sizde dahilsiniz tek sucumuz iki ölçüp bir kesmemiz galiba hayırlısı artık uzun inçe bir yoldayız sonumuz hayır ola