Fayda Yok | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Fayda Yok

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bak daha ben yazrken bile 3 tane yer önerisi gelmiş. tabi bunların resimleri olacak arazi etüdü yer önerisi yapan kişi tarafından yapılacak, bu izlenim ve resimler/videolar burada aramızda paylaşılacak.

cih,az, mak,ine çubuk işaret çözümlemesi, bunların hepsi sitemizdeki katılımcı arkadaşlarımızın yardımlarıyla tüm etüd gerçekleşecek. bakalım bizi neler bekler.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
harbici ustam beni takip ediyormusun bilmiyorum ama allahın izniyle benim derinlik önemli deil yer altı fotokopisini çıkartıp çizim yapma gibi yeneneklerim var.resim üzerindende nokta atma işin de şimdiye kardar boşum yok inşlh hayırlı olur

inşallah ustam. bahsettikleriniz özel yetenek durumuna giren olaylar. böyle bir yeteneğiniz varsa tabiki yardımlarınız bize büyük artı getirecektir.
ama şakayla karışık; sonra sende hocalar gibi mal kaydı yana gitti falan dersen bozuşuruz ona göre menzilli ustam :D
güzel yollardasınız; Allah gönül gözünüzün tüm perdelerini kaldırsın inşallah.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
:Dilahi.ustam güldürme beni senin elinde çubuk olmayakmı.ben ölçü attıktan sonra birde sen atarsın bozuşmayıveririz:D:D

ustam kısmetse çok kapsamlı bir etüt yapılması lazım. çubuk maki,ne bunlarla tespitler de çok önemli. imkanı olan her site kadrosundaki ustamın bu konulara yardımları bizler için çok önemli. gerek manevi gerekse bilgi ve maki,ine çubuk ve özel yetenekler de dahil. bu konulara katkılar bekliyoruz. inşallah bir kaç nokta üzerinde düşünmeye başlayınca ardındfan da yer etütlerimiz olacak inş. tabi belki ben katılamam da siz katılırsınız veyahut size uzak kalır da bir başka ustam gider veya bana yakın olur zamanımız olur da bizlerde elimizden geldiğince katkılar sağlayacağız teknolojik olrak.

SAKARYALI

Kullanıcı
Değerli ustalarım.
Çocukluğumdan beri üzerinde gezdiğim ve hep aklıma takılan bir yerden bahsedeğim size.
Orman içerinde bir tarlamız var ve bu tarlanın başından eski bir patika yol geçmekte, yolun tam üzerinde 4 parçadan oluşan bir bütün taş bulunmaktaydı.Bir arkadaşım aracılığıyla alan tarama ,mak,ina ve Çubukla tespit yaptırdım verilen ve görülen bilgiler gerçekten kayda değerdi.Lakin doğruysa.
Zaman ilerliyor ve benim aklımdaki soru işaretleri artmaya devam ediyor, ne yapabilirim diye içim içimi yiyordu.
Yine bir arkadaşım vasıtasıyla mak,inası ve çubukların dilinden iyi anlayan bir adam buldum, alana geldiğimizde ona hiç bir şey söylemeden yeri kendisinin bulmasını istedim.Adam çubuklarla yeri tespit etti ve bana bir önceki gelen adamla aynı noktayı verdi.Şaşırdım tabiki.
En son @HARBİCİ kardeşimle yaptığımız çubuk ve ded.ektör tespitinde yine aynı sonucu aldık.İlgiye layık veya değil siz değerli ustalarımın kararı.
Tek merak ettiğim siz değerli ustalarımın eğer yardımı olursa sizin yaptığınız tespitlerle önceden yaptırmış olduğum tespitlerin çakışıp çakışmayacağıdır.
Saygılar.

wolf_52

Kullanıcı
:D:D:D:D:Dustalarım beni güldürdünüz allah da sizi her daim güldürsün inşllah.bendede ilk üçtanesini söyleyeyim bari olaya şenlik gelsin.60*90 -60 cm içi altın ve gümüş olan sandık.110*90 içi altın dolu küp.100*70 içi altın küp.bunlar sadece 3 ad gerisine sayarsam .kırmızı nokta.:D:D:D:D:D
yaf ustamm senin gibi birr yetenek varda burda.. pisişik güçelre sahipp benim yerlerde baka verr allah rızası içinn zorlarını bilyorumm lakin basit kolay yer varmıı kasaa cep falan brii göz at hele kurban benim konularımaa...

denizliden20

Kullanıcı
ustam kısmetse çok kapsamlı bir etüt yapılması lazım. çubuk maki,ne bunlarla tespitler de çok önemli. imkanı olan her site kadrosundaki ustamın bu konulara yardımları bizler için çok önemli. gerek manevi gerekse bilgi ve maki,ine çubuk ve özel yetenekler de dahil. bu konulara katkılar bekliyoruz. inşallah bir kaç nokta üzerinde düşünmeye başlayınca ardındfan da yer etütlerimiz olacak inş. tabi belki ben katılamam da siz katılırsınız veyahut size uzak kalır da bir başka ustam gider veya bana yakın olur zamanımız olur da bizlerde elimizden geldiğince katkılar sağlayacağız teknolojik olrak.
ustam bana kalırsa en güzel etüt görsellikten ziyade ölçüm çizim.çünkü doğa olaylarından dolayı bazı görsellikler kayboluyor.veya dönem soygununa uğramış oluyor.şahsen ben bu konularda çubuklarımdan başka ,işaret ve görselliklere hiç itibar etmem.açıkcası sadece teknolojiyide itibar etmem.teknolojidede imkanlar belli metraja kadar.lakin çubuklarda böyle bir sıkıntı yok.aynen foto kopi çıkartır gibi yer altının pilanlarını çıkarta bilirsin.hayırlısı

denizliden20

Kullanıcı
yaf ustamm senin gibi birr yetenek varda burda.. pisişik güçelre sahipp benim yerlerde baka verr allah rızası içinn zorlarını bilyorumm lakin basit kolay yer varmıı kasaa cep falan brii göz at hele kurban benim konularımaa...
ustam sen beni yanlış anladın bende hiç bir güç yok( pisişik)derken ne anlama geldiğinide bilmiyorum.kolay yerler konusundada o kadar tespitlerimde hiç kolay yer kalmadı.malum dünyanın en eski mesleği bu kolaylar bitti.saygılar

Üst Alt