Gönlünüzden Geçenleri Yazın | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Gönlünüzden Geçenleri Yazın

MAVRAN

Vip Üye
Bak bu olur çocukların cıvıl cıvıl oynayıp zıplamadığı yer yer değildir viran olmaya mahkumdur...
düşünsene çocuklar etrafına toplanmış mavran dede bize maceralarını anlatırmısın diyorlar ve sen de Allah ne vermişse kazma sallar gibi sallıyorsun hoş olmazmı... :D bir de tersini düşün her gün birbirimize çocukların arayıp sormadığından türlü hastalık ve iştahsızlığımızdan muhabbet ediyoruz yediğimiz madikleri birbirimize iç çekerek anlatıp dertleniyoruz...:(:mad:
Dostum. Kesinlikle anlatmıyorum vede anlatmıyacağim benim yaşadıklarımı torunlarimin yaşamasını istemiyorum. Hem eski dostluklar şimdilerde yok para uğruna kimsenin başına bir hal kelmesin. Ben neler yaşadım ne badereler geçirdim can dostlarım kardeşlerim yanımda olmasaydı şimdi çoktan bu dünyadan göçmüş olurdum. Bundan ne çocuklarıma nede torunlara anlatmam tavsiyem sizlerde anlatmayin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Eveeet... dostum bazen çok çetin imtihanlara tabi oluyoruz bundan sekiz ay önce en yakın arkadaşım olan içtiğimiz su ayrı gitmeyen birinden öyle bir madik yedimki hala daha kendime gelebilmiş değilim...
menfaat işin içine girdimi ne dostluk dinliyor nede başka bir şey Mevlam iyilerle karşılaştırsın cümlemize her iki cihanda da iyilikler versin rahmetiyle muamele etsin inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye
Eveeet... dostum bazen çok çetin imtihanlara tabi oluyoruz bundan sekiz ay önce en yakın arkadaşım olan içtiğimiz su ayrı gitmeyen birinden öyle bir madik yedimki hala daha kendime gelebilmiş değilim...
menfaat işin içine girdimi ne dostluk dinliyor nede başka bir şey Mevlam iyilerle karşılaştırsın cümlemize her iki cihanda da iyilikler versin rahmetiyle muamele etsin inşAllah...
(ağla) Amin' İnşallah.hikhikhikhik (ağla) ben artık konuşmamayı tercih ettim :confused: birde benim yaşadıklarım :confused: Allaaaahhhhhhhhh.çok kötü çok Allah İyilerinle karşılaştırsın Mavran Ustamada Gelmiş Geçmiş olsun

MAVRAN

Vip Üye
Dostum geçmiş olsun üzüldüm amma yinede herkesi aynı kefeye koymamalı diye düşünüyorum, Yanılıyormuyum.

Kafkaslı

Vip Üye
esselamünaleykum

Yazın ne geliyorsa içinden derdi olanlar sıkıntısı olanlar güzel günlerini kötü günlerini başından geçen olayları yazın sohbet oluşsun
sormak isteyipte soramadıklarınız hep beraber sohbet eder bir birimizi daha iyi tanırız
derdimiz insanları ifşa etmek deyil gaye sohbet etme bakın bu işi mavran ve tevfik kardeşlerimiz ne güzel sohbet ediyorlar

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Allah sizden Razı Olsun Sayın Ustam;
Sayın Mavran Ustamın bana dedikleri aklımdamı kaldı bilemiyorum :eek: dün akşam Babamı rüyamda gördüm hayır olsun benden yardım istediğini bende oradan hemen kaç,uzaklaş diye yalvardığımı gördüm.(ağla) Allah Biliyor' ya..sabah kalktığımda Sizin söyledikleriniz ile Mavran Ustamın söyledikleri..ile akşam gördüğüm rüya bana çok dokundu ve bende yıllar sonra babama ilk defa içimden gelerek bu sabah '' Baba Hakkım Sana Helal Olsun dedim.(ağla) Saygılar.

Kafkaslı

Vip Üye
esselamünaleykum bak ne güzel vesile olduk inşallah
senin adına memnun oldum babanada allah rahmet etsin inşallah

Üst Alt