Gönlünüzden Geçenleri Yazın | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Gönlünüzden Geçenleri Yazın

MAVRAN

Vip Üye
TEVFİK ABİ ALLAH RAZI OLSUN nekadar sevindim bir bilebilsen.ALLAH Babaya öyle bir kutret verdi ki biz bunu çok zor anlıyoruz.
Ama birşeyi çok iyi anlıyorum TEVFİK ABİ ALLAH Seni seviyor, bak yazışmamizin gecesinde senin gönlüne iyiliği düşürdü. Kurban ben dün gece sizin için dua ettim şimdi sıra sende TEVFİK ABİ Dua sırası sende Babana çokça dua et . ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.
Hattap Hocamdan da razı olsun böyle bir konu açtı.

TEVFiK

Vip Üye
Selamunaleyküm Sayın Ustam Allah sizden bir Ömür boyu Razı Olsun Allah'ım Sizin Dua'larınızı Kabul etsin İnşallah Yemin ile dün akşam 2 seneden beri görmemiştim nasıl olduysada dün gece gördüm.ve İnanıyorum'ki Sizde Allah'ımın Sevdiği Kullardan bir tanesiniz Dua'nızı Kabul etmiş.
sizin sizlerin söylediklerinize gerçekten çok duygulandım birde gördüğüm rüyyanın etkiside olunca İstemiş olduğu Helalliğimi verdim.Allah'ım Kabul etsin.:(
Ah beeee Güzel Ustam birde benim bulmam içinde dua etseydiniz.:D Saygılarımla.

MAVRAN

Vip Üye
Söyleyene değil sen SÖYLEDENE bak.
İnşEllah TEVFİK ABİ istemiş olduğun her ne Murat varsa olur. İnan kurbanım bizde birşey yok verende O alanda yine O. ALLAH cümlemizin gecmişlerine rahmet eylesin.

TEVFiK

Vip Üye
Söyleyene değil sen SÖYLEDENE bak.
İnşEllah TEVFİK ABİ istemiş olduğun her ne Murat varsa olur. İnan kurbanım bizde birşey yok verende O alanda yine O. ALLAH cümlemizin gecmişlerine rahmet eylesin.
Allah Razı Olsun Evet dediğiniz gibi verende alanda Allah ..Allah cümlemizinde yar ve yardımcısı Olsun Allah Sizinde Ne Muradınız varsa versin İnşallah.Saygılarımla.

Kafkaslı

Vip Üye
esselamünaleykum
  • Yaratanı hangi kelimelerle tanımladığımız, kendimizi nasıl gördüğümüze ayna tutar. Şayet, Allah dendi mi öncelikle korkulacak, utanılacak bir varlık geliyorsa aklına, demek ki sende korku ve utanç içindesin çoğunlukla. Yok, eğer, Allah dendi mi evvela aşk, merhamet ve şefkat anlıyorsan, sende de bu vasıflardan bolca mevcut demektir.

TEVFiK

Vip Üye
Ve Aleykümselam Sayın Ustam

• Yaratanı hangi kelimelerle tanımladığımız, kendimizi nasıl gördüğümüze ayna tutar. Şayet, Allah dendi mi öncelikle korkulacak, utanılacak bir varlık geliyorsa aklına, demek ki sende korku ve utanç içindesin çoğunlukla. (ağla)Yok, eğer, Allah dendi mi evvela aşk, merhamet ve şefkat anlıyorsan, sende de bu vasıflardan bolca mevcut demektir.

Üst Alt