Gönlünüzden Geçenleri Yazın | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Gönlünüzden Geçenleri Yazın

TEVFiK

Vip Üye
TEVFİK ABİ Ben sizleri kendi yaşıma yakın gördüğüm için sizi es geçtim.
Geceleri saymazsak 25 yaşındayım ya ondan.
hıımmmmmmmmmmm çok Teşekkür ederim siz benden bile küçüküşsünüz.Allah Size sağlık uzun Ömür versin benimde geceleri saymazsak bende 29. yıl 6 ay 3 gün yaşındayım.:eek::D hadi saatinide yazmıyayım.:D Sevgiler ve Saygılar.

MAVRAN

Vip Üye
Yapmayın arkadaşlar gençlere de yer açmak lazım bir zaman sonra derlerki şu karşı tepede moruklar köyü varmış eskiden hangi mezarı kazsan mezar hediyesi paslı kazma çıkıyor... :D
yapma Dostum bizimde mezarımızı kazan çıkarmı. Ben vasiyet eteceğim mezar taşıma yazın bu mezarda değerli bir şey yoktur.;););)

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
İhtiyar heyeti gibi toplanmışsınız bu nedir böyle ama unutmayınki :D:D

MAVRAN

Vip Üye
LACİVERT USTAM Dinleyelim bir yaşlı bir genç evlere yerleşim böyle olsun.
Cami imamı Hattap hocam olur. Ona lojman da veririz.

MAVRAN

Vip Üye
Hah.. işte o zaman hapı yuttun demektir... aklında olmayanın bile aklına getirmiş olursun kemiklerinle in cin top oynar...:D:D
Ustam vazgeçtim bu köyü kurmaktan en iyisi herkes kendi bahçesinde eğer kazara torunlarimiz kazar en azından kemiklerimizi yerinde bırakırlar. Korkuttu beni ustam.:eek::eek::eek:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
LACİVERT USTAM Dinleyelim bir yaşlı bir genç evlere yerleşim böyle olsun.
Cami imamı Hattap hocam olur. Ona lojman da veririz.

Bak bu olur çocukların cıvıl cıvıl oynayıp zıplamadığı yer yer değildir viran olmaya mahkumdur...
düşünsene çocuklar etrafına toplanmış mavran dede bize maceralarını anlatırmısın diyorlar ve sen de Allah ne vermişse kazma sallar gibi sallıyorsun hoş olmazmı... :D bir de tersini düşün her gün birbirimize çocukların arayıp sormadığından türlü hastalık ve iştahsızlığımızdan muhabbet ediyoruz yediğimiz madikleri birbirimize iç çekerek anlatıp dertleniyoruz...:(:mad:

Üst Alt