hepiniz Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

hepiniz Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sitemizde görmek istemediğimiz ,kabullenilmesi hoş olmayan bir gelişme.
benim siteye mesaimi harcamadan başka tek kazancım,bir hayır dua,birde,burada bulduğum dostukların verdiği mutluluktur. bu durumu etkileyen her türlü gelişme beni olduğu gibi bütün usta ve üyelerimizin moralini alt üst etmeye yetiyor.
üye sayısı değil benim için önemli olan, insani vasıflara haiz değerli dostlarımızla bir arada bulunmak,birlikte paylaşımlara imza atmak,arada bir de olsa hal hatır sorabilmek hasbihal edebilmektir. dostlarım adına ne unutan nede unutulan , ne küsen nede küsülen ,ne kıran nede kırılan olmamak adına ,elimden geldiğince azami gayret gösterdiğimi düşünüyorum.
hayatın akışı gereği zorunlu ayrılmaları kabul edebiliriz ama bir ustamız neden gösterilerek ayrılma düşüncesi ,bu sitede kabul göremeyecek bir bakış açısı olur.
ne ustamız böyle bir durumu kabul eder,nede sen bir yanlış algılama neticesi aramızdan bu şekilde ayrılmayı hak ediyorsun.
fındık kabuğunu doldurmayacak nedenler birliğimiğize zarar verebiliyorsa bizlere vah vah.
ustamızın bir kaç gündür,katılamamasının sizinle hiç bir ilgisi yok kardeşim. eğer sizin varlığınız onu rahatsız ediyor olsa bunu açıkça beyan edecek açık yürekli bir kardeşimizdir.
kayın babasının ağır bir ameliyatı gereği ,gündüz iş gece hastahane arası koşuşturmaktadır.
çok kısa zaman içinde aramızda olacaktır inşaallah.

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
herkese hayırlı günler hayırlı formlar.sempati ustam evet bende gitmenize karşı yım.bütün karşı olan ustalarıma katılıoyom.evet burası bir aile ortamımız var birimize birşey olsa vücudumuzun azaları gibi hep beraber neler yapılır diye yardımcı olmaya çalışılan bir ortamdayım diye seviniyom.demek neymiş ankaralı ustanın senle ilgisi yok bak hakikat çıktı ortaya kayın babası hastaymış.onada geçmş olsun.hadi bakalım bilgisayarın başında senin için bekliyom olumlu bi açıklama.yadasıfırdan başlama yada bence hastalıkta kırgınlık olmaz telefonu vardır sende bi geçmiş olsun de sevabın KOCAMANINI EN BÜYÜĞÜNÜ sen kazan varmısın o yüce PEYGAMBERİMİZİN SÜNNETİNE uymaya.ALLAHA emanet olalım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
s.a.
herkese hayırlı günler hayırlı formlar.sempati ustam evet bende gitmenize karşı yım.bütün karşı olan ustalarıma katılıoyom.evet burası bir aile ortamımız var birimize birşey olsa vücudumuzun azaları gibi hep beraber neler yapılır diye yardımcı olmaya çalışılan bir ortamdayım diye seviniyom.demek neymiş ankaralı ustanın senle ilgisi yok bak hakikat çıktı ortaya kayın babası hastaymış.onada geçmş olsun.hadi bakalım bilgisayarın başında senin için bekliyom olumlu bi açıklama.yadasıfırdan başlama yada bence hastalıkta kırgınlık olmaz telefonu vardır sende bi geçmiş olsun de sevabın KOCAMANINI EN BÜYÜĞÜNÜ sen kazan varmısın o yüce PEYGAMBERİMİZİN SÜNNETİNE uymaya.ALLAHA emanet olalım.
arzum ve temennim,sempatik kardeş,im konuya girdiği zaman ,bu gerçeği görerek ,ustamız
adına hastalık vefaat bölümündeki açtığım konuya geçmiş olsun temennilerini gönülden iletecektir.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ohooo böyle ufak tefek işlerden millet birbirine küsse memlekette birbiriyle barışık kimse kalmazdı.
Otur oturduğun yerde bi yere gidemessin.:rolleyes:
Canımsın.
Hee varsa bende helal etmiyom. Hadi git nere gidiyorsan:)

cantar

Vip Üye
arkadaşım konunuzu bilmiyorum ama bence şu alınganlık küslük işini bırakın sizlere hiç yakışmıyor neyi paylaşamıyorsunuz neyi paylaşamıyoruz bilmiyorum şurada güzel bir nezih ortamı yakalamayı başardık bunu zedelemiyelim Allah küslüğü küs olanı sevmez muhakkak ki bir yanlış anlama vardır büyük büyüklüğünü küçük küçüklüğünü bilmeli saygının bittiği her ortamda sevgide biter sevgi saygıdan daima öncedir önceliklidir gördüğüm kadarı ile ikinizde aynı yörenin iki insanısınız her ikinizide şahsen tanımıyorum bu portalda gördüm tanıdım ama çocuk değilsiniz artık kendinizi yaşınızın aklı selimine getirin Allah Affedici bizler neyiz ki birbirimizi af etmiyoruz gelin bu saçma gönül kırgınlıklarını bırakın kırılacak darılacak küsecek olsam bende darılırdım küserdim gidiyorum derdim fotograf paylaşıyorum bu erkeklik organıymış diyorum arkadaş yazıyor ben orada peri bacası görüyorumperi bacası ne kadar zamandır erkeklik organı oldu diyor arkadaş ama bilmiyorkiben onu sağlam bir kaynaktan aldım paylaştım ve peri bacalarını her kes tabiatın doğanın rüzgar ve yağış erozyonu ile oluştuğunu söylerler aslında hepsi insan elinden çıkmadır ama anlatamam anlatamazsın anlatamazlar anlamazlar çünkü bir şeye bakmak değil baktığını görmek gördüğünü anlamaktır neye baktığın neyi gördüğün neyi anladığın önemlidir..Ankara ustamız ve sempatik kardeşimiz siz siz olun kimseden bu forumda helallik istemeyin size helallik vermezler ben şahsen vermem birlikte çıktığım yolda beni yarı yolda bırakan üzen kıran her kim olursa asla hakkımı helal etmem............
Herkes bilmeliki haddini bil haddini haddini bilmez isen eğer patlatırlar enseni diyerek işi tatlıya bağlıyalım.....Yakışmıyor dostlar arkadaşlar siz yakıştırıyorsanız bilmem......
hepiniz a.e.o.

GRİ

Kullanıcı
şu üç beş gunluk dunyada en nefret ettiğim konulardan bitaneside,böle boş şeylerin yüzünden basit bişey için kaçmak.
çocuk bile darıldımı bir kaç saat sonra dönup konuşabiliyor.
üzerünize alınmayın sakın ama....;
basit bir sorun için kalp kırmak,ondan uzak durmak,küs olabilmek bana göre cahillikten vede zaaftan başkada bişey değildir.
bu sitede 1 yıl öncesinde iki uye kardeşimizin tartıştığını bilakis görmüştüm.
lakin onlar aradan bir hafta bile geçmeden ikiside siteye girip yine yorumlarına,ama doğru ama yanlış devam ettiler.
ne diyim bölesine kaliteli bir sitede bunları görünce inanıni bende soğuyabilirm.
ama iradem çok şükür okadar basit ve aciz değildir.
ALLAH c.c ikinizide hepimizide ıslah eylesin...
hayırlı günler,forumlar..

Kervan07

Admin
Ohooo böyle ufak tefek işlerden millet birbirine küsse memlekette birbiriyle barışık kimse kalmazdı.
Otur oturduğun yerde bi yere gidemessin.:rolleyes:
Canımsın.
Hee varsa bende helal etmiyom. Hadi git nere gidiyorsan:)

abi hastayım sana yaa:)
bizi kırmaz artık gitmez bi yere diye umut ediyorum..saygılar abi

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Kırgınlığa kırılmaya gerek yok ,cantar amca'm ne yazmış "Allah Affedici bizler neyiz ki birbirimizi af etmiyoruz" ,bizim ne haddimize af etmemek?...
Benim bir prensibim var;gitmektense gönderme taraftarıyım, ortak paylaşılan paylaşım yapılan ortamlar için tabii...
Birine çok mu ayar olduk,tav mı olduk gıcık mı olduk ,nefret eder oldun, adam çok mu gıcık çok mu itici çok mu terbiyesiz hadsiz saygısız vs vs
ben olsam durumu olduğu gibi anlatıp o nu buradan gönderme yollarına bakarım...
Ben niye gideyim ki?
Ben niye bu güzelim ortamı bırakayım ki?
Ben niye kaçan olayım ki?
Ben niye kaçtığı için "haksızdı" damgası yiyeyim ki?
Dökerim eteğimdeki tüm taşları,haksız olan gider kalan işine devam eder...Ben haksızsam hatalıysam da hatamı düzeltme yoluna giderim,böylelikle kendimi de ADAM etmiş olurum...
(tabi ki bu olayda böyle bir durum yok anladığım kadarı ile yanlış anlaşılan yanlış yorumlanan bir durum var... Ben bu konunun özelinde genel kanaatimi belirttim...)

Define dostları; etmeyin eylemeyin, böyle yapmayın, akıllı olun ,olur olmaza kırılmayın,darılmayın-alınmayın,işimiz yeterince riskli ve ciddi ne kadar çok olursak o kadar güvende oluruz,ne kadar çok olursak o kadar çabuk bilgiye ulaşırız...
Kavgaya vaktimiz yok...
Buna benzer birkaç defa konu açıldı,yapmayın böyle...Yok yere üzmeyin-üzülmeyin...
ALLAH" a emanet olun...

ersan

Admin
merhaba sempatik_06 usta buyle az bir kusmeklen hem beli deyil bakalim ustamiz sana nuskun mu belkim isi cikmistir giremez buyle anar anamaz gitmek olur mu ustam bu define isinde er seye azirlikli olman gerek
ben neler duydum er arkadasa aldirmis oledim arkamdan konustuklari icin lazim sindiye kadar hic bir dostum olmedi buyle ufak tefek kuskunlukler icin deymez ustam.