hepiniz Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun.

MAVRAN

Super Moderatör
Bir insanın bunca seveni olurda gitme diye seslenirlerse sende gidemezsin kardeşim, bir yere işin yok. Hem neden acele karar veriyorsun biraz zamana bırak zaman herşeye ilaç. Bek insanların işine karışmam ancak bu iş moralini bozdu, seni sevenler samimi ifadelerini yazdı, insanlar bir dost bulamazgen sen buncsa dostu bırakıp nereye gidiyorsun, çok yanlış bir karar bence hem biz burada bir aileyiz bazen birbirine kızar sonrada farklı olur. Bir büyüğün olarak sana gitme diyorum illa ben gidiyorum dersen Bozkurt ustayla helalleş öyle git. Allah yardımcımız olsun.

bebe555

Kullanıcı
Gecen gun benimde basima bi olay geldi isten yeni geldim foruma girdim ve bana biris avatar resmini degistir demisti cok moralim bozuldu akli sira bana akil verdi ondan sonra bi konu acildi forumda havatar resimleriniz ne anlam geliyor diye ama yine kafama takmadim boyle seyleri gul gec ustam bu sitede yoneticiler var burda kurali onlar koyar kimse kimsenin tavuna kist diyemez sen sitede devamligi olan birisin bos ver kimseye kizma kusme darilma derim ben

ASİAVCI

Kullanıcı
son noktayı ben koyacağım neden derseniz işin iç yuzunu biliyorum o acılan konuda bazı karşılıklı yazışmalar olsada her iki arkadaşında alınacağı bişey yok kanısındayim fikirler farklı görüşler farklı olmalıki renk olsun işin aslına gelince İKİZCELİusdat beni aradı ANKARA USTA KONUDAKİ ATIŞMADAN DOLAYIMI GİRMİYOR SİTEYE DİYE bende öylebirşey yapmayacağını ve arayıp görüşeceğimi söyledim ankara ustamıza telefon actım coktandır görünmüyorsun hayırmı dedim üniversite kurucusunun ölüm yıldönümü ana etkinlikleri var gece 10.30 buluyor eve gelmem bu aralar giremeyeceğim dedi sonrada gayın babasının rahatsızlığı ortaya cıktı durum bu ustadın böyle bir kırgınlığı yoktur senpatik06 kardeşim ayrılmanızada razı deyilim bilesiniz SELAMETLE

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
s.a öncelikle ben sempatik arkadaşımızın neden ayrılmak istediğinin
farkındayım ama ikizceli ustamın dediği gibi ankara ustamızın başında
şu anda bir sıkıntı var.genelde sempatik kardeşim forum sitelerinde
veya paylaşım sitelerinde bu gibi arasıra gerilmeler olabilir bunun gibi
ustalarımızın söylemiyle çekip gitmek olmaz burada bir ortam kurulmuş
dosluk vede bilgi paylaşımı vede sitenin bir adı var kardeşim millete arkamızdan
kıs kıs güldürmek bizlere yakışmaz zamanı gelir helalleşilir banada
çok kafa tutan vede yorumlarımı aşağılayanlar oluyor bu sitede bendemi gideyim
gerçi sizin konunuzla benimki farklı ankaralı ustam kesinlikle size aşağılama gibi bir
durum yaratmadı ama bence bir an önce ustamı arayarak geçmiş olsun
dileklerinizi iletin vede bu konuyu burada bitirin derim.
birde şunu eklemek istedim tartışma konusunda bende vardım bende sizinle
atıştım ama hala açtığınız konuya yorumumu yazıyorum bunuda bilmeniz gerek.

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
son noktayı ben koyacağım neden derseniz işin iç yuzunu biliyorum o acılan konuda bazı karşılıklı yazışmalar olsada her iki arkadaşında alınacağı bişey yok kanısındayim fikirler farklı görüşler farklı olmalıki renk olsun işin aslına gelince İKİZCELİusdat beni aradı ANKARA USTA KONUDAKİ ATIŞMADAN DOLAYIMI GİRMİYOR SİTEYE DİYE bende öylebirşey yapmayacağını ve arayıp görüşeceğimi söyledim ankara ustamıza telefon actım coktandır görünmüyorsun hayırmı dedim üniversite kurucusunun ölüm yıldönümü ana etkinlikleri var gece 10.30 buluyor eve gelmem bu aralar giremeyeceğim dedi sonrada gayın babasının rahatsızlığı ortaya cıktı durum bu ustadın böyle bir kırgınlığı yoktur senpatik06 kardeşim ayrılmanızada razı deyilim bilesiniz SELAMETLE
senin haricinde kendisi ile iki kez de ben görüştüm. hastahane olayınıda bu gün öğrendim.
garibime giden,bunca ustasından üyesine ,kendisine çok olumlu yorumlar yazılmasına rağmen, sempatik kardeşimizin lütfedip iki satır olsun cevap vermemesi oldu. buna üzüldüğümü bilmesini özellikle istiyorum. konuyu yatmadan önce affınıza sığınarak sileceğimi bilmesinide istiyorum.
bu görüntü bizleri üzüyor. kendiside bizleri üzmek istemiyorsa lütfen geldim demesini bekliyoruz.

sempatik_06

Kullanıcı
Uzunca bir zaman oldu kaç ay geçti burada birlikte, acısıyla tatlısıyla.. Kah güldük , kah hüzünlendik, bazende dertlerimize çareler aradık kendimizce belki beceriksizce . Şakalaştık , tavır yaptık , kırıcı olduk ama dolu dolu yaşadık her anı, ve hep mutlu olmayı başardık birlikte şükürler olsun yüce Yaradan’a... Düşünüyorum da acaba kaç kula nasip oldu böylesi muhabbet dostlukları , her kula nasip olmayan başka bir tattı bizim muhabbetimiz . Ne sevgililerde ne dostlarda, nede arkadaşlarda olmayan bir muhabbetti bizim ki. ve dua ediyorum Rabbim bozmasın ... Bazen kırıcı olduğumuzda büyüsü bozulmasın der kısa sürelide olsa görüşmemeyi düşünürdüm zaman zaman ,ama düşünmesi bile hüzün veriyordu bana . Anladımki her ne olursa olsun ben sizden vaz geçemezdim ey dostlarım,abilerim,kardeşlerim ! Siz benim herşeyim olmuşsunuz . Farkında olmadan ne ile bağlandık bilmiyorum ama bağlayan sıkı bağlamış , bağlayana şükürler olsun... Arkadaşlar şaşırıyor bu halime ve sabrıma ,ama bilmiyorlarki nasıl bir muhabbet yaşadığımızı o tadı bilmiyorlar ki; hoş anlatsamda anlamıyorlar , çünkü kendileri böylesine güzel hoş sohbetleri yaşatan sizler gibi insanları tanımadılar. siz benim her daim yanımda olansınız . Üzüntümde , sevincimde , hüznümde , dağda,bayırda koltuk taşı bumudur diye sorduğumda , tek başına çıktığım yolculukta.. Evet sizinle aştım çoğu zorluğu hep yanımda oldunuz, destek oldunuz yüreklendirici mesajlarınızla . Her zaman her yerde ilk aklıma gelen insan oldunuz . Yeri geldi mutluluk duvarım, yeri geldi ağlama duvarım oldunuz sizler benim ., ihtiyacım olduğunda yanımda olacağınızı biliyorum. Bana öyle güzel yorumlar mesajlar yazmışsınız ki. Gururlandım, duygusallaştım. Öyle candan öyle içtensinizki. Ben neyi kaybediyorum diye düşünmek zorunda kaldım.

Allah sizlerden razı olsun…

Saygılarımla…