hepiniz Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun.

sempatik_06

Kullanıcı
işte bizim görmek istediğimiz sempatik kardeşimiz bu.
semaverin isini yuta yuta hazırlamasan ,tadı az olur.:D

usta olur zaten pek anlamadığım için dumanı yutmamak pek elde olan birşey değil.
sizler için kömüre bulunırım.
aslında bir kaç defa semaver yaktım güzel de çay yaptığımı söylemişlerdi artık bana gazmı verdiler bilmiyorum.
birde siz bakarsınız tadına inşallah...

Warning

Kullanıcı
Maşaallah maşaallah Allah nazarlardan korusun muhabbetimizi daim eylesin inşaallah ne güzel @sempatik_06 paşam muhabbetler olsun Gönüller ayran olsun köfte varmı köfte aklıma @Lacivert24 Ağabeyimle köfte geldi :D :D :D bak beni sor ağabeyime anlatsın beni angaraya gelmeyim ha köfte ısmarlamak zorunda kalırsan Dakika ayrılmazsın siteden sonra ona göre :D :D :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

sempatik_06

Kullanıcı
Maşaallah maşaallah Allah nazarlardan korusun muhabbetimizi daim eylesin inşaallah ne güzel @sempatik_06 paşam muhabbetler olsun Gönüller ayran olsun köfte varmı köfte aklıma @Lacivert24 Ağabeyimle köfte geldi :D :D :D bak beni sor ağabeyime anlatsın beni angaraya gelmeyim ha köfte ısmarlamak zorunda kalırsan Dakika ayrılmazsın siteden sonra ona göre :D :D :D

köfte ısmarlarım tabi hemde en acılısından... yine bir organizasyon olursa inşallah daha kalabalık olacaktır. o zaman bol bol yeriz. ustam...