Hiç Böyle Işaret Görmedim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hiç Böyle Işaret Görmedim

adrenalin68

Kullanıcı
Kerim ustaya katılıyorum ve kayda değer birşey olmadığını düşünüyorum. Zira ilkindeki bir işaret göremedim, sonradan çoluk çocuğun veya çobanın çizdiği bi taş bence; ikincisi ise yerli bir kaya değil, kim bilir nerden koptu geldi...

yoksul

Kullanıcı
sizlere sonuna kadar hak veriyorum haklısınız zaten sıkıntı burada bütün işaretler taşınabilir taşlarda ağaçlar kesilmiş kalakala elimizde bir pınar ve patikalar kalmış ben eski yeni boş verelim derken işaretlerden emin olduğum için dedim enerjimizi boşa harcamayalım işaretlere mana olarak çözüm bulalım dedim.İlk fotoya gelince çizip yenden yükleyeyim gördüğüm kadarıyla ,yanlış anlaşıldıysam özür dilerim hakkınzı helal edin -bu işretler rum işaretleri ermenilerle alakası yok

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli yoksul ustam inşAllah yoksulluktan tez zamanda kurtulursun arkadaşlar görebildikleri kadarı ile size yardımcı olmaya çalışmışlar benim bu bağlamda size tavsiyem çubukların bu yerde size çok yardımı dokunacağı yönündedir çubuk kullanmayı biliyorsanız nerede boşluk var nerede metal var tespit edebilirsiniz bilmiyorsanız çubuklarla ilgili konularımız var o konuları dikkatle inceleyin çok fayda sağlayacağınızdan eminim Mevlam hayra vesile kılsın yar ve yardımcınız olsun inşAllah...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bu enson ciİminizi soldan saga yorum yapalim iki tepe arasi patika yol sagdaki tepeden yine bir pinar lakin patika yol zirvesinde yine bir isaret bulmalisiniz ve bu isaret sizi bir tunel e isaret edecek o son isareti buldugunuzda yine yildirim isareti ile karsilasirsaniz bilinki tunelde tuzak var bu dedigim noktaya geldiginizde geri donersiniz yardimci oluruz

yoksul

Kullanıcı
Kıymetli yoksul ustam inşAllah yoksulluktan tez zamanda kurtulursun arkadaşlar görebildikleri kadarı ile size yardımcı olmaya çalışmışlar benim bu bağlamda size tavsiyem çubukların bu yerde size çok yardımı dokunacağı yönündedir çubuk kullanmayı biliyorsanız nerede boşluk var nerede metal var tespit edebilirsiniz bilmiyorsanız çubuklarla ilgili konularımız var o konuları dikkatle inceleyin çok fayda sağlayacağınızdan eminim Mevlam hayra vesile kılsın yar ve yardımcınız olsun inşAllah...
LACİVERT 24 ustam ALLAH senden ve bütün müslümanlardan razı olsun duana da hep beraber AMİİİN dersek umarım ki kabul olur.Çubuğun her türlüsü bende çalışmıyor çubukcu arkadaşla gitmem gerekiyor herşey için sağ olun

yoksul

Kullanıcı
KERİM-40 ustam işaretler yeni değil 90-100 sene mazisi var o bölgede her üç taştan birini kaldırsanız birinde işret bulursunuz bu işretlerin yeni eski olduğu önemli değil ne dediğini bulmaya çalışıyoruz burada abir adet ceylan fiğürüde olduğunu söylüyorlar manası nedir bunun
KERİM-40 kardeşim iki dağın arasından giden patikanın zirve yerinde pınar var ve yolun çatalına denk geliyor burada bir irice kaya varmış üzerinde defineci köylüler tarafından bilinen bir işaret varmış dediklerine göre köpeğin oturuş şekli gibiymiş diyecekin ki o da ne ben de sordum bir büyük iki küçük cukur varmış başka işaret hatırlamıyorlar ,,,kısaca bizim orada son işareti bulmamız çok ama çok tesadüf kim bilir kayaayı dozer ne yapmış nereye yuvarlamıştır onun için biz artık direk malın üzerine gitmek durumundayız büyük ihtimalle de öyle olacak ben yıllardır biliyorum ki burada bir tünel kazılıp saklanmış lakin bu tünelde nasıl bir tuzak olur bilemiyorum çok geç olmadan beni bilgilendirirseniz hayırlı olur kanatindeyim herşey için sağ ol ALLAH razı olsun vesselam

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
KERİM-40 kardeşim iki dağın arasından giden patikanın zirve yerinde pınar var ve yolun çatalına denk geliyor burada bir irice kaya varmış üzerinde defineci köylüler tarafından bilinen bir işaret varmış dediklerine göre köpeğin oturuş şekli gibiymiş diyecekin ki o da ne ben de sordum bir büyük iki küçük cukur varmış başka işaret hatırlamıyorlar ,,,kısaca bizim orada son işareti bulmamız çok ama çok tesadüf kim bilir kayaayı dozer ne yapmış nereye yuvarlamıştır onun için biz artık direk malın üzerine gitmek durumundayız büyük ihtimalle de öyle olacak ben yıllardır biliyorum ki burada bir tünel kazılıp saklanmış lakin bu tünelde nasıl bir tuzak olur bilemiyorum çok geç olmadan beni bilgilendirirseniz hayırlı olur kanatindeyim herşey için sağ ol ALLAH razı olsun vesselam
Ustam tuneli bulacaksun en fazla yarim metre yol katedeceksin ve ondan sonra cikardiin toprak yapisini ve girisi resimleyeceksin ki yardim edeyim yoksa nasil yardim edebilirimki ustam yeri soyledim bakman gereken alani daralttim bundan sonrasi send3 yerini bul resimlendir yardim edeyim

yoksul

Kullanıcı
KERİM-40 Ustam burada tuzak ya kurulu bir tüfek ya tuzaklanmış el bombası vs kısaca silahlı bir tuzaktır çukur türü veya su kum gibi tuzaklar buraya uymaz üstden tesbit yapıp üstünden girmek sanırım daha hayırlı olur.oraya gidince dediğinizi yaparım biraz açınca fotolar konuya eklerim yardımların için şimdiden teşekkür ederim

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam allah iyiligini versin sana dam duvarda ok atacak bomba koyacak bole bisi yok abim benim kayalik yapistirma olabilir alti bosaltildigindaa cokme yasanir tunel ortasinda emarelere raslarsin dokunursun lakin zehirlidir gibi tuzaklar olur abim hani konu basinda sana isaret yeni gibi duruyo demistim ya sende eski olma olasiligi yuksek dedin ondan dolayi o isareti ki olarak var sayarsam yildirim isaretine cok yakin ve yildirimda tehlike manasini tasir buyuk olasilik zehirdir ustam saygilarimla kolay gele

yoksul

Kullanıcı
ustam ALLAH senin de iyiliğini versin hep paradaki hem havadaki zehire karşı önlemlerimizi tabi ki alacağız( aklıma gelmişken bütün arkadaşlara söyleyeyim ..İşim itibarıyla biliyorum kapalı otamlarda yıllarca kalan cisimler her ne olursa olsun türüne göre zehirli ve patlayıcı gaz üretirler karbon-metan vs ya sakat bırakır ya da öldürür )Bu gömüyü yapanlar eşkiya oldukları için ve koydukları malzemenin fazla kalmayacağını düşündüklerinden patlayıcı türü de tuzaklamış olabilirler diye düşündüm

Üst Alt