Hiç Böyle Işaret Görmedim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hiç Böyle Işaret Görmedim

yoksul

Kullanıcı

yoksul

Kullanıcı
Bu fotolar da aynı yerlerden 10-15m çevresinde bulabildiklerimiz

ersan

Vip Üye
Ustam allah iyiligini versin sana dam duvarda ok atacak bomba koyacak bole bisi yok abim benim kayalik yapistirma olabilir alti bosaltildigindaa cokme yasanir tunel ortasinda emarelere raslarsin dokunursun lakin zehirlidir gibi tuzaklar olur abim hani konu basinda sana isaret yeni gibi duruyo demistim ya sende eski olma olasiligi yuksek dedin ondan dolayi o isareti ki olarak var sayarsam yildirim isaretine cok yakin ve yildirimda tehlike manasini tasir buyuk olasilik zehirdir ustam saygilarimla kolay gele
abi bu yorumunu okudumu burdaki tunelde tikme blok tuzaklari aklima geldi baya bir sene evel bir kalenin mahzen tuzani tespit etim cubuklarlan uste hic bir dey beli deyil duz bir arazi 1,5 mt kazdimi otuturulmus vaziyete 70 kkilo arasi tastan bir oyulmus ayi bulduk ayiyi aldimi ta 1m tr sonra kapak denen tasi actimizda tunel iceren disari doldurumustu abi tunelden topraklari cikarmaya basladimi ne gursen duvarlarda koca blok taslar toprak cekimldimi ta kapaniyor tunele imkanim iz yoktu ilerlemeye ve uylece biraktik o koca bloklar kesilmis oraya nasilo dizilmis ta ta kafam toplamiyor bu basetin tuzak basimdan gecti abi.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
abi bu yorumunu okudumu burdaki tunelde tikme blok tuzaklari aklima geldi baya bir sene evel bir kalenin mahzen tuzani tespit etim cubuklarlan uste hic bir dey beli deyil duz bir arazi 1,5 mt kazdimi otuturulmus vaziyete 70 kkilo arasi tastan bir oyulmus ayi bulduk ayiyi aldimi ta 1m tr sonra kapak denen tasi actimizda tunel iceren disari doldurumustu abi tunelden topraklari cikarmaya basladimi ne gursen duvarlarda koca blok taslar toprak cekimldimi ta kapaniyor tunele imkanim iz yoktu ilerlemeye ve uylece biraktik o koca bloklar kesilmis oraya nasilo dizilmis ta ta kafam toplamiyor bu basetin tuzak basimdan gecti abi.
Ustam size yine iyi yer gelmis ya zamaninda sahlam bi deprem gecirmis yada yapan saglam usta deilmis cinku o bloklar bastan itibaren yikilmaz 4-5 blok temizlersin dolguyu atarsin kapiya denk geldiinde sagli sollu asagida blok cikar onlari kaldirmadan kapiyi acamazsin kaldirdindada baslar domino gibi yikilmaya

TEVFiK

Vip Üye
Ustam size yine iyi yer gelmis ya zamaninda sahlam bi deprem gecirmis yada yapan saglam usta deilmis cinku o bloklar bastan itibaren yikilmaz 4-5 blok temizlersin dolguyu atarsin kapiya denk geldiinde sagli sollu asagida blok cikar onlari kaldirmadan kapiyi acamazsin kaldirdindada baslar domino gibi yikilmaya
bunun için nasıl bir çalışma olabilir.vallahi çok ilgimi çekti

yoksul

Kullanıcı
orada nekarar iyi çalışma yapılmış bilemiyorum ama öyle bloklar falan şahsen tahmin etmiyorum -yakın işreti olmadığı için ve de çok iyi saklandığı için bulamıyorum çünkü zeminden hiçbirşey görünmüyor tabiki bütün yorumlarınızı dikkate alıcam sağolun herşey kısmet YA KERİM diyelim

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Yoksul ustam zemin ve kayslarda horasan testini dene bosluk bak ilkaki denk gelirsin sana yardim etmek cok isterim ama kaya isaretlerin sabit deiller

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
bunun için nasıl bir çalışma olabilir.vallahi çok ilgimi çekti
Ustam olaki blokla cevrili biryer denk gelirse sagli sollu her bloga ustten her bloga enlemesine dayama daya ne olur ne olmaz midyata giderken eldeki bulgurdan olma

Üst Alt