Hiç Böyle Işaret Görmedim | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Hiç Böyle Işaret Görmedim

yoksul

Kullanıcı
KERİM 40 ustam ALLAH senden razı olsun senden ben burayı çubukla 5 dakikada bulurum lakin çubuk bende çalışmıyor çalışan arkadaşı götürürsem kısmetse olacak burada son noktayı çubuk bulur zemin çok bozuk bildiğin gibi değil-Hatırlatdığı iyi oldu sağol

TEVFiK

Vip Üye
Ustam olaki blokla cevrili biryer denk gelirse sagli sollu her bloga ustten her bloga enlemesine dayama daya ne olur ne olmaz midyata giderken eldeki bulgurdan olma
(soru) :rolleyes: :confused: Vallahi Anladıysam Arap Olayım :) diyeceğim ama ben kendimde Arap'ım.:D:eek: Midyat'ı da çok iyi bilirim Estel'i'de orada ben Jandarma idim.;)

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
(soru) :rolleyes: :confused: Vallahi Anladıysam Arap Olayım :) diyeceğim ama ben kendimde Arap'ım.:D:eek: Midyat'ı da çok iyi bilirim Estel'i'de orada ben Jandarma idim.;)
ustam evinde antre varsa sana zahmet bi cik oraya iki kolunudq sagli sollu acip sagli sollu olan iki duvarida tutasin ki uzerine devrilmeyeler:D;):D Anladi demi ustam:D

TEVFiK

Vip Üye
ustam evinde antre varsa sana zahmet bi cik oraya iki kolunudq sagli sollu acip sagli sollu olan iki duvarida tutasin ki uzerine devrilmeyeler:D;):D Anladi demi ustam:D
(ağla) :eek: herrneyse yinede anlamadım ama her şey içinde çok teşekkür ederim yanlız ben olsam bir tane yılan kamera gönderirim :confused: içine tek gözüm ile bakar birşeyler görürsemde bununlan hemen giderim :D ben sadece bundan anlıyorum :D (maşallah)Alet İşler el Övünürmüş derler..miş..misali.:D

;)...:eek:...:D....Saygılarımla. :rolleyes:

metin77

Kullanıcı
Tevfik abi gene guldurdun beni:D:D Allahda seni guldursun. Yanliz abi kral yerde askerlik yapmissin. Estel midyat arasi yandi yurek arasi diye bir turku var bildin mi :D estelin kizlari cok guzel olurmus hic te yaşlanmazlarmis diye biliyom.senin bu konuda tecrubelerin olmustur illaki. Biraz aciklarsan seviniriz (kahkaha)(kahkaha)

Moderatör tarafında düzenlendi:

yoksul

Kullanıcı
değerli arkadaşlar bu makina güzel -işde yapar ama kullanan oparetör acuna çıkıp balon üzerinde ki pirinci iğneyle alan gibi olmalı diye düşünüyorum .:

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik abi gene guldurdun beni:D:D Allahda seni guldursun. Yanliz abi kral yerde askerlik yapmissin. Estel midyat arasi yandi yurek arasi diye bir turku var bildin mi :D estelin kizlari cok guzel olurmus hic te yaşlanmazlarmis diye biliyom.senin bu konuda tecrubelerin olmustur illaki. Biraz aciklarsan seviniriz (kahkaha)(kahkaha)
:D(beğendim):). (ileri) (dikkat) :D..Allah yüzünüzü bir Ömür boyu güldürtsün İnşallah
Sayın yoksul ustam Allah yar ve yardımcınız olsun sizede buna benzer bir malzeme lazım ;) Saygılar.

yoksul

Kullanıcı
TEVFİK ustam elinde varmı varsa ödünç ver de şu işi bitirelim inan sana son model otamatik olanını alırım eğer varsa dedktörü olanı onu da alırım

Üst Alt