Hüzünlü Bir Veda | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hüzünlü Bir Veda

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Evet
Dediğim gibi
Yanlış anlaşılmadan
Dialoğ eksikliğinden başka bir şey değil
Helallesin lütfen
Ben üsteki mesajda deseydim
@BoZKurT ile bu konuşmalar geçti
Her kez derdi ki
Hayret BoZKurT a mı kızdın @byroom usta :)
Evet hiç bir canlıya kıymayacak olan BoZKurT ustamız
Değerli bir üyemizi bilerek kırmaz

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ankara üstadım bak buda olabilir doğru söylüyorsunuz
ama şunuda bilmek gerekir bu site kolay kolay dağıtılamaz benim
şu ana kadarki gözlemlerim bu ustam .
işte ustam site çok olgunlaştı güzel şeyler oluyor insanlara dogru ve gerçek bilgiler verilince birileri hopluyor öyle ben bilirim havalarında usta yok sitede herkez bildigini söylüyor o yüzden bilgiler dogru olunca birileri zıplıyor sahiplerinin malı gidecek diye onlar anadoluyu kendilerinin sanıyor bir buralarının tapusunu kanla aldık altıda üstüde bizim türk milletinin okadar işin kötüsü bunlar müslüman kılıgın da dini söylemlerle geliyorlar onlara da şimdiden hodri meydan diyorum beni bilen bilir sanalda degil reel de hazırım kimseden korkmayız TÜRKLÜK BEDENİMİZ İSLAM RUHUMUZ dur şimdi gidecegi yere gider.

xenon

Kullanıcı
Selâmunaleykum,
byroom usta bana özel mesaj yazdı, resimli konularimin silinmesini istiyorum diye, bende bu mümkün değil, ama konulardaki resimleri silerim. Yani konu başlığı kalır içerik silinir ! Tamam dedi, işlemi yaptım.

Peki bunu neden istedi ! Sebebi şu, burada paylaştığı resimlerin yerlerini bilen başka kişilerde varmış, burda çözümleri görüp, byroom ustadan önce işlem yapiyolarmis, bizde haklı bulduk resimleri sildik.

Sonra kendisine şu cevabı döndüm,
bahsettiğiniz resimleri sildik, bundan sonra açacağınız "resimli" konulara cvp yazailmamasi hakkında yönetime bilgi vericem dedim. Hoş bilgi vermedim, kişiye karşı ön yargı oluşmasın diye.
Özet olarak, sıkıntı yaşadığın yerle alakalı resimleri sildirdin, aynı şekilde sıkıntı devam eden bir yerin resimlerini paylaşmak olurmu ? Olursa buna cvp yazmak uygun olurmu ? Yani tezat bir durum oluşmuş olmazmı ? Sen konuyu accan, usta çözümü vercek, yine senden önce biri işlem yapcak, sen yine resmi sil diycen , bu nasıl bir mantık olacak.
Ayrıca bu çözümüm kendisinin iyiligi icin verilmiş bir yanıttır.
resim silme işlemi bile başlı başına vermiş olduğumuz değeri gösterir, çünkü bununla alakalı forum kuralı var, uye olanlar bu istekte bulunamaz diye.

Ama gel gelelim byroom usta teşekkür yerine topa tutma kararı almış, canı saolsun.

masa başında karalama her zaman olurda böylesi olmaz byroom yerine sahip çıkamadıysa o onun sorunu forumun yada değerli yorumlarını katan arkadaşların sorunu olamaz. kendim ettim kendim buldum derler ya byroom yapmış olduğu foruma atıfta bulunması yakışıksız ve seviyesiz bir davranış olarak değerlendiririm burada kimse kimseye konu aç resim yükle diye bir dayatma yapmıyor. @ankara ustanın dediklerine aynen katılıyorum

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bu ne ya 12 yaşında çocuklar gibi acayip acayip alınganlıklar var hergün bi sitem bi garip konular açılıyor şimdide yöneticilere taktılar garip garip işler
bilerek yapıyorlar zebun usta geçen akşam başka bir konuda yorum yaptım hemen vandan kralın soytarısı zıpladı aliveli ustama söyle bir takıldı banı yedi bunlar bilerek yapılıyor eskiden açılan uyuyan konuları açarak başladılar bilmiyorlar bu konuda tecrübeli yiz ALLAHIN İZNİYLE.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Not: ikizceli ustam da yazmış, hic bir ustaya yöneticiye ayrımcı davranmayız diye, ben açıklamamı yaptım, evet bu forum kimsenin değil hepimizin ! Bu sebeple vermiş olduğum karar hatalı ise ustalarım baksın, evet ramazan hata etmissin derse, Özür dileyecek edep ve erdeme sahibim çok şükür !
sevgili bozkurt, seni senin kadar değilse bile,çoklarından çok daha iyi bilenlerdeniz. yorum yazarken aklımın ucundan bile geçmedin. senin konularına yorum yazdırmayacağım sözünün ,sana ait sarfedilmiş sözler olmayacağını hepimiz bildiğimiz gibi, böyle sözleri hiç bir ustamızada yakıştıramam. bizde sözü olan çıkar adam gibi açık açık dile getirir.
acaba ,bir arkadaşımız ,bir nedene bağlı olarak yazmış olabilirmi düşüncesine kapılmamakta elde değildi.ve isnat edilenin doğruluk payı olabileceği ihtimaline karşıda ,konuyu anlayıncaya kadar her iki tarafada eşit mesafede bir yorum yazdımki ,
bir üye haksız yere bu sitede asla mağdur edilmeyeceğini çok iyi anlasın istedim. konunun ucuzlayacağı belli idi.
bu noktada ,bir üyenin isteğini yerine getirmeyi külfet değil de hizmet olarak düşünenlere, saygıdan başka düşüncesi olanlara hayıflanırım. ,burada kusur aramak boğanın altında buzağı aramaktan daha garip bir durum arz eder. özür dilemesi gereken bellidir.
bizim adımızı kullanarak, bir hesap ta bulunmaya kimse de kalkmasın. hizmetimiz kadar doğruluğumuzu ve oyuna gelmeyecek zekamızda bilmeyenlerce bilinsin.
not, böyle bir kuşku taşıyan üyelerimiz, özelden yorum ,isteyebilir. konuyu bölümde açar biz inceler kendisine iletiriz. ama suistimal edilmemeli.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bozkurt Ustam hiç can sıkacak birşey görmüyorum aynı düşünceleri paylaşıyoruz,Zaten gerekeni fazlasıyla yapmış olmana rağmen anlayış gösterilmesi gereken yerde gösterilmemiş olması istemedende olabiliyor,Birbirimizin hatalarını örterek ilerlemek bizlere yakışandır,Mekanın ciddiyetini ve onurunuda düşünmek lazım,Ne demiş RAB'bimiz Kulumun hatasını ayıbını örten kulumun ayıbını örter görmem, diye bizlere de yakışanı anlatmış.

byroom

Kullanıcı
byroom kardeşim,yardım konusu ne idi, ustamızla aranızda geçen yazışmaların,içeriğinde neler vardı bilmiyoruz.
konunun anlattığın son noktaya gelmesine kadar geçen gelişmeleri bilmiyoruz. bilinse,fikirlerimizi de açık olarak paylaşırdık. bir ustamızın bu sözleri sarf etmesi neden kaynaklanmış olabilir. ilk defa karşılaştığımız bir durum.
bana hiç bir ustamızdan bu tarz bir öneride gelmedi.
özel mesajlar yazışanları bağlar. her iki taraftan bir mağduriyet söz konusu olur da bizlere yansırsa ,biz o zaman müdahil olabiliriz.
hiç bir üyemizin mağduriyetine sessiz kalamayacağımız gibi,bir ustamızın ,birileri tarafından kapalı bir suçlama ile karalanmasınıda kabul edemeyiz. sizi tenzih ederek yazıyorum. öce konuya hakim olmamız lazım.
senin bir kaç konunu yorumladığımı biliyorum. şu an istediğin her konuna bilgim dahilinde yorumlamaya devam ederim. yalnız ,senden ricam,yönetimdeki bir arkadaşımıza,konuyu açık olarak aktarmandır. eğer keyfi bir incitme söz konusu ise, yönetim adına,böyle bir hakkı keyfi bir kararı ,kendinde bulanı hepimiz bilmek isteriz.
ustalarımız ,can damarlarımız,sizlerde içinde dolaşan kanlarımız gibisiniz. hiç bir keyfiyet bu yapıyı bozma hakkını kendinde bulamaz,buna da bu sitede,müsade edilmez.
anladığını umuyorum. ALİVELİ ustamıza konuyu detaylı aktarmanı bekliyorum. biz kendi aramızda mutlaka değerlendiririz.
konu aydınlanıncaya kadar ,kararını rafa kaldırman umuduyla.
slmlar ustalarım öncelikle bilinsinki ben ne fitne çıkartmak nede başka birşey için aranızdayım.Sadece sıcak ortamınızda bulunmaktan hoşnut duyduğum ve bu tür işlere gönül verdiğim için aranızdayım.Ben sadece magduriyetimi defaatle kibar bir dille bildirmeme rağmen aldığım cevabı aşağıda paylaşıyorum

sevgili bozkurt, seni senin kadar değilse bile,çoklarından çok daha iyi bilenlerdeniz. yorum yazarken aklımın ucundan bile geçmedin. senin konularına yorum yazdırmayacağım sözünün ,sana ait sarfedilmiş sözler olmayacağını hepimiz bildiğimiz gibi, böyle sözleri hiç bir ustamızada yakıştıramam. bizde sözü olan çıkar adam gibi açık açık dile getirir.
acaba ,bir arkadaşımız ,bir nedene bağlı olarak yazmış olabilirmi düşüncesine kapılmamakta elde değildi.ve isnat edilenin doğruluk payı olabileceği ihtimaline karşıda ,konuyu anlayıncaya kadar her iki tarafada eşit mesafede bir yorum yazdımki ,
bir üye haksız yere bu sitede asla mağdur edilmeyeceğini çok iyi anlasın istedim. konunun ucuzlayacağı belli idi.
bu noktada ,bir üyenin isteğini yerine getirmeyi külfet değil de hizmet olarak düşünenlere, saygıdan başka düşüncesi olanlara hayıflanırım. ,burada kusur aramak boğanın altında buzağı aramaktan daha garip bir durum arz eder. özür dilemesi gereken bellidir.
bizim adımızı kullanarak, bir hesap ta bulunmaya kimse de kalkmasın. hizmetimiz kadar doğruluğumuzu ve oyuna gelmeyecek zekamızda bilmeyenlerce bilinsin.
not, böyle bir kuşku taşıyan üyelerimiz, özelden yorum ,isteyebilir. konuyu bölümde açar biz inceler kendisine iletiriz. ama suistimal edilmemeli.
slmlar ustalarım öncelikle bilinsinki ben ne fitne çıkartmak nede başka birşey için aranızdayım.Sadece sıcak ortamınızda bulunmaktan hoşnut duyduğum ve bu tür işlere gönül verdiğim için aranızdayım.Ben sadece magduriyetimi defaatle kibar bir dille bildirmeme rağmen aldığım cevabı aşağıda paylaşıyorum

Ankara -Zebun-Gandalf ustalarım dediğiniz gibi Anadolu kimsenin yeri değil herkes yerine sahip çıksın diyorsunnuz bizde onun peşindeyiz konuyu bilmeden yaptığınız yorumlarla beni gömmeye çalışmanız beni üzdü.Biz burda bağırırken kaçak kazıdan uzak duralım elin adamı çıkmış benim izin almak için uğraştığım yere kaçak giriyor kusura bakmayında yarın yakalansa bu bilgileri nerden aldın diye sorsalar kim zokanın altına gidecek.Onu benim size hatırlatmama gerek yok.Artı Bu vatan hepimizin bunu inanın sizden daha iyi biliyorum kimse bana milliyetcilik dersi vermesin sorunum siteyle değil bunu yeterince açık şekilde ifade ettiğimi umuyorum sorunum emek hırsızlarına karşıdır.Bu konudada ikizceli ustamın kararına saygım sonsuzdur.Noktayı ustam koysun.

byroom

Kullanıcı

Ankara -Zebun-Gandalf ustalarım dediğiniz gibi Anadolu kimsenin yeri değil herkes yerine sahip çıksın diyorsunnuz bizde onun peşindeyiz konuyu bilmeden yaptığınız yorumlarla beni gömmeye çalışmanız beni üzdü.Biz burda bağırırken kaçak kazıdan uzak duralım elin adamı çıkmış benim izin almak için uğraştığım yere kaçak giriyor kusura bakmayında yarın yakalansa bu bilgileri nerden aldın diye sorsalar kim zokanın altına gidecek.Onu benim size hatırlatmama gerek yok.Artı Bu vatan hepimizin bunu inanın sizden daha iyi biliyorum kimse bana milliyetcilik dersi vermesin sorunum siteyle değil bunu yeterince açık şekilde ifade ettiğimi umuyorum sorunum emek hırsızlarına karşıdır.Bu konudada ikizceli ustamın kararına saygım sonsuzdur.Noktayı ustam koysun.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

bırak bu işleri konuyu nerden nereye getiriyorsun kimse kimsenin yerine filan gidemez milliyetcilik konusunda üstüne alınacak lar konuyu okuyup şimdilik sesini çıkarmıyor sizin takip meselesi tamamen hayal bu site diger sitelerden farklıdır geç bunları biz bunları aştık

Üst Alt