Hüzünlü Bir Veda | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hüzünlü Bir Veda

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
bana açıklarmısınız ustam ben burada ne demişim negibi kırıcı bir laf etmişim
bunu bana anlatmanızı istiyorum artı benim kimseye milliyetçilik dersi verdiğimde yoktur
benim milliyetçiliğim bana yeterli ustam kimseninde sizi yorumlarıyla gömdüğüde yok ben
bu sitede üye olarak sadece size herşeyin bir çözüm yolu olduğunu söyledim
konuşarak anlaşılacağını anlattım tabi buda suç olmuş gördüğüm kadarıyla
artı anladığım kadarıyla burada bozkurt ustamın size karşı bişiy dediğide yok sakın
yanlış anlaşılmasın ben ne siizi tanırım nede bozkurt ustamı hiç bir merhabalığımdahi
yoktur yani bir tanışmışlığım yok kimseyide korumuyorum ben herzaman haklının yanında olurum ustam....

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bu ne ya 12 yaşında çocuklar gibi acayip acayip alınganlıklar var hergün bi sitem bi garip konular açılıyor şimdide yöneticilere taktılar garip garip işler

tek mesajım bu konuda bu burda kimi gömmeye çalışmışım anlayamadım ben genel bir sorundan bahsettim

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
tek mesajım bu konuda bu burda kimi gömmeye çalışmışım anlayamadım ben genel bir sorundan bahsettim
zebun ustam konu benim burada yazdıgım cevap milliyetcilik ben adresi yazmadım neden on gündür bazı olayları takip ediyorum ve sinirlere dokunuyorum arkadaşımızın nedeni anlaşılamaz konusundan sonra da takip meselesi çıktı tavra bakın siteden birileri takip ediliyormuş şayet yakaladıgın sözde adamın boynuna baksaydın haç görürdün gizli haç bu sitede takip elbet birileri yapar onlarda kimler bilinmez benim bildigim boynunda haç taşıyanlar vardır ipleri de neye baglıdır bilinir şayet bu konda sıkıntın yoksa üstüne alınma byroom arkadaşım

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Uzatmaya
Özelden yazışmaları mekana yansıtmaya
Ateşi körüklemeye gerek yok
Bu mesajları @BoZKurT dostumuzda yayınlıya bilirdi
Sen haklısın ben haklıyım olayına çevirin demedik
Helalleşin dedik
Var sayalım sen haklısın
Var sayalım sen haksızsın
Üç günlük dünya be kardeşler
Yapmayın etmeyin

Her iki tarafta da konuşmuş olduğuna göre
Konuyu kapatalım
Bizler aradan çekilelim
Özelden halledin
Rabbim sonumuzu sonumuzu hayr eylesin

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Benim attığım özel mesajın resmini paylaşmişsın , teşekkür ederim, ben cepten girdiğim için bunu yapamamıştım. Verdiğin resimde de yaptığım açıklamadan farklı birşey göremedim. Resimleri temelli silmedim, görünümden kaldırdım.

Neyse byroom ustam, resimleri kaldırma sebebiniz belli, yani normal olanda bu değilmi, çekildiğiniz birşeyi yapmak akıllıca olmaz zaten. Şahsen bu tutumunuza üzüldüm, bir hata yaptığımı sanmıyorum. Istediginiz şeyi yaptım, ve devamında ne yapmaniz gerektiğini yazdım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ALLAH iyiliğini versin byroom kardeşim .bende işin başında ciddi bir rahatsızlık bir haksızlık var diye üzülmüştüm..
iyiki mesajları paylaştın. konu çok net bir hale geldi.
sen anlattığın nedenlerden dolayı,resimlerinin kaldırılması talebinde bulunmuşsun.
bozkurt ustamızda bu ricaya duyarsız kalmamış ,resimleri temizlemiş. ne kadar güzel ve duyarlı bir davranış değilmi.
sonrada mesajında,arkadaşları bilgilendireceğini, ayni duruma düşmemen için, yorum yazılmamasını söyleyeceğiğni belirtmiş. seni korumak adına bu öneriyi sunmuş aslında. bu çok açık. sanırım sen bu ayrıntıyı yanlış algılamışsın. senin iyiliğine alınmaya çalışılan karar,seni üzen bir duruma dönüşmüş. üzüntüler geçer. başta bozkurt kardeşimiz olmak üzere bu kadar ustamız ,senin adına bu duruma üzüldüklerini düşünüyorum. bu kadar hassas davranılmasıda sizlere verilen değerin çok güzel gösteriyor.

kısaca hiç bir ard niyet olmadan,sadece yanlış anlaşılma olduğunu görüyorum.
sanırım yaşça büyük olarak bana bir sorumluluk yüklüyorsun. hiç bir karar gerektirmeden hep birlikte ,saygı ve sevgi içinde yola el ele gönül gönüle devam ediyoruz.
bana inandığına göre cümleleri ,tarafsız gözle bir analiz etmeni istiyorum. sonrada ,inanıyorum ki,bazı adreslere özelden yazacaksın. sende bu nezaketi de görüyorum.
bozkurt ustamıza ,kimse açıktan bilmemesi için,başka b,ir isimde önerirsin. onu severek yapacak bir yürek sahibi dir o. konuyu sorun yapmayacak kadar da erdemlidir. aliveli veya bozkurt ustamızda konuyu kilitleyip,taşıması uygun olacaktır.gereksiz laf kalabalığı olmasın. ALLAH a emanet olunuz.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
öfkeyle kalkan zarar ile oturur arkadaşlar, evvela sakin olmayı öğrenmeliyiz.. çünkü bunu bilmiyoruz, saman alevi gibi kolayca parlayıveriyoruz. kişi olarak kimseyi de suçlamıyorum, toplum olarak bu şekilde hareket etmeyi neredeyse hepimiz çok benimsemiş durumdayız. açıkçası böyle incir çekirdeğini doldurmayacak mevzuları bir veda havasına büründürüyorsunuz ya , böyle uzun zamandır tanıştığımız, konuştuğumuz, en azından yorumlarını konularını okuduğumuz arkadaş ve dostlarımızın bu tavırlarına hayret ediyorum, çok üzülüyorum ve de bozuluyorum. kimseyi kaybetmek istemiyoruz ama herşeyi de kendi açınızdan değerlendirmenizi de sevmiyorum. biraz da empati yapmalıyız, karşımızdaki kişi gibi düşünebilmeliyiz. bunu yapamıyorsak o zaman işte bu kargaşalı ortamların sebebi oluyoruz.

:confused::(:mad::confused::eek::oops:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
byroom usta nick değişme talebinde bulunmuştu, ama istediği nick forumda mevcut oldugu ıcın, kendisine farklı bir isim bulması yönünde bilgi verildi, bu konuda geri dönüş olmadı ! yeni bir üyelik ile devam edecegını belirtti en son.

olay bir yanlış anlama ve alınganlık ile buraya geldi kanaatındeyım, yazdıgımın arkasındayım , arkadaş farklı algılamış sadece,
beni hatalı görüyorsa şahsından özür dilerim.

cantar

Kullanıcı
arkadaşlar dostlar bu foruma katılan kişiler eğer konu açmışlarsa fotograf paylaşmışlarsa o fotograf benimdi senindi o fotograflardaki yeri başkalarıda biliyor ben o fotografların silinmesini istiyorum diye bir istekde bulunamaz bulunmayada hakkı yok foruma katılırken bu konuyu peşinen kabul etmiştir.Eger forumdan siteden ayrılmak istiyorsa Sadece üyeliği silinir isminin geçmesi önlenir ben veya bir başkası bu herkes de olabilir alır arşivler ve açmış olduğu bir paylaşımda bir konuda kullanırsa bu konu hakkında ilk konu sahibinin hakkı mı kalmış olur..........
Burada insanları bilgilendirmek için bulunuyoruz insanların benlikleri ile ilkel im leri ile uğraşmıyoruz uğraşamayızda.............
Ben küstüm gidiyorum benim konularımı silin diye bir istemde kimse bulunamaz............
Konu örnek olarak kalır paylaşım yapan kişide forumda misafir olarak görünür..............

cantar

Kullanıcı
10509715_693516907409255_238018105320582773_n.jpg

ben bu fotografı internette buldum paylaştım bu konu benim konum lütfen siliniz diyebilmek abesle iştigal etmekten başka bir şey değildir..........

Üst Alt