Hüzünlü Bir Veda | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Hüzünlü Bir Veda

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ben anlamadım ki ne olmuş. Kim kimin resimlerini paylaşmış. kim kimin paylaşımlarının yerine gitmiş...
Ömürsün valla:D:D:D
Yav byrom kardeşimiz Bozkurt kardeşimize demişki benim açtığım falanca konunun resimlerini sil, birileri buralara sahip çıkıyor, Oda tamam deyip silmiş sonrada yine Byrom un menfaati doğrultusunda yani onu korumak adına yorum yapılmamasını istemiş, byromda bunu yanlış algılayıp sitem ediyor.
Aslında Bozkurt ustamız böyle bir şey yapmaya mecbur değilki. Üye konu açıyorsa bunun forumda devamlı kalacağını bilmesi lazım. Yada internet ortamında bunları paylaşmayacaksın. Bozkurt ustamız tamamen iyi niyetli bir girişimde bulunmuş.
Yersiz alınganlıklar ve vehimler doğruyu bulmamızı engeller. Kimse kimseyi gömmeyi filanda planlamıyor. Bu tip ağır ithamlardan kaçınmak lazım.
Selametle

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bizler yinede resimdeki alanı çalınma riski olan, mağduriyet yaşayan yada yaşayabileceğini düşünen kardeşlerimize yardımcı olalım dostlar. sonuçta orada bir nasip var. kimse kimsenin ekmeğini nasibini çalmaya kalkmamalı. biz de buna göz yumamayız. bende olsam bozkurt kardeş gibi yapardım. ve resimleri siler üyeyi de konuda uyarırdım. yani bozkurt, vicdanen yapılması gerekeni harfiyen yapmış.

karanar

Kullanıcı
Haaaa anladım. Olur böyle şeyler hatır gönül koymamak lazım. arazide karşılaştığımız kayalar sadece bize ait değil herkes görebiliyor. bizlerde bazen geniş açılı fotoğraf isterken dikkatli olmalıyız bu tip şeylere yol açabiliyoruz.

Üst Alt